Pół tysiąca osób podpisało się pod petycją do Dariusza Stefaniuka, w której zwracają się o wybudowanie parkingu na ulicy Okopowej. Wcześniej projekt w ramach Budżetu Obywatelskiego został odrzucony.

Podpisy pod petycją zbierali mieszkańcy bloków sąsiadujących z planowaną inwestycją. Jak zaznaczają, wierzą w siłę petycji, gdyż Dariusz Stefaniuk, będąc jeszcze radnym, sam zbierał podpisy pod petycjami do władz miasta – przedstawiając w ten sposób problemy i potrzeby mieszkańców.

Temat parkingu jest znany władzom. Pomysł ten był zgłoszony do Budżetu Obywatelskiego na rok 2018. Jednak został odrzucony, ze względu na niezgodność z planami miasta, co do rozwoju tego terenu. Miał kolidować z planami budowy ścieżki rowerowej oraz rozbudowy ulicy Okopowej.

Ale mieszkańcy nie zgadzają się z tym argumentem. I podkreślają, że czują się oszukani przez D. Stefaniuka. Przypominają, że w październiku 2016 r., zezwolił on na budowę obecnego parkingu na ul. Okopowej, dla klientów sklepu, należącego do byłego radnego PiS, mimo niezgodności z planami rozbudowy ulicy.

Podpisanych pod petycją reprezentuje Konrad Afaltowski, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Terebelska II i działacz Stowarzyszenia Biała Samorządowa. - Podpisy zbierali mieszkańcy, nie mający nic wspólnego ze stowarzyszeniem. Sama akcja też nie jest związana z moja działalnością społeczną – zapewnia.

Parking o który proszą mieszkańcy, miałby znajdować się w miejscu bezpośrednio sąsiadującym z parkingiem sklepowym. Inwestycja poprawiłaby bezpieczeństwo i komfort mieszkańców osiedla, osób korzystających z usług szpitala oraz przedsiębiorców, prowadzących działalność gospodarczą w pobliżu ulicy.

Ludzie zdają sobie sprawę z tego, że budowa wiązałaby się z dużymi wydatkami. Dlatego, by znaleźć źródła finansowania, proponują spotkanie władz miasta, szpitala oraz pobliskich wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, na którym omówiono by możliwość wspólnego partycypowania w kosztach.

Podpowiadają też, jak rozwiązać problem niezgodności z planami zagospodarowania ulicy. Ich zdaniem wystarczy po prostu plan zmienić, „zważywszy na to, że na tej samej ulicy wybudowany już jest parking, przeznaczony na działalność gospodarczą” - piszą. Petycję złożono 17 stycznia w urzędzie miasta. Podpisało ją 505 osób.

 (mg)

 

Poniżej przedstawiamy rozesłane do mediów, stanowisko urzędu miasta w przedmiotowej sprawie:

 

Problem niewystarczającej liczby miejsc postojowych dotyczy każdego miasta, również Białej Podlaskiej. Nie jest to zaskakujący fakt przy lawinowo rosnącej liczbie zarejestrowanych aut. Tylko w 2017 roku przybyło ich ponad 10 tys., powiększając łączną liczbę pojazdów w Białej Podlaskiej do 60 tys.! Miasto stara się rozwiązywać tę trudną sytuację wykupując grunty i budując nowe parkingi, nie wszędzie jest to jednak możliwe.

Aktualnie teren ul. Okopowej jest przeznaczony na poszerzenie ulicy, taki jest też plan zagospodarowania. W domyśle będzie to jedna z ważniejszych tras wylotowych miasta. Jej przedłużeniem, jest już pierwszy fragment Alei Armii Krajowej. W miejscu proponowanym w petycji, dokonano również zastępczego nasadzenia drzew, które aby się przyjąć muszą rosnąć przez kilka lat, a w takiej sytuacji będą zniszczone.

Faktem jest, że istniejący parking przy ul. Okopowej powstał z inicjatywy prywatnego przedsiębiorcy, a miasto w żaden sposób nie finansowało tej inwestycji, jednak wybudował on miejsca postojowe dla wszystkich mieszkańców osiedla, nie tylko dla klientów swojego sklepu. Dzierżawiony przez właściciela sklepu teren, leży w pasie drogowym i nie jest bynajmniej prywatnym parkingiem, pomimo znajdujących się przy nim tablic informacyjnych, wprowadzających mieszkańców w błąd.

Warto zarazem przypomnieć, że ul. Okopowa ze względu na swoje niewielkie rozmiary, jeszcze do niedawna była jednokierunkową a decyzja o wydzierżawieniu terenu dla prywatnego przedsiębiorcy, była spowodowana sytuacją wyjątkową, mającą na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa mieszkańcom robiącym zakupy w tym miejscu. Należy także zauważyć, że w przypadku realizacji inwestycji poszerzenia ulicy, umowa dzierżawy z przedsiębiorcą ulegnie rozwiązaniu.

 

Odnośnie petycji pana Afaltowskiego:

 Formułowanie nieprecyzyjnych informacji i przekazywanie ich mieszkańcom w postaci petycji, należy uznać za nadużywanie społecznego zaufania. Zwłaszcza, jeśli taki fałszywy dokument trafia do środków masowego przekazu, aby dyskredytować w ten sposób działalność urzędu miasta. Jest to wykorzystanie społecznego zaufania dla zbicia kapitału politycznego”.

 

Radosław Plandowski, rzecznik prasowy prezydenta Białej Podlaskiej

Petycja-ws
 • Etna

  Zgłoś

  Nie można udawać,że jak coś śmierdzi , to się nie czuje smrodu i oskarżać tych , którym ten smród przeszkadza. W Białej robi się duszny klimat. Trzeba mówić głośno , wszystkim, przewietrzmy to miasto w najbliższych wyborach.

  6 Lubię
 • WhatEVER

  Zgłoś

  Co za durne gadanie ze obecny parking powstał by poprawić bezpieczeństwo mieszkańców i osób tam kupujących. TAM JUŻ BYŁ WCZEŚNIEJ PARKING !! Trochę brzydszy i starszy ale za to z drzewkami ( które rosły z dobre 20 lat i już BYŁY PRZYJĘTE ) wystarczyło ten parking odnowić . Bo obecny może ma z 5-8 miejsc więcej niż ten poprzedni . Jak się na noc zostawi auto na okopowej bo pod blokiem nie można było zaparkować to się rano zastaje jeszcze karteczkę za szybą ze to teren prywatny i grozi odholowaniem ale jak pracownice tego sklepu korzystają z osiedlowego parkingu to już jest wszystko OK . Skoro już tak dbacie o bezpieczeństwo Tych kupujących i mieszkańców to czemu przez tyle czasu od kiedy powstał nowy parking nie ma przy nim żadnego przejścia dla pieszych ?? Przecież tam ludzie chodzą jak chcą a jest jeszcze też i przejście do szpitala z którego korzystają nie tylko mieszkańcy osiedla ale i kupujący . No i było by kolejne miejsce do trzepania mandatów .

  0 Lubię
 • Pijar do du...

  Zgłoś

  Oświadczenie rzecznika jakoś takie słabe. Zamiast zgrabnie przykryć temat - obraża ludzi. Zamiast coś obiecać - urąga inteligencji. Zamiast docenić obywatelską postawę mieszkańców - oskarża ich o współudział w tworzeniu "fałszywych dokumentów" i niemalże próbę obalenia władz miasta:). Zamiast skupić się na wysiłkach władz, które robią, co mogą i ble, ble - całkiem niepotrzebna wrzutka o polityce. A fama głosi, że Michał i Radek to pijarowe orły. Hm...mówiąc klasykiem: nie wierzmy temu famie. Gdyby nie wydatna pomoc "zaprzyjaźnionych" i opłacanych mediów, gdyby nie zaplecze urzędnicze, które przygotowuje kwestie pod względem merytorycznym, gdyby nie zaplecze senatora...cieniutko by było. Zostałyby tylko kapcie.

  7 Lubię
 • Oszukana

  W odpowiedzi na: Pijar do du... Zgłoś

  A czego można się spodziewać po wodzireju z remizy strażackiej ?

  8 Lubię
 • Logopeda

  W odpowiedzi na: Pijar do du... Zgłoś

  Lista osób, za które musi przepraszać Biała Podlaska wydłuża się. Płandek , o czym ty do mnie rozmawiasz ? Głowa cię nie boli ?

  5 Lubię
 • Pipa

  W odpowiedzi na: Pijar do du... Zgłoś

  No cóż , idealnie oddaje poziom intelektu i myśli politycznej w pisie.... najlepiej jakby popracował ze dwa lata jako kościelny. Dotarli by chłopca:p

  4 Lubię
 • Efraim

  W odpowiedzi na: Pijar do du... Zgłoś

  A skąd mają wziąć inteligentnego,elokwentnego, nie mówiącego głupot rzecznika ? Ławka już dawno się skończyła.

  6 Lubię
 • Ha, ha,ha

  W odpowiedzi na: Pijar do du... Zgłoś

  Jemu to bardziej psuje wiadro do d...y niż mikrofon i kamera:D. To jest rozpacz. Nawet się tego komentować nie chce. :o

  7 Lubię
 • BvB

  W odpowiedzi na: Pijar do du... Zgłoś

  "Kinotekę" nawet ściągnęli z odsieczą , bo wszystko się zaczyna rozłazić, i nie tak miało być. :(. Ja zaś proponuję wziąć słownik wyrazów obcych i poczytać co to znaczy słowo preludium.;).

  6 Lubię
 • Piramidol

  Zgłoś

  Krucza bomba, przecież nas ciągle zapewniają ,że finanse są w jak najlepszym stanie, a inwestycje bedom i bedom. To jaki problem zrobić kawałek parkingu mieszkańcom. Działajta dziarsko, 500 osób czeka. A może pieniądze poszły na ostatniego szampana, "tynkarz" dobrze siorbał na tej miastowej bibie.

  8 Lubię
 • ewald

  Zgłoś

  I tacy ludzie najczęściej też udają patriotów. Ale gdyby tylko te chodzące kupy łajna usłyszały, że Ruski wchodzi, czy jakaś inna zadyma się szykuje, od razu większość, tak jak w 1939 - jechałaby "na Zaleszczyki". Tacy ludzie też najczęściej lansują się na wierzących katolików. To o nich pisał w tekście "Oskarżam", opublikowanym niedawno w "Tygodniku Powszechnym" dominikanin o. Ludwik Wiśniewski: "Można pluć, drwić i deptać ludzi, można bezpodstawnie oskarżać ich o niegodziwości, a nawet zbrodnie, i równocześnie powoływać się na Ewangelię, stroić się w piórka obrońcy chrześcijańskich wartości i Kościoła, odbywać pielgrzymki na Jasną Górę, składać świątobliwie ręce do modlitwy i ukazywać w mediach rozmodloną twarz".

  7 Lubię
 • Gatunek homo piesek

  Zgłoś

  Jest taka grupa ludzi, którzy są mocni, ale tylko wtedy, gdy ktoś za nimi stoi. Gdy ktoś stwarza im poczcie bezpieczeństwa, gdy jest ich dużo, gdy mają przewagę logistyczną, marketingową czy biznesową. Gdy ktoś organizuje im pracę, daje co miesiąc miskę ryżu - najlepiej z publicznych źródeł, gdy ktoś zaprasza na rauty, daje łapać okruchy z pańskiego stołu, wręcza nagrody i klepie po pleckach. Wtedy też zupełnie im jest obojętne komu podają rękę, z kim pozują do fotek, kogo legitymizują i komu się kłaniają w pas. Ci tchórze uwiarygodnią nawet największa świnię i kanalię. Dadzą się im też upokarzać i wykorzystywać. Byleby nie zostać bez stada. Bo to biedactwa stadne, niezdolne do życia na własny koszt i na własny rachunek. Nieznające takich pojęć jak odwaga, honor czy ambicja. Samych stać by ich byłoby jedynie na płacz i skomlenie.

  11 Lubię
 • Renia

  W odpowiedzi na: Gatunek homo piesek Zgłoś

  Jakbym widziała naszego Dyzmę w opisie.:)

  11 Lubię
 • Mariano Italiano

  Zgłoś

  By żyło się lepiej.Wszystkim naszym kolesiom.

  7 Lubię
 • Sebastian

  W odpowiedzi na: Mariano Italiano Zgłoś

  Mieli budować parkingi kosztem "robienia polityki" i co wyszło??? Ma może już z 5% poparcia, nie da się ukryć.

  9 Lubię
 • Koda

  Zgłoś

  A cóż to? Nie dają rady? Braki w budżecie?To się nazywa dobra zmiana:o

  10 Lubię
 • James

  W odpowiedzi na: Koda Zgłoś

  ZOSTALIŚMY KLASYCZNIE ZROBIENI W BAMBUKO PRZEZ EKIPĘ PIS !! WYCIĄGNIEMY WNIOSKI PODCZAS NAJBLIŻSZYCH WYBORÓW.... A NA RAZIE DZIĘKUJEMY!!

  11 Lubię
 • Hilary

  W odpowiedzi na: James Zgłoś

  Dyzma zarzuca kiełbaskę przedwyborczą dla pospólstwa, już w "Słówku" trwa ratowanie wizerunku:D:D:D.

  11 Lubię
 • Mircia

  W odpowiedzi na: Hilary Zgłoś

  Jak się dostaje kaskę z budżetu miasta to i mają w sytuacjach kryzysowych kilka "wrzutek" na podorędziu. ;)

  8 Lubię
 • do interesanta

  Zgłoś

  Tak wiemy. Ale poślizgi są...:)

  5 Lubię
 • Roman

  Zgłoś

  Mieszkańcy powinni składać możliwie jak najwięcej wniosków, pisemnych opinii, oficjalnych protestów czy konkretnych propozycji. Wszyscy muszą zrozumieć ,że to jest przecież ich miasto a nie grupki partyjnych.

  8 Lubię
 • Interesant

  Zgłoś

  Chciałbym się zapytać na jakim etapie jest sprawa towarzysza Walaska w sprawie tych mieszkań + .Zapytuję więc czy Walasek jest na liście i czy dostanie to mieszkanie. Przypomnę ,że w jego sprawie interweniował towarzysz Zaręba, dyrektor Dąbek, prezes Bednarski, nie mówiąc o towarzyszu Winnickim. Prezes Bednarski obiecał przecież ,że komputer ustawi się na odpowiednie parametra, że jak by nie losował to na Walaska wypadnie. Starajcie się jakoś do jasnej choroby, tak nie może być, Walasek nie musi mieszkać przecież w pałacu. Pięć czy sześć pokoi w zupełności wystarczy. :p

  6 Lubię
 • Bobek

  Zgłoś

  Dobrze ,że dla Pana Afaltowskiego nie zarzucili odnośnie tego parkingu próby siłowego, nielegalnego obalenia władz w mieście, albo pod rzekomym płaszczykiem zrobienia parkingu, w formie rozdawnictwa , jakiegoś propagowania komunizmu. To są tacy ludzie, jeszcze trochę to będą zwalniać Pana Broniewicza ze stanowiska bycia właścicielem swojego własnego interesu. :o:o

  7 Lubię
 • Testo

  Zgłoś

  Głupie cebulaki pkinguw się zachciało. 500 januszy piętrzących ze kiedyś to było bo na łące parkowali.

  0 Lubię
 • Tobiasz

  W odpowiedzi na: Testo Zgłoś

  A pamiętam , jeszcze nie dawno na tej łące krowy pasałeś. Przykro mi ,że miejsce pracy Ci zabrano:(.

  10 Lubię
 • Okopowa

  Zgłoś

  Nie dość, że były radny z PiS, dostaje zgodę na parking pomimo niezgodności z planami, to jeszcze jest pełna akceptacja co do tablic które nieustannie wprowadzają ludzi w błąd. Brawo Urząd Miasta !

  9 Lubię
 • Tolek

  W odpowiedzi na: Okopowa Zgłoś

  A na "igrzyska" pieniądze były, na bankiety i biesiady z alkoholem też. :(. Nie ma tylko na to czego najbardziej potrzeba....

  6 Lubię
 • 123

  W odpowiedzi na: Tolek Zgłoś

  Może czas zrezygnować mości prezydencie z tej podwyżki pensji której miało nie być ?

  8 Lubię
 • są pieniądze tylko...

  W odpowiedzi na: Tolek Zgłoś

  Niech Stefaniuk zlikwiduje niepotrzebną nikomu Straż Miejską, która pochłania z naszych podatków 3 miliony zł. w ciągu roku ,za tą kwotę można pobudować kilka parkingów i ulic w naszym mieście

  11 Lubię
 • Włodzimierz C.

  Zgłoś

  Podpisałem tą petycję i nie życzę sobie takich słów jakie wypowiada rzecznik. Mowienie o polityce, o jakiejś dyskredytacji to żenujący poziom. Jaka dyskredytacja miasta ? A miasto to kto Panie Płandowski i Panie Stefaniuk ? Miasto to my, mieszkańcy. Widać jednak , że co niektórzy myślą w dalszym ciagu , że miasto to Ja. Czas zejść na ziemię. A prezydent to osoba którą mieszkańcy najeli poprzez swoje głosy w wyborach. Najeli po to żeby wykonywał określone zadania a jeśli komuś to nieodpowiada, to proszę odejść, nikt tu nie będzie płakał.

  11 Lubię
 • Do Nikodema

  Zgłoś

  Strzeż się dumy niepotrzebnej i oglądaj swą błazeńską twarz. Głupota pcha do przodu, by być widoczna. Mądrość zostaje w tyle , by widzieć. I to My jesteśmy tą mądrością. My mieszkańcy.

  10 Lubię
 • Gienek robotnik

  Zgłoś

  Bo to jest tak : " jestem kłamstwem , które zawsze mówi prawdę" , tylko już tego nikt nie kupuje.

  8 Lubię
 • Yeti

  Zgłoś

  Już dawno została przekroczona granica za którą jest tylko kompromitacja. To jest taki poziom, że śmiało można nazwać to Bantustanem.

  10 Lubię
 • Apeluję

  Zgłoś

  Proszę wszystkich urzędników, by się trzy razy zastanowili, bo potem ich kariera może być złamana. Mogą się znaleźć w sytuacji bardzo niezręcznej i będą pytani czy rzeczywiście pracowali dla miasta czy też pod naciskami jakiegoś funkcjonariusz partii rządzącej. Dobroć mieszkańców przede wszystkim , zawsze na pierwszym miejscu.

  13 Lubię
 • Anka

  Zgłoś

  Do tego ,że ktoś ma rozbudowany narcyzm i nie może się pogodzić z rzeczywistością , mogliśmy przywyknąć . Jednak takie postępowanie wobec tych pięciuset osób to jest nieeleganckie i odbije się wam czkawką.

  12 Lubię
 • Do Anki

  W odpowiedzi na: Anka Zgłoś

  Ależ oczywiście to wszystko prawda. Pycha kroczy przed upadkiem. Odpowiedź Płandowskiego to jakaś marna poezja, komiczna i pozbawiona konkretów. I jeszcze z naszych podatków dodatkowo płaci się byłemu rzecznikowi ,za co się pytam ?

  11 Lubię
 • Anty hejt

  Zgłoś

  Najlepszy prezydent w historii białej, a Wy potraficie tylko hejtowac bez argumentów

  2 Lubię
 • Ony

  W odpowiedzi na: Anty hejt Zgłoś

  On już nie ma przyszłości w tym mieście, to najgorszy prezydent od czasu upadku PRL, najbardziej nielubiany .Jedyne co potrafi to uprawiać propagandę sukcesu. Kabarety, chór , skecze i wata cukrowa oraz mural i pomnik. :o:o:o

  16 Lubię
 • heniu

  W odpowiedzi na: Ony Zgłoś

  No i usadzać swoich kolesi w straży miejskiej :p

  10 Lubię
 • Matka Polka

  Zgłoś

  To jest wyjątkowy tupet, bezczelność i brak jakiegokolwiek wyczucia i ogłady. Nie liczcie Panie Stefaniuk na mój głos.

  14 Lubię
 • Eryk

  Zgłoś

  Teraz już widać jakie mają o nas mieszkańcach zdanie , tam na przysłowiowej górze. Myślą ,że jesteśmy chyba upośledzeni intelektualnie :o. O, tak nie będzie, grubo się mylicie, coraz więcej osób zaczyna otwierać oczy i widzą,że są manipulowani.

  11 Lubię
 • Sałatowska

  Zgłoś

  To co się ostatnio dzieje, przeraża. No cóż , takie mamy władze jakie sobie wybraliśmy, będziemy mądrzejsi następnym razem. Uderzanie w te tony Panie Płandowski to spektakularna klęska wizerunkowa na wielu frontach.Impertynencja i arogancja wyziewa z pana ust. Co można sobie jednak pomyśleć o mieście, gdzie dyrektor BCK wręcza podziękowania na gali w obecności prezydenta miasta, i to człowiekowi podejrzanemu o udział w zorganizowanej grupie przestępczej i podejrzanej o wielomilionowe wyłudzenia VAT.

  11 Lubię
 • Mieszkaniec

  Zgłoś

  To że prezydent nie wie ,że coś podpisuje to już mogliśmy się dawno temu przekonać, cała Polska wtedy to mogła zobaczyć, ale ,że my nie wiemy co podpisujemy to jest chamstwo.

  14 Lubię
 • O matko jedyna !!!

  Zgłoś

  Pytam się po raz kolejny , kto zarządza tym miastem ? :o. 505 osób się podpisało, to jeszcze wmawiają nam ,że to fałszywy dokument. Szanowni Państwo, to można tylko porównać do naplucia Nam w twarz. :(:(:(

  14 Lubię
 • Taurus

  Zgłoś

  Co niektórzy uważają się w mieście za elitę, bo jeden z drugim gdzieś tam jadał ostrygi i popijał wino. Ruscy sołdaci jadali kawior chochlami i zmieniło to nie tylko ich genotypu, lecz nawet sposobu bycia i gustów. Perspektywa Klintoniuka to perspektywa małego Jasia z folwarcznej izby, który podglądając posiłki jaśnie Państwa doszedł do wniosku, że bycie elitą sprowadza się do napełnienia sobie brzuch smakołykami.

  13 Lubię
 • Inga

  W odpowiedzi na: Taurus Zgłoś

  Jaka elita ? To towarzystwo po wyborach będzie musiało powiedzieć " Pas". Byliśmy tylko potrzebni jak D.S. potrzebował naszego głosu, do niczego więcej. A po wyborach, tylko wybrańcy mogą się paść na miastowym agarze. A mieszkańcy ? Siedźcie cicho, przypomnimy sobie o was przed wyborami. Nie damy już się nabrać po raz drugi, raz i tylko raz można nam robić koło pióra.

  12 Lubię
 • Ewka

  Zgłoś

  Osobą , która próbuje jedynie zbić kapitał polityczny to jest tylko Stefaniuk. Na serwowaniu tej prymitywnej propagandy, tych popłuczyn którymi karmi się mieszkańców daleko się nie zajedzie. Nie takiej osoby potrzebujemy na stanowisku prezydenta. To tacy jak pański pryncypał winni wsłuchiwać się w głos bialczan, a nie próbować odwracać kota ogonem. Koniec z rautami, galami i uśmiechami . Czas w końcu zacząć pracować i to ciężko.

  13 Lubię
 • Michau

  Zgłoś

  Płandek fajnie ci to zredagowałem nie. Zwłaszcza ten fałszywy dokument nieźle wyszedł bałwanie co?
  Ignorancja tych gówniarzy jest porażająca

  11 Lubię
 • Mnietek z komiteta politycnego

  Zgłoś

  Mamy juz sejm, senat, rzad, prezydenta, sady, sluzby, wojsko, radio i telewizje, szkoly, zwiazki, koscioly, niebawem wezmiemy samorzady. Musimy stanowczo jednak przejac jeszcze spoldzielnie. A przedtem zwiazek dzialkowcow, wedkarzy i kola gospodyn. Ale nasze spoldzielnie to warunek niezbedny do naprawy miasta i kraju. Do naprawy RP. Mowilem juz pare razy prezesowi, ale on sie jeszcze zastanawia...

  9 Lubię
 • Celina

  Zgłoś

  Kto tu nadużywa zaufania ? To wy władze miasta nadużywanie od lat naszego zaufania, z każdym dniem dowiadujemy się o gorszących wydarzeniach w tym mieście. Takiej bezczelności i bezduszności jak obecnych władz nie pamiętam a żyję już 62 lata. WSTYD ,ŻE KTOŚ TAKI REPREZENTUJE MIESZKAŃCÓW!!!!!

  16 Lubię
 • Omen

  W odpowiedzi na: Celina Zgłoś

  Otóż same władze się dyskredytują niemal każdego tygodnia. :o . Urządzacie sobie kpiny , traktując ludzi jak przedmioty, bezrozumne istoty, które w mieście nie powinny mieć nic do powiedzenia. Dosyć tego, jeżeli ktoś wykazuje złą wolę, powinien zmienić pracę i odejść, miejsc pracy ponoć nie brakuje. A pan Płandowski niech idzie do pracy na Łomaską, tak się chwalili tą wspaniałą wiadomością o inwestorze. :o

  14 Lubię
 • Poldek

  Zgłoś

  Takiego lekceważenia mieszkańców, takiej podłości nie mieliśmy od niepamiętnych czasów. Czas to wszystko skończyć w najbliższych wyborach. T nie My jesteśmy dla władz to władze są dla Nas. To oni są naszymi sługami, utrzymywanymi z naszych pieniędzy. Jeżeli Stefaniukowi i jego pomagierom nie pasuje odejdźcie, przyjdą na wasze miejsca inni , lepsi.

  14 Lubię
 • JARZĄBEK

  Zgłoś

  Jak można obrażać ludzi ? Czy Clintoniuk i jego świta uważają , że mieszkańcy nie potrafią czytać tego co podpisują ? Kolejny raz plują nam w twarz . Ile to jeszcze będzie trwało ?

  12 Lubię
Możliwość dodawanie komentarzy chwilowo jest wyłączona

WYDAWCA


logo arx

 

ARX-MERITUM Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 16

21-300 Radzyń Podlaski

REDAKCJA


Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redaktor naczelny - Magdalena Krawczyk

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

882-999-824

 

Dziennikarze

Dominika Lipowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Małgorzata Brodowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Andrzej Kotyła (felietonista)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REKLAMA


Kontakt: 604-585-595

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cennik

Specyfikacja techniczna reklam

Regulamin