Prace mają ruszyć "lada moment" i być zakończone do września.

O tym, że popularny w mieście bazar „zmieni się nie do poznania”, magistrat informował jeszcze w maju 2016 roku. Zapowiadano wówczas rychłą poprawę warunków handlu. W grudniu 2016 przedstawiciele urzędu miasta i ZGL snuli nawet w mediach opowieści o planach modernizacyjnych. Inwestycja miała ruszyć w drugiej połowie 2017 r. Tak się jednak nie stało, choć wszystko miało być „dopięte na ostatni guzik”.

Temat kolejny raz powrócił w połowie stycznia tego roku. Z komunikatu na stronie UM, można było dowiedzieć się, że „Biała Podlaska otrzymała 1 milion złotych dofinansowania z funduszy unijnych na modernizację i rozbudowę targowiska przy Al. Tysiąclecia. Całkowity koszt projektu to ponad 1,5 mln zł, a w jego ramach miasto utworzy dogodne miejsce dla handlu i sprzedaży zdrowej żywności”.

– Zgodnie z moją obietnicą, podejmujemy działania, które mają zapewnić godne warunki pracy na naszym targowisku. Na inwestycji skorzystają wszyscy mieszkańcy, którzy z przyjemnością będą kupować tu zdrowe lokalne produkty – mówił prezydent Białej Podlaskiej Dariusz Stefaniuk. Z informacji wynikało, że projekt „przewiduje budowę wiaty handlowej, co sprawi, że większa część powierzchni handlowej targowiska będzie zadaszona”.

Dodano też, że „w północnej części obiektu zostanie wybudowany nowy plac do sprzedaży płodów rolnych bezpośrednio z samochodów. Wybudowana zostanie również kanalizacja deszczowa i przyłącze do kanału burzowego. Ponadto przewidziana jest budowa pełnego oświetlenia obiektu oraz montaż instalacji fotowoltaicznej”. Po rozbudowie targowiska powstać miało 225 stanowisk do sprzedaży lokalnych produktów rolnych.

Wczoraj prezydent przemówił na miejskiej stronie ponownie. Jednak, jak wynika z treści publikacji, powtórzył tylko to samo, co w styczniu. - Zgodnie z moją obietnicą, podejmujemy działania, które mają zapewnić godne warunki pracy na naszym targowisku. Na inwestycji skorzystają wszyscy mieszkańcy, którzy z przyjemnością będą kupować tu zdrowe lokalne produkty – oznajmił mieszkańcom prezydent D. Stefaniuk.

Władze chwalą się, że miasto zdobyło „maksymalne możliwe dofinansowanie w konkursie organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”. Zapowiadają, że „do września tego roku firma Dombud wykona modernizację targowiska”. Całkowity koszt projektu ma wynieść ponad 1,5 mln zł. W jego ramach mają być utworzone dogodne miejsca dla handlu i sprzedaży zdrowej żywności.

(mg)

 • Zastanawiające
  http://tnijurl.com/30e64478dd1c/

 • Kuczerka

  Zgłoś

  Ciekawe ilu trolom zapłacił Klintoniuk za te wypowiedzi...

 • kino letnie

  W odpowiedzi na: Kuczerka Zgłoś

  Niedługo rozpocznie się kino letnie to można będzie ich zobaczyć.

 • Samanta

  Zgłoś

  Jeżeli Pan Broniewicz i BS chcą wygrać wybory niestety muszą poświęcić mniej czasu dla rodzin i swoich firm a więcej wyborcom. Pan Broniewicz to nie jest raczej cała BS ? Druga sprawa , odnoszę takie wrażenie, że ten Pan usiłuje przekonywać już przekonanych do swoich racji. Niestety Panie Boguslawie, chcąc wygrać musi Pan poświęcić czas na osobiste spotkania z ludźmi, dokładnie tak robił Stefaniuk w czasie ostatniej kampanii. Przekonywał , że będzie lepszy niż Czapski i się udało. Pan natomiast oczekuje, że to wyborcy mają przyjść na Kościuszki do Pana. Wiem ,że Pan zaprasza, ale dziś są czasy ,że to polityk musi przeznaczyć setki godzin na spotkania z ludźmi w sposób bezpośredni o to polityk musi wyjść do ludzi. To jest standard. Dlaczego Pan tego nie robi i stowarzyszenie , nie mogę zupełnie pojąć. Droga do zwycięstwa jest długa, czas odgrywa dużą rolę. Trzeba było wcześniej budować swoją rolę pośród mieszkańców. Okazji nie brakowało.

 • bialson

  Zgłoś

  A gdzie miejsca pracy?

 • Kaczogród obłudy

  W odpowiedzi na: bialson Zgłoś

  Miejsca pracy lukratywne Dyzma zapewnia tylko swoim kolesiom i ich rodzinom, a reszta plebsu co na niego głosowała niech się sama martwi

 • Pijar

  Zgłoś

  Wiele wpisów dotyczy tego jak Stefaniuk rozkłada opozycję pijarem. Te wpisy sugerują, że władze miasta nic nie robią tylko pijar. Ludzie już wyciągają z tego odpowiednie wnioski. Nie uważają za sukces kina letniego i koncertów na placu, nawet jeśli władza tak chce. Opozycję powinno się rozkładać działaniami, które zmieniają miasto i powodują, że ludzie chcą tu mieszkać, a nie tak jak obecnie za dziećmi zaczynają wyjeżdżąć już rodzice. Pan Broniewicz nie robi pijaru bo zdaje się, że ma firmę i musi na takich pijarowców urzędasów pracować.

 • Bizon

  W odpowiedzi na: Pijar Zgłoś

  Opozycję rozkłada się tym co jest skuteczne. To ,że jakaś grupa osób się na to nie złapie, nie znaczy ,że inni nie dadzą się nabrać. Co z tego ,że ktoś coś ujawnia jeżeli ten przekaz nie dociera do setek i tysięcy w naszym mieście ludzi. Co więcej to nie powoduje zmian u zwolenników obecnej władzy. Biała Podlaska jak na razie to bastion PiS, wielu radnych nimi zostało tylko dlatego ,że startowali z tej partii. Jeżeli opozycja chce to zmienić a taki jest jej cel musi znaleźć jakiś złoty środek, jakieś panaceum ,żeby odwrócić obecną sytuację. Przekaz pozytywny dla miasta i Stefaniuka w czasie kampanii dotrze w zasadzie do wszystkich, to będzie gigantyczne przedsiewzięcie, bo nikt nie pozwoli sobie na porażkę. Dziś wszystkie media bez wyjątku robiąc za pożytecznych ...., opisują plany i realizacje obecnej wladzy. Przekazują relacje ze spotkań obecnego wlodarza z " możnymi tego kraju", wszędzie tylko Darek. Robią za przekaźnik tych wspaniałych wieści jakie przekazuje rzecznik.

 • pijar

  W odpowiedzi na: Bizon Zgłoś

  Dalej to samo pijar, pijar i pijar. A konkretnie to Stefaniuk nic nie zrobił, ale liczysz, że ludzie w Białej to głupi naród i ulegną pijarowi i znowu go wybiorą. Jeśli tak się stanie to szkoda tego miasta. Stefaniuk ma nawet program wyborczy już gotowy. Wystarczy, że skopiuje poprzedni. Boi się tylko, że opozycja uderzy w jego rodzinno - partyjne układy i pokaże, że PiS to nie jest prawo i sprawiedliwość. Potrzebna była zmiana, ale nie na dyletantów.

 • ZIN

  W odpowiedzi na: pijar Zgłoś

  Niestety tak uważam. Jak to się stało, że jedna z Pań która kiedyś była w PiS, zdradziła tą partię, próbowała rozbić i założyła PJN wyciągając jej członków, potem ponownie zdradziła odchodząc z PJN i zostawiając tych których wyciągnęła wcześniej, przeszła do Platformy i z jej list , z Rybnika dostała się ponownie do sejmu? Czy tutaj ludzie kierowali się rozumem ? Otóż ludzie wbrew pozorom nie są wcale skomplikowani, są dość przewidywalni w swojej masie. Nie kierują się chłodną analizą i rozsądkiem. Kierują się emocjami, którymi jest dość łatwo sterować. Są i inne rzeczy które są wykorzystywane przez polityków i ich doradców

 • LoL

  W odpowiedzi na: pijar Zgłoś

  Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Pan Broniewicz i cała Biała Samorządowa zamówiła sobie na użytek wewnętrzny sondaż przedwyborczy. Taki już był robiony , przez kogo innego. Uderzenia w rodzinno - partyjne układy już były. Pytanie brzmi, czy to się na tyle przełożyło, aby przegrać wybory. Zmartwię ciebie , ale nie. Nie doszło absolutnie do tzw. przesilenia które spowodowałoby masowy odwrót dotychczasowego elektoratu. Nie mówiąc o wzroście notowań dla Białej Samorządowej. Ktoś tu napisał, że spokojnie , przyjdzie czas ,że się dowiemy. My to znaczy kto ? 60 tysięcy mieszkańców, oraz Ci którzy raptem zmienią zdanie, czy kilkadziesiąt które i tak nie zagłosuje na Stefaniuka?

 • Do pijaru

  W odpowiedzi na: LoL Zgłoś

  Z tym nie przyznawaniem się do popierania Stefaniuka to jest fakt, jednak gdy przychodzi do ogłoszenia wynikow wyborów okazuje się jak wielu na jednego czy drugiego głosowało. I dalej wielu powie , że to inni a nie oni głosowali. A już w grupie antypisowcow żaden się nie przyzna. To kto w takim razie głosuje ? Odpowiedz sobie sam. W notowaniach pisu fakt nastąpiło tąpnięcie, ale na razie czasowe, to nie jest jeszcze twarda zmiana nastrojów społecznych. Daje się zauważyć wahania dlatego każda ze stron usiłuje przekonać tych wahajacych się do swoich racji. Trwa przeciąganie liny, pis próbuje ratować się w sprawie tych nagród . U nas , w Białej wśród młodych Stefaniuk nie cieszy się popularnością, problem jest z twardym elektoratem osób starszych, biedniejszych, beneficjentów 500 plus , osób w jakiś sposób już powiązanych z obecną władzą.

 • pijar

  W odpowiedzi na: LoL Zgłoś

  Coś jednak jest nie tak dla obecnej władzy, bo jak się z ludżmi rozmawia to nikt się nie przyznaje, że popiera Stefaniuka. Staje się on dla ludzi obciachem do którego wstyd się przyznawać. Jest typowym aparatczykiem partyjnym, pijarowcem, który tworzy układy, a więc to co zarzucał poprzednikowi. Nie wywiązuje się z obietnic tylko dalej obiecuje. Jeszcze do niedawna myślałem, że PiS ma kolejne wybory wygrane i może mieć nawet większość konstytucyjną, ale to się zmieniło. Już chyba wszyscy wiedzą, że trudno będzie nawet o większość do rządzenia. Podobnie może być w Białej.

 • Arche

  Zgłoś

  Nie przesadzajcie z tym pijarem; gdyby radek byl bez zaplecza a media bardziej niezalezne - ratusz cieniutko by piszczal. Nie przesadzajcie tez z ta polityczna potega obecnego prezydenta i maloscia opozycji; wszystkiego dowiecie sie w swoim czasie. Co, jak, kto z kim, kto na kogo i za jakie pieniadze. Troche cierpliwosci, wiecej rozwagi.

 • Piksel

  W odpowiedzi na: Arche Zgłoś

  W swoim czasie to chyba powinni się dowiedzieć zwolennicy Stefaniuka a więc ci co czytają internet i go nie czytają, ci co czytają gazety i ci co ich nie czytają. Czapski też przed drugą turą raczył poinformować mieszkańców m.in. o Skokach. Jak to się skończyło wszyscy mogli sie o tym przekonać.Co ty bredzisz ? Przekonuj tych wszystkich którzy masami przychodzą do kościoła i będąc w amoku popierają tą partię. Tam powinien trafić ten przekaz i to na tyle skuteczny, żeby Dyzma przegral. Był już taki jeden co zorganizował protest na placu przeciwko Stefaniukowoli. O ile się nie mylę był on sam. Na dzieleniu się opłatkiem masa ludzi była przeszczęsliwa jak składała życzenia prezydentowi.

 • Ja

  W odpowiedzi na: Arche Zgłoś

  Gdyby Radek był i media by były ,to by były , ale nie są. I nic nie zapowiada zmiany. Gdyby przeciwnik polityczny był bardziej wymagający, zostałyby wdrożone dodatkowe środki zaradcze, w możliwie szerokim zakresie. I zamiast x zostałoby wyasygnowane 10 razy więcej. I nie byłby jeden Radek a cały sztab pijarowcow. I nie byłoby nikogo kto przeciwstawilby takiej fali. Nie w tym rozdaniu politycznym.

 • Oksana Okhaniuk

  W odpowiedzi na: Arche Zgłoś

  Członkowie Białej Samorządowej też nie funkcjonowali w próżni, krzyczą stop partyjniactwu podczas gdy sami byli w partii. Zapewniam ,że druga strona też nie zasypia gruszek w popiele. Plan jest prosty , na każdym kroku ich marginalizować, nie dać sobie narzucić ich narracji, sprawiać wrażenie u społeczeństwa ,że nie jest to jakikolwiek partner do rozmów , jest to jakaś marginalna i nic nie znacząca grupka byłych partyjnych, którym marzy się tylko koryto. W zasadzie nie ma o kim i z kim rozmawiać. Nie mają żadnego pomysłu na miasto, nie reprezentują mieszkańców a samych siebie. Są monotematyczni, nudni , pozbawieni wsparcia. Ich inicjatywy to jakaś groteska, która nie wiadomo kumu i po co ma służyć.

 • iloczyn

  Zgłoś

  Trole - choćbyście nie wiadomo jak szczekały i ujadały, to nie "zawrócicie kijem Wisły".
  Czy jest w Białej Podlaskiej jakakolwiek opozycja oprócz Białej Samorządowej?
  Gdzie jest SLD z Godlewskim, co to w trosce o wiadomo kogo siedzi cicho?
  Gdzie jest AS z Sadowskim, co to niby wszystkie rozumy pozjadał, ale łasi się do każdej władzy?
  Gdzie jest bialska pseudo Platforma, która za grosz wstydu nie ma i jest jak piesek na posyłki u Dariusza za dwa nędzne stołki dla vice i żony bialskiego przedsiębiorcy?
  Gdzie jest MEGA EGO-jegomość Bergier, co to niby wszystko ustawia w mieście, ale wie, że jego pozycja zależy od obecnej władzy?
  Przestańcie szczekać - wszyscy "mocni w gębach" tchórzliwi hipokryci, zastrachani o własne ****, wszyscy pseudo-doradcy i znawcy pijaru oraz politycznych strategii taktycy. Tfuu

 • Orzeł

  W odpowiedzi na: iloczyn Zgłoś

  W magistracie z tym pijarem nie jest źle, skoro Bronek ciągle zbiera baty i jest prowadzony za ucho. Co by nie zrobił, jakby się nie gimnastykował to zawsze miasto wychodzi z twarzą. Tam już się tym bawią, pozwalają sobie na tyle na ile im pozwala przeciwnik. Skuteczna kontra zawsze w pogotowiu. Choć muszę przyznać, że wizerunkowe porażki tego stowarzyszenia nudzą, oni nie pozwalają zbytnio się rozwinać rzecznikowi.

 • Pijar

  W odpowiedzi na: Orzeł Zgłoś

  Tylko z pijarem i układami nie jest żle, bo innych efektów brak. Jak opozycja dociśnie ze SKOKami i Srebrną, a przecież PiS ma jeszcze więcej za uszami to wybory samorządowe mogą być ciekawe. Ludzie przestają już zwracać uwagę na propagandę, wiedzą że to ogromne pieniądze, które można wydać np. na służbę zdrowia czy inne ważne rzeczy. Stąd spadek PiSu w sądażach. Stefaniuk zamiast zabrać się porządnie za pracę to nam robi propagandę jak PZPR.

 • Uchal

  W odpowiedzi na: iloczyn Zgłoś

  Obrońca Białej Samorządowej i nawet nie ma podstawowej wiedzy. To co robiłeś przez ostatnie lata ?Otóż Platforma zapewniam nie tylko otrzymała te dwa stołki o których piszesz, ale znacznie więcej. To , że Broniewicz i inni o tym nie wiedzą , to świadczy tylko o nich. Dla nich nie trzeba nawet odpowiadać w ramach informacji publicznej, bo wiadomym jest ,że nie pójdą do Sądu Administracyjnego. A jak by mieli ochotę to wyrok zapadnie po dlugim okresie i nikogo to już nie będzie interesowało. Jeśli się tyłu śmieje z władzy to dlaczego tylu na nią głosuje. Po wyborach znów będzie koalicja Popis a inni chętnie do niej dołączą. Wystarczy podsadzic im pod nosek frukta. A wszystko będzie dla dobra miasta.

 • true

  W odpowiedzi na: Uchal Zgłoś

  Ten wpis to szczyt bezczelności.
  "Pluj świni w oczy, to powie, że deszcz pada".
  Traktujecie wszystkich jak idiotów.
  Neo- komuniści PiS-owscy

 • Brawo

  W odpowiedzi na: iloczyn Zgłoś

  Brawo. Ci bohaterowie co tak krytykują Białą Samorządową nich sami stworzą opozycję. Każdy widzi, że miasto stoi inwestycyjnie dlatego tylko propagandą można nadrabiać. Całkowity koszt projektu ma wynieść ponad 1,5 mln zł. Jak ktoś pojedzie w okolice Białej to tam ludzie budują droższe domy. PiS traci w sondażach bo ludzie widzą, że są zachłanni. U nas w Białej jest to najlepiej widoczne. Niedługo i propaganda im nie pomoże.

 • Amela

  W odpowiedzi na: Brawo Zgłoś

  Po co tworzyć opozycję, jak jest tylko koalicja i jest wszystkim dobrze. A jak się komuś marzy być w opozycji jak Samorządowej to niech będzie w takich ramach jak jest obecnie. Gołym okiem widać , że ten niemrawy twór nie przejdzie w wyborach. Sami sobie zgotowali ten los. Gdzie jest u nich lider który przyciągnie tłumy ? Gdzie są struktury , które pociągną ten wòzek do przodu ? Gdzie są pieniądze na marketing polityczny, reklamę? Czasy gdzie jeden czy drugi pokaże się raz w miesiącu czy przed samymi wyborami i liczy na zwycięstwo odeszly już w niebyt. Szabelki BS można było policzyć pod sądem. Takich tłumów dawno to miasto nie oglądało:).

 • Brawo

  W odpowiedzi na: Amela Zgłoś

  A ja jednak myślę, że Stefaniuk się boi. Przez te prawie 4 lata niewiele dla miasta zrobił (wcześniej też nie bardzo ma się czym pochwalić), a stworzył takie partyjniactwo, cwaniactwo i układy, że będzie mu trudno wygrać wybory. Zniechęcił wielu ludzi do siebie, podobnie jak Bierecki ze swoją tuszowaną aferą SKOKów. Stefaniuka mogą schować i wystawić innego kandydata PiS.

 • Ignas

  W odpowiedzi na: Brawo Zgłoś

  Przez cztery lata zbudował sobie jeszcze większe zaplecze niż miał przed wyborami. Będzie kilka wrzutek co sprawi , że ludzie ponownie zagłosują na Dariusza. Zawiedzeni nie pójdą wcale. Pewnych mechanizmów nie da sie przeskoczyć. Ludzi głównie interesuje to co widzą , a nie co jest w środku. I ten piękny widok dostaną. Na najbliższą kampanię w zupełności wystarczy. Co będzie za następnych kilka lat to już inna sprawa. Przegrać może tylko wtedy kiedy notowania PiS spadną bądź pojawi się w przestrzeni publicznej coś naprawdę mocnego i kompromitujacego obecnego wlodarza. Coś co będzie "grzane" medialnie i dotrze do ludzkich mas w Białej. Pojawienie się na horyzoncie lidera bez bagażu co tchnie w to miasto powiew świeżości też nie jest bez znaczenia. Wszyscy mówią o Skokach a ani opozycja ani bialskie media tego tematu nie ruszają. Nikt nie ma odwagi na konferencjach " przeczolgac" pewnych osób. To miasto to zwykła przewidywalna prowincja. I takie też będą wyniki wyborczej rozgrywki.

 • anty

  W odpowiedzi na: iloczyn Zgłoś

  Brawo iloczyn. Wszyscy mocni przed kompem, znawcy realiów. A przy lawecie w środę Żmijan sam stał, żadnego pseudoczłonka bialskiej platformy nie było. Bo wszyscy w ciemnej ***** siedzą. Nie wstyd wam? Pod czyim sztandarem dopchaliście się do rady miasta? A teraz co? Ciężko ruszyć tyłki przyspawane do stołków? Ludzie się z was śmieją. Zero honoru, wstyd.

 • Pocztylion

  Zgłoś

  Z tego wynka, ze gadali o tym targowisku przez 2 lata. Jak dotad nic na nim jeszcze nie robiac. Nawet powtarzali dwa razy ta sama wypowiedz prezydenta. Ktos spyta i co z tego? Ano to, ze niby zart jakis czy anegdote mozna by zastosowac. Ale z drugiej strony? Pijar ma byc przede wszystkim skuteczny, a zatroskanie bazarem udalo sie im udowodnic. A teraz jak jeszcze w roku wyborczym ruszy robota to kto zaprzeczy, ze prezydent nie chcial dobrze i dobrze nie robi?:)

 • Iga

  W odpowiedzi na: Pocztylion Zgłoś

  Ano właśnie, tak to wszystko przedstawiają w tych zapowiedziach, że ludzie zdają się wierzyć, że to już jest prawie zrobione. Opozycja która prze do wladzy bez pomysłu na te zagrania, bez wsparcia mediów i pieniędzy jest całkowicie bezradna i skazana na porażkę. Czy jednak Broniewicz o tym nie wie?

 • ruda

  Zgłoś

  Dyzma a kiedy praca dla 1000 bialczan na lotnisku ,oszukałeś perfidnie społeczeństwo co na ciebie głosowało.:p:p

 • 123

  Zgłoś

  A co na to Biała Rozrządowa ? Straciła już swoją " dziarskość" opozycyjną ? Po ostatnim ich usadzeniu przez rzecznika , wszyscy w magistracie pokładają się ze śmiechu. Próbowali jak zawsze i jak zawsze nic z tego nie wyszło. Dalej nie rozumieją meandròw gry politycznej. Może trzeba się uczyć od Platformy. Ci robiąc "konwój wstydu" dopieli swego , choć riposty się nie spodziewali.

 • Lew Babilonu

  W odpowiedzi na: 123 Zgłoś

  Jeden poseł , Krzyś Brejza wstrząsnął krajem i partią rządzącą, w Rozrządowej jest kilku działaczy i nie mamy odpalonego w Białej choćby zimnego ognia. Co odpalą lont, Płandowski go gasi skutecznie palcem, ośmieszając to kanapowe towarzystwo. Po artykule w "Słówku" i pięknej odpowiedzi rzecznika , wszyscy stracili nadzieję. I tak do wyborów, a po wyborach będzie zdziwienie i głupie tłumaczenie ,że nie dali rady i od początku nie zakładali zwycięstwa. A wtedy się wskaże palcem, po nazwisku jacy to oni byli zdolni i wybitni. I to będzie ich polityczny koniec.

 • Koch

  W odpowiedzi na: 123 Zgłoś

  Taki konwój wstydu mógłby u nas się pojawić i dotyczyć bezradnej Białej Samorządowej. To jest dopiero WSTYD ! Nie chciało im się nawet pytać w związku z dostępem do informacji publicznej o szereg spraw dotyczących miasta i osób zatrudnionych w UM. Zabunkrowali się na Kościuszki i debatują ze sobą przy herbacie:o. Ni do ludzi ni do władzy. :D

Skomentuj

Komentuj jako gość

0 / 1000 Ograniczenie ilości znaków
Twoja wiadomość powinna zawierać od 10-1000 znaków
warunki użytkowania.

WYDAWCA


logo arx

 

ARX-MERITUM Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 16

21-300 Radzyń Podlaski

REDAKCJA


Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redaktor naczelny - Magdalena Krawczyk

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

882-999-824

 

Dziennikarze

Dominika Lipowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Małgorzata Brodowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Andrzej Kotyła (felietonista)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REKLAMA


Kontakt: 604-585-595

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cennik

Specyfikacja techniczna reklam

Regulamin