Głównym tematem spotkania było przygotowanie do wyborów samorządowych. Nie zabrakło jednak także bieżącej polityki. Najwięcej emocji wzbudziła sprawa nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej, przewidująca odpowiedzialność karną za przypisywanie narodowi polskiemu współodpowiedzialności za zbrodnie nazistowskie

Kukiz 15 proponuje alternatywę, dla dwóch dzielących społeczeństwo obozów politycznych. Do kandydowania zaprasza ludzi aktywnych, których nie interesują partyjne układy. Dla których nie było do tej pory miejsca na listach wyborczych, bo nie byli zasłużeni lub takimi być nie chcieli, ze względu na "zbyt wysoką cenę". Nie zamyka też drzwi przed byłymi członkami partii politycznych.

Deklaruje szeroką współpracę z organizacjami społecznymi, gospodarczymi czy związkami zawodowymi. - Najważniejsi są ludzie, którzy mają reprezentować społeczeństwo. Polska nie należy ani do prawaków ani do lewaków, wszyscy o różnych poglądach mają prawo czuć się słuchani – podkreślała Agnieszka Ścigaj.

Ruch jest za wprowadzeniem jednomandatowych okręgów wyborczych na wszystkich poziomach samorządu. - Są receptą na wybranie ludzi, którzy rozwiążą problemy Polaków a nie będą zajmować się swoimi – zapewniała posłanka. JOW-y mają też dać większe gwarancje na to, że wygrają najlepsi.

- Dziś kandydat najpierw od partyjnej młodzieżówki szkoli się w pyskowaniu. Niczym się nie wsławił, nie ma firmy, nie działa w organizacji pozarządowej. Ale szybko się wywindował, bo jest bliżej ucha prezesa i dostaje miejsce na liście – wskazywała wiceprzewodnicząca Klubu Poselskiego Kukiz 15.

Posłankę pytano m.in. o szczepienia, podatki, konstytucję, problemy służby zdrowia i Wojska Obrony Terytorialnej. Dopytywano też o możliwość wprowadzenia dla parlamentarzystów obligatoryjnych badań psychologicznych, jeszcze przed objęciem mandatu i złożeniem ślubowania.

A. Ścigaj odniosła się też do dyplomatycznej awantury wokół nowelizacji ustawy o IPN. Jej zdaniem Polska jako ofiara II wojny światowej ma prawo dbać o dobre imię. Przyznała jednak, że zaistniała sytuacja międzynarodowa także i ją zaskoczyła. W szczególności postawa USA i Izraela. Dlatego potrzebny jest teraz „wysoki poziom dyplomacji”.

- Wśród Polaków byli wspaniali ludzie, którzy pomagali Żydom, ale byli też szmalcownicy. I Izraelowi chodzi o to, żeby wskazać tych ludzi. Sam znam trzech panów, którzy należeli do NSZ i zamordowali młodą Żydówkę, która prosiła, by ją przewieźli na drugą stronę Wisły. Ona dała im za to pieniądze a oni ją w perfidny sposób utopili – zareagował jeden z obecnych na sali mężczyzn.

Politykom zarzucił typowy dla „państwa PiS” tok myślenia, z którego wynika, że jesteśmy „narodem wybranym, państwem męczenników i że nigdy i nikomu żadnej krzywdy nie zrobiliśmy”. Posłanka przypomniała, że ustawa nie zabrania dochodzenia do prawdy historycznej i szukania przestępców, którzy byli obecni w każdym narodzie.

Idący do wyborów z Kukizem, nie będą musieli zapisywać się do ruchu, mogą startować z własnych komitetów. W ubiegłym roku ruszył projekt „Samorządy z Kukizem”. Zainteresowanie przystąpieniem do niego miało wyrazić już dużo osób. - Od tamtej chwili spotykamy się z ludźmi a kandydatom próbujemy pomóc w zdobyciu mandatów – mówił Wojciech Ulański, prezes Kukiz'15 w okręgu 7.

W spotkaniu z mieszkańcami Białej Podlaskiej udział wzięli także Agnieszka Maczewska-Borny ze Stowarzyszenia Rolników i Konsumentów Kukiz'15, działacz ruchu z Białej Podlaskiej Radosław Januszko oraz ekspert z zakresu bezpieczeństwem narodowego i członek koła regionalnego ruchu Adam Stalerzuk.

(mg)

DSC05181
DSC05183
DSC05186
DSC05188
DSC05189
DSC05191
DSC05192
DSC05197
DSC05198
DSC05199
DSC05202
 • Jan

  Zgłoś

  Cały czas narodowcy będą kojarzeni z Kukizem. Naprawdę NIE WIEDZIAŁ Kukiz , kogo przyjmuje na listy wyborcze? Naprawdę NIE WIEDZIAŁ Kukiz, jakie są poglądy tych ludzi? Jesteście z siebie dumni, "antysystemowcy", miłośnicy "czwarte erpe", patrioci od siedmiu boleści?

 • Polon

  Zgłoś

  Kukiz rockowiec, chodził w podkoszulku z wyklętymi, lans na zagospodarowanie zbuntowanej młodzieży. Lans pod konkretną grupę na maksa. Już był taki co chodził ze znaczkiem w klapie a ludzie niczego się nie nauczyli. Te same metody, ten same techniki, lans, takie same rezultaty końcowe. Nikogo od nich nie było widać w Białej, po co się wysilać, krytykować tych lub innych, lepiej wskoczyć w odpowiednim momencie na polityczną planszę i cedzić o zatroskaniu. Błazenada.

 • wolant

  Zgłoś

  Nie napadajcie tek na Kukizowców. Może PiS z Antkiem albo PO ze Grzesiem lepsze? A może Nowoczesna z Rysiem? A Pani Agnieszka owszem bardzo ładną kobietą. Ale prócz tego wykształconą i kulturalną. Porównajcie do niej Panią Gasiuk-Pichowicz....

 • Bolonek

  W odpowiedzi na: wolant Zgłoś

  Bez narodowców miałby problem z wejściem do parlamentu (za narodowcami poszło kilka innych ugrupowań). Wyobraźcie sobie co się stanie jak Winnicki założy partie :) Kukiz 15 poleci na pysk w sondażach. Kukizowiec to jeden wielki niewypał, podnóżek Kaczyńskiego.

 • Orkan

  W odpowiedzi na: wolant Zgłoś

  Przecież Kukizowe popierają Kaczyńskiego w głosowaniach :) , więc proszę kukizowych się pytać w końcu o co im chodzi. :o

 • Boa

  Zgłoś

  Narodowcy weszli do sejmu z list Kukiza, teraz Kukiz za nich przeprasza. Z kolei Narodowcy straszą,że już Pawełek z ekipą nie wejdą do sejmu i całe narodowe środowisko jego już nie poprze. Dalszy ciąg wojenki kukizowców. :D Twierdzą ,że już go przerobili. Kukiza. Już go karmi czyjaś ręka.Ech....
  W Białej nie lepiej , szukają ludzi na zasadzie " zapchaj dziura"

 • pj

  Zgłoś

  Cały czas narodowcy będą kojarzeni z Kukizem. Naprawdę NIE WIEDZIAŁ Kukiz , kogo przyjmuje na listy wyborcze? Naprawdę NIE WIEDZIAŁ Kukiz, jakie są poglądy tych ludzi? Jesteście z siebie dumni, "antysystemowcy", miłośnicy "czwarte erpe", patrioci od siedmiu boleści?

 • xkx

  W odpowiedzi na: pj Zgłoś

  Kukiz? On nie ma poglądów. Jedynym jego poglądem jest "ja wam dam wszystko" i "ja jestem za wszystkim i przeciwko wszystkiemu". A marzenie? - zostać przystawką PiS i dorwać się do stołków.

 • Ony

  W odpowiedzi na: xkx Zgłoś

  Udają, że chcą reformować kraj, a popierają wszystkie dewastacyjne decyzje pisu, a przede wszystkim dewastację sądów. Pawel Kukiz nie zrealizowal ani jednej swojej obietnicy wyborczej.Głosuje jak mu Prezes każe.

 • Arek

  Zgłoś

  Jeżeli nie będzie lepiej to niech będzie chociaż ładniej. Pani Agnieszka jest bardzo piękną kobietą ;)

 • KIMI

  Zgłoś

  Kukiz'15 schodzi ze sceny politycznej województwa podlaskiego. Ze stowarzyszenia odchodzą jego przewodniczący i członek zarządu (onet.Białystok). Rozpadają się jak domek z kart. Darli się o JOW-y , a Polacy pokazali im figę, narzekali na system, a resztki napieraja do systemu, krzyczeli o inne sprawy i nic z tego nie mamy.

 • JoW

  W odpowiedzi na: KIMI Zgłoś

  Tak to jest jak dyletantctwo bierze się za politykę. Kukizowcom dziękujemy za zainteresowanie się miastem. :o

 • Alik

  Zgłoś

  Po frekwencji widać,że nawet rodziny działaczy nie miały ochoty przyjść na spotkanie:D. To się chłopaki popisały przed Panią Agnieszką . Posłanka przyjeżdża a fotele puste. :D

 • E tam

  W odpowiedzi na: Alik Zgłoś

  Tylko na stadionie organizować takie spotkania, tylko na stadionie. Nie będzie problemu ,żeby się pomieścić. ;)

 • Kukit Dance

  Zgłoś

  Nie udało się dziadkowi Morawieckiemu, więc lider osobiście wziął się do roboty. Epizod Kukiz'15 w sejmie właśnie dobiega końca.Tyłu ludzi wam zaufało, a wy przed Kaczyńskim przebieracie nóżkami w rytmie chocholego tańca.Wszystkich do Pisu i tak nie wezmą, a wstyd zostanie na zawsze .

 • Horyzont

  W odpowiedzi na: Kukit Dance Zgłoś

  Kukiz’15 słynie z braku spójności programowej, która sprawia, że w jednym głosowaniu formacja potrafi być “za a nawet przeciw”. W Białej niczym się nie zasłużyli a mogli.

 • Kotek

  Zgłoś

  A co to jest kukiś? :)

 • Prawy i sprawiedliwy

  Zgłoś

  Ten Kukiz, były punk z Jarocina jest przez Nas wykorzystywany instrumentalnie, przez Platformę zresztą także. Część posłów uciekła, inni nie wiedzą gdzie jest ich miejsce. Rozbić te struktury w sejmie to żaden problem, ale lepiej żeby naiwni wyborcy myśleli ,że jest jakaś opozycja. I dlatego nie ma jakiś szczególnych zachęt z Naszej strony. Tu w Białej postanowili robić masowy zaciąg, (dawać byle kogo ,aby był ) ,żeby mało inteligentnym ludziom pokazać jaką mają siłę. Dziecinne zagrania i jeszcze dodatkowo robione to jest niedługo przed wyborami , licząc ,że bialski wyborca nie zorientuje się i nie zacznie zadawać pytań. Podstawowe pytania - gdzie byliście do tej pory ? Gdzie był wasz głoś ? No cóż, Panom i Paniom już dziękujemy.

 • BvB

  Zgłoś

  Niektórzy to sobie myślą, że władza taka czy owaka wpadnie im do rączek z marszu i bez wysiłku. Kampanię wyborczą to się zaczyna już dzień po poprzednich wyborach a nie teraz. Wasze struktury w Polsce ledwie dyszą, zatraciliście się w bratobójczej walce, nikt nie wie o co w tym wszystkich chodzi, jaki jest program ,bo sam Kukiz zmienia zdania co jakiś czas. Opuszczają Kukiza posłowie tabunami, a PiS nie rozbił jeszcze tego stowarzyszenia to taka przystaweczka jeszcze się może przydać.

 • Kjakiel

  Zgłoś

  Nie mają struktur, nie mają biura, do niczego się nie włączali a teraz swoje mordki na plakacik wyborczy pragną powrzucać. Dno i 2 metry mułu. Antysystemowcy co to przypomnieli sobie raptem ,że mieszkają w Białej i jest tu jakieś życie polityczne. Ręce opadają do samych kostek. To samo Korwiniści, politykierzy od siedmiu boleści. :o

 • Bielik

  W odpowiedzi na: Kjakiel Zgłoś

  Komedianci !! Nie ma co sobie co nimi d...y zawracać . Po owocach ich poznacie, tylko tych owoców brak.

 • Yeti

  Zgłoś

  Mam pytanie do "Dzikiego" zwanym Bazarowym Chłopcem od Korwina : Czy zebrałeś przez te lata podpisy w kwestii referendum dotyczącego SM ? :p

 • Anatol

  Zgłoś

  Pani poseł to powinna powiedzieć tak- "a oto działacze od Kukiza z tego terenu. Do tej pory byli leniwi, bo jak sami Państwo widzieliście nie robili nic, ale jak paru się dopcha do żłoba bo nabiorą część jeleni z waszego terenu, to postarają się choć trochę być aktywni.:):):):)"

 • Sajgon

  W odpowiedzi na: Anatol Zgłoś

  PiS coś robił, platforma też, a nawet Biała Samorządowa, a ci od Kukiza ? Wyskoczyli jak dziki z kukurydzy i na co mają nadzieję ? Bądźmy poważni....

 • Tomek

  Zgłoś

  I wtedy ja mu mówię "Widzisz, Cookies, mieszkańcy Białej was oleli, bo nie kiwnęliście palcem przez ostatnie lata"

 • CCC

  Zgłoś

  Kukiz uważaj bo ci stary Kornel posłów podbiera:). Jesteście śmieszni i żenujący. Jak Chodziński do jakiejś kolejnej partyjki wskoczy, to może weźmie was na hol. Jak z tą siedzącą Panią.

 • Rocky

  Zgłoś

  Z tymi Żydami to jest trochę racji. Z jednej strony Polacy jako państwo i naród nie kolaborowali z Hitlerem ani co do zasady nie ponoszą odpowiedzialności za niemieckie zbrodnie Co zresztą jasno wyartykułował niedawno niemiecki minister spraw zagranicznych. Mnóstwo z Polaków wręcz Żydów ratowało, za co tylko w Polsce groziła kara śmierci. Jednakże w wielu indywidualnych przypadkach nasi rodacy zachowywali się co najmniej podle; okradali ich, wyłudzali od nich ostatnie grosze, przejmowali ich majątki. Oj wiele tzw "porządnych bialskich rodzin" wie, o czym tu mowa. Jak to babcia, dziadek itd.....Oj wiele.....Kiedyś ich za ta obłudę Bóg rozliczy. Zdarzali się też i tacy, co wydawali a nawet i mordowali. Też i tak bywało niestety. Hm..ciężki temat, smutny

 • Iza

  Zgłoś

  Trzymajcie mnie mocno:o, obudziło się kukizowe towarzystwo z kilkuletniego snu, i oto postanowiło się wypowiedzieć w sprawach bieżących. Zbierajcie podpisy jak Dzikiewicz , może Dyzma kogoś rzuci na front bazarowy.

 • No dobrze. Krytykujecie. Ale mimo wszystko jakiś to pomysł na ten kraj jest.

 • Pimpek

  W odpowiedzi na: @ Zgłoś

  Tu nie chodzi o jakiś pomysł dla kraju, ja się, pytam jaki oni mają pomysł na nasze miasto. Zbliżają się wybory samorządowe a nie parlamentarne. Ci za stołem nie robili nic , więc teraz groteskowe jest raptowne ich uaktywnienie.

 • Kazimierz D.

  Zgłoś

  Kukiz i opozycja to najlepszy dowcip.Panie Kukiz największe upartyjnienie państwa po 1989 nastąpiło właśnie teraz gdy pan jesteś w Sejmie To dowodzi pańskiej naiwności i dyletanctwa politycznego Kogo pan tak właściwie tam reprezentujesz? i Kogo Wy za tym stołem reprezentujecie ?

 • Opos

  W odpowiedzi na: Kazimierz D. Zgłoś

  Kukizowcy myślą że wyborcy dadzą się nabrać,nic z tego nie jesteśmy głupi . Ta partyjka to już przeszłość.

 • RADZYNIAK

  W odpowiedzi na: Opos Zgłoś

  jeszcze gorzej niż nowoczesna - nie wiem dlaczego taka ksywa o zsl nie wspominam ale oni mają kupę stołków?

 • Hiena

  Zgłoś

  Posłem niezrzeszonym tuż po rozpoczęciu kadencji został Janusz Sanocki. Jako pierwszy klub Kukiz’15 opuścił Paweł Kobyliński odszedł 21 grudnia 2015 r. do Nowoczesnej.Następnie Kornel Morawiecki i Malgorzata Zwiercan 14 kwietnia 2016 r. po słynnym głosowaniu na dwie ręce, później Robert Winnicki 27 kwietnia 2016 r., Ireneusz Zyska 18 maja 2016 r., następnie Małgorzata Janowska 8 lutego 2017 r, która została posłanką na miejsce zmarłego Rafała Wójcikowskiego z Kukiz’15 i pozostała niezrzeszoną.Natomiast 23 lutego 2017 r. klub opuściły dwie posłanki – Małgorzata Błeńska i Anna Siarkowska, zakładając koło poselskie „Republikanie” wraz z Janowską Małgorzatą . Kolejni : 8 listopad 2017 zdradza Adam Andruszkiewicz , 30 październik Chruszcz Sylwester ,7 grudnia zdradza Jarosław Porwich:D:D:D:D:D:D. A Pani Ścigaj to kiedy odchodzi ? :p

 • Sonia

  Zgłoś

  Czy ktoś jeszcze Kukiza traktuje poważnie? Chyba tylko ci, którzy chcą z nim trwać przy korycie. Powinien zatrudnić sekretarkę, która będzie zapisywać co mówi, bo gostek zmienia zdanie jak dziecko w markecie przy stoisku z zabawkami, ale - Polska to nie zabawka. Biała Podlaska to samo, brak słów na takich ludzi. Nie interesowali się sprawami miasta, żadnych zapytań do władzy, żadnych inicjatyw, kompletnie ZERO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Adam

  Zgłoś

  Ruch Kukiz'15 to jedynie 30 posłów na cały kraj i do tego nie pobierają subwencji, może dlatego nie ma kasy na działania w każdym mieście, myślę że wybory samorządowe to zmienią i teraz ludzie się uaktywnią. Ciężko ich porównać do innych którzy biorą grube miliony co roku i nic nie robią. Ja daje im szanse.

 • Raptus

  W odpowiedzi na: Adam Zgłoś

  Biała Samorządowa też nie dostaje pieniędzy od nikogo, ale ich aktywność można było zauważyć. Można ich lubić albo nie , ale coś robili. A ci od Kukiza, czym mogą się pochwalić ? O jakiej szansie można tu mówić? Chcesz robić coś w polityce, pracuj ciężko przez cały kres nie bycia u steru, a nie objawiasz się na białym koniu bo wybory tuż , tuż.

 • Dżem

  Zgłoś

  Kukiz chorągiewka albo dwie zależy jak z której strony wiatr wieje. A teraz w mieście liczą na że sprzyjający wiaterek który rzuci to towarzystwo w wir politykierstwa.

 • Aga

  W odpowiedzi na: Dżem Zgłoś

  Kukiz nie jest politykiem. To taki sobie śpiewak i tyle któremu skończyły się nuty. Chciał walczyć z systemem, a sam stał się jego częścią! Biała Samorządowa pracowała przez ten okres, była recenzentem obecnej władzy, nie dała się kupić. A Kukizowcy ? Przypomnieli sobie o wyborcach, zaraz puszczą mi zwi....cze, z politowania.

 • Duo

  Zgłoś

  Kompletnie nic nie próbowali dotychczas robić Białej, a teraz liczą na stołki, przy radzie miasta.:o Nie traktujcie ludzi jako idiotów. Mieliście czas to trzeba było zakasać rękawy i działać, ale nie , najlepiej nic nie robić , nikogo nie urazić i próbować zrobić sprytne zagranie na kilka miesięcy przed wyborami, obwieszczając ,że oto jesteśmy i będziemy razem z mieszkańcami.

 • 878

  Zgłoś

  U Kukiza rewolucja wewnątrz stowarzyszenia. Sami siebie zjadają od wewnątrz. Ten, który brzydził się do niedawna "partiokracją", czyli Kukiz teraz nie wyklucza przekształcenia ruchu Kukiz'15. Powód? Zmiany w ordynacji wyborczej, które podpisał prezydent Andrzej Duda.:D:D:D Już w październiku 2017 roku polityk przyznawała, że być może będzie zmuszony, by założyć partię. Kukiz kiedyś powiedział,że można będzie napluć mu w twarz,jak pójdzie w politykę...

 • Osa

  W odpowiedzi na: 878 Zgłoś

  Czy ten Kukiz to polityk, czy zapiewajło. :)

 • Armen

  Zgłoś

  "Robert Winnicki – poseł wybrany z list Kukiz'15 – do polskiego Sejmu zapraszał bowiem Roberto Fiore. Człowieka, który we Włoszech był skazany za terroryzm faszystowski. Był zamieszany w zamach w Bolonii z 1980 roku, w którym zginęło 85 osób. To niesłychane, że taka postać jest zapraszana przez polskich posłów do Sejmu i na tzw. Marsz Niepodległości." " To odpowiedzialność ruchu Kukiz'15, w którym teraz tłumaczą, że nie do końca wiedzieli, kim narodowcy są. Przecież ich listy osobiście ustalał Paweł Kukiz! I to nie było żadną tajemnicą. A upublicznione jakiś czas temu nagrania, na których słychać jak Kukiz wyraża się o narodowcach, są dowodem na to, iż doskonale wiedział, z kim się zadaje. http://natemat.pl/228053,rafal-pankowski-tylkonatemat-kukiz-wiedzial-ze-wprowadza-do-sejmu-ludzi-zwiazanych-z-faszyzmem-to-on-ukladal-listy

 • Alek

  Zgłoś

  Z tego stowarzyszenia nawet posłowie uciekają do Gowina. :):):):). Z czym do ludzi ? Nie ośmieszajcie się w Białej Podlaskiej !!!

 • Ulka

  Zgłoś

  Na sali jest też obecna Pani od Korwina, pchała się do koryta ,że aż miło. Z głosami było bardzo cieniutko. Wcześniej działała przy Chodzińskim i liczyła na frukta. A Kukiz ? Idealny przykład bezczelności i wizerunkowa wtopa, że oto przed wyborami krzyczą do wyborców aby im zaufali. Żenua.....

 • do Adama

  Zgłoś

  No fakt. Tyle skandali było przez te ponad 3 lata i nikt z Kukiz 15 się nie odezwał. Ale może teraz coś sensownego zdziałają. A na sali to jest chyba niejaki pan Dzikiewicz...:)

 • Bohdan

  W odpowiedzi na: do Adama Zgłoś

  A co oni mogą zdziałać ? Opowiadają brednie, że tylu jest chętnych a na sali pusto. W Białymstoku już nie istnieją. Kim oni w Białej chcą być ? Opozycją czy kolejni do koalicji ? Otóż bliżej im do koalicyjnego żłobu a takich nam w radzie niepotrzeba. Ludzie otwórzcie oczy! Nie brali udziału w żadnych protestach, w żadnej ze spraw. Typowa przystawka pisowska. To już ludzie wybiorą oryginał. Niczym się nie wykazali, bo dobrze im gdziekolwiek, byle przy żłobie

 • Ha,ha,ha

  W odpowiedzi na: do Adama Zgłoś

  Dzikiewicz, biegał chłopaczyna z ramienia Korwina, i zbierał podpisy w celu zrobienia referendum likwidujące Straż Miejską. Narobił szumu, a jak mu Stefaniuk zaproponował kierownika w ZGL-u ,raptem tematu referendum nie ma. Ludzie bez honoru i zasad.

 • Gienek

  Zgłoś

  Liczą tylko na koryto, nie kiwnęli palcem, żadnego odniesienia do obecnej sytuacji.Żadnej aktywności na jakimkolwiek polu. O tak, kolejna przystawka PiS-u, nie róbcie wstydu .

 • Adam

  Zgłoś

  A co Panowie i Panie z Kukiz 15 do tej pory usiłowali zrobić dla miasta ? Z jakimi inicjatywami wystąpili ? Wybory się zbliżają to liczą ,że może kto się załapie do rady miasta. A przez te lata siedzieli cichutko jak makiem zasiał. A na sali działacze od Korwina, których też nie widać. :D:D:D:D

 • "Dziś kandydat najpierw od partyjnej młodzieżówki szkoli się w pyskowaniu. Niczym się nie wsławił, nie ma firmy, nie działa w organizacji pozarządowej. Ale szybko się wywindował, bo jest bliżej ucha prezesa i dostaje dobre miejsce na liście". Jakby coś podobnego jak u nas w Białej Podlaskiej. :) Oni najlepiej znają się na pyskowaniu.

Skomentuj

Komentuj jako gość

0 / 1000 Ograniczenie ilości znaków
Twoja wiadomość powinna zawierać od 10-1000 znaków
warunki użytkowania.

WYDAWCA


logo arx

 

ARX-MERITUM Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 16

21-300 Radzyń Podlaski

REDAKCJA


Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redaktor naczelny - Magdalena Krawczyk

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

882-999-824

 

Dziennikarze

Dominika Lipowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Małgorzata Brodowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Andrzej Kotyła (felietonista)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REKLAMA


Kontakt: 604-585-595

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cennik

Specyfikacja techniczna reklam

Regulamin