- Nie mogę brać na siebie błędów innych - tak odniósł się do sprawy odrzucanych wniosków miasta na renowację parku i pałacu marszałek woj. lubelskiego Sławomir Sosnowski. Czyżby wbrew tworzonej opinii miasto nie było traktowane inaczej niż pozostali wnioskodawcy w konkursach z RPO?

 

Zobacz: Miasto vs marszałek

 • do ooo cd.

  Zgłoś

  Fakt, że jestem w lepszej sytuacji od ciebie, bo zżera mnie choroba, dlatego w d.u.p.i.e mam strach. Pisiory mogą mi skoczyć. Nie mam zamiaru dobierać słów. W końcu dla tego kraju jestem zdradziecką mordą. Dla większych zdradzieckich mord, jak tych u władzy nie ma na tym świecie. Rozmontowują kraj, który niedługo będzie częścią ZSRR, razem z Ukrainą. Antek Policmajster już o to zadba. Dlatego mam gdzieś tych pacanów bez szkoły, kaczych wypierdków.

 • do ooo

  Zgłoś

  Człowieku pouczasz mnie jak się mam zachowywać. Dwa zdania nie wystarczą. Cytat Szekspira ten nie wystarczy, ponieważ elektorat głąbów i tak go nie zrozumie. Te wszystkie Płaszczaki, Pseudo profesorki, Brudzińskie, kaczory od lat wyzywają ludzi od szmat,a zdradzieckich mord, Putinów i innych. Oczekujesz abym tolerował takich łobuzów zwracając się do per pan/pani. Oni twoje punktowanie nieudolności mają w czterech litera, bo bolszewicka banda, a z taką trzeba walczyć ich językiem. Oni wbrew pozorom są totalnymi tchórzami, jak ich prezesik. Jak za ich plecami nie będzie sił mundurowych to ze****ą się na potęgę. Więcej będzie sprzątania niż po ostatnich zawieruchach. Dlaczego uwielbiają patriotycznych kiboli? W dziesięciu na jednego każdy jest odważny. Zawołaj takiego chłystka pisowskiego w tzw. "cztery oczy" to jego groźna mina "adolfika hitleryka" zamieni się w cudownego cherubinka. Mądry suweren nigdy nie wybrałby nienawistnych głupków. A ty ooo szukasz we mnie spokoju. Kpisz sobie?

 • do ooo

  Zgłoś

  Gdybym bał się małego hitlerka i jemu podobnym, musiał bym nazwać siebie szmatą. A ja nie chcę być szmatą. Uwierz mi OOO.

 • ooo

  W odpowiedzi na: do ooo Zgłoś

  Trzeba poczekać do wyborów i zapobiec aby nie doszedł ponownie do władzy. Do napisania dwóch zdań nie potrzeba zbyt wiele wysiłku. Dużego trudu wymaga przekonanie wielu wyborców aby nie stawiali na nieodpowiedniego człowieka. Już dzisiaj należy przygotowywać ocenę włodarzenia. Porównywanie lub obrażanie nic nie pomoże. Należy profesjonalnie wypunktować błędy i pozostawić do oceny wyborców.

 • Cytat z W. Szekspira

  Zgłoś

  Z dedykacją dla szanownego Jurka i jego babci rzeczniczki: "Życie jest tylko przechodnim półcieniem, nędznym aktorem, który swą rolę przez parę godzin wygrawszy na scenie w nicość przepada - powieścią idioty, głośną, wrzaskliwą, a nic nie znaczącą". Makbet akt V, scena piąta. pasuje jak ulał do wieśniackiej propagandy dwojga.

 • braciszek i siostrzyczka

  Zgłoś

  Te wszystkie miny i gestykulacje Żurka Pępka świadczą, iż pod sufitem zero. Taki malutki, lokalny, wiejski adolfik hitlerek.

 • ooa

  W odpowiedzi na: braciszek i siostrzyczka Zgłoś

  Używanie dwóch ostatnich słów w stosunku do kogokolwiek jest karalne. Opanuj się.

 • mieszkaniec

  Zgłoś

  Dziwię się opozycji że nie potrafi wypunktować ,,dobrej zmiany" w Radzyniu, dziennikarze wszystkiego za nich nie załatwią, dobrze że jest wspólnota i opinie bo o ile dzisiaj to szkoda gadać

 • jola

  Zgłoś

  Nie Róbcie głupich z urzędników miasta każdy wie jak jest, jak jest niemile widziany burmistrz z innej opcji , to żeby napisali projekt złoconymi literami to nic z tego, zawsze coś znajdzie opozycja żeby szpile wsadzić. i nie przyznać.

 • zzz

  W odpowiedzi na: jola Zgłoś

  Droga Jolu nie rób głupich ze zwykłych ludzi. Wymogiem formalnym było przeznaczenie 80% powierzchni obiektu na cele związane z kulturą. We wniosku złożonym przez Miasto nie było deklaracji o takim przeznaczeniu!
  Twój faworyt, którego próbujesz bronic sam się do tego przyznaje! Przyznaje tez przywołując dworek w Bełczącu, że tam taka koncepcja zagospodarowania była twierdząc "jakaś jest"! Dlaczego zatem w przypadku pałacu w Radzyniu nie było zapisanej żadnej koncepcji?
  Przyznała byś droga Jolu dotację projektowi, który nie spełnia podstawowego kryterium formalnego :p ?

  Gdyby wnioski były dobrze napisane, to mimo chęci lub niechęci musiałyby zostać zaakceptowane! W innym wypadku Sąd podzieliłby zdanie Miasta i UM dostałby po łapach. A jak widać jest zgoła odwrotnie!

 • oli

  Zgłoś

  Znając byłego starostę Kułaka , jego doświadczenie i inteligencję nie sądzę by tak mogł się podłożyć adamskiemu

 • dawny mieszkaniec

  Zgłoś

  Na zdjęciu zdaje się mówić, niczym serialowy Ferdynand Kiepski: "Nie dam, bo nie mam".:)

 • zzz

  Zgłoś

  "jaśnie zawierzony" człowieku mniej gestykulacji, a więcej konkretów w wypowiedzi, bo to nadmierne machanie łapkami świadczy tylko o pustosłowiu, które uprawiasz!
  Kryterium przyznania dotacji było jednakowe dla wszystkihc-80% powierzchni obiektu przeznaczone na kul;turę! Owszem pałac nie jest zagospodarowany i nie mogą się w nim mieścić żadne instytucje. Kultury również. Ale gdzie była w takim razie we wniosku jasna deklaracja, że 80% zostanie przeznaczone na cele związane z kulturą?
  A jeżeli tej deklaracji nie zapisano we wniosku, to dlaczego ?
  Gdzie jest plan zagospodarowania pałacu? Minęły już dwa lata od jego przejęcia, a pomysłów co ma w nim być brak! Nikt nie będzie pakował dużych pieniędzy w obiekt, który nie wiadomo czemu i komu ma służyć!

 • bonawentura

  Zgłoś

  Dlaczego wydaje się pieniądze na propagandówkę burmistrza, którą na siłę wrzuca się do każdej skrzynki w tym i mojej ,a ja muszę segregować i wyrzucać do śmieci .MOŻE SPECE OD PROPAGANDY ZROBIĄ LISTĘ CHĘTNYCH, KTÓRYCH POZIOM POZWALA NA CZYTANIE TAKICH WIEŚCI I DOSTARCZAJĄ TYM OSOBOM. Będzie taniej i trochę makulatury mniej. Może by radni (Zawada, Lecyk, Jakubowski-bo reszta się boi) zapytali na sesji - co włodarz na to. To jest jedna z odpowiedzi czym się zajmują ludzie z urzędu zamiast napisać dobry wniosek unijny, a nie mieć pretensje, że chorowity ma zdrowe dzieci.

 • mix

  Zgłoś

  Pokazujcie częściej takie konfrontacje może ludzie w końcu przejrzą na oczy, Panie Rębek pieniądze są a przynajmniej były i dla Radzynia, trzeba było tylko dobrze napisać wniosek a nie zrzucać winę na marszałka.

Skomentuj

Komentuj jako gość

0 / 1000 Ograniczenie ilości znaków
Twoja wiadomość powinna zawierać od 10-1000 znaków
warunki użytkowania.

WYDAWCA


logo arx

 

ARX-MERITUM Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 16

21-300 Radzyń Podlaski

REDAKCJA


Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redaktor naczelny - Magdalena Krawczyk

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

882-999-824

 

Dziennikarze

Dominika Lipowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Małgorzata Brodowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Andrzej Kotyła (felietonista)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REKLAMA


Kontakt: 604-585-595

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cennik

Specyfikacja techniczna reklam

Regulamin