Podczas ostatniej sesji rady gminy Kąkolewnica przewodniczący rady Marek Król odniósł się do jednej z wypowiedzi radnego Grzegorza Gałeckiego, który skomentował głosowanie nad przyznaniem absolutorium dla wójta Zbigniewa Ładnego tutaj . Przewodniczący w krótkiej prelekcji udowadniał, że radni wiedzą dobrze, czym jest krowa, a czym koń...

 

Krowa, koń i koń trojański na sesji rady gminy Kąkolewnica

 • obserwator

  Po Ładnego poczynaniach to tylko zielona trawka.

  0 Lubię
 • rolnik

  Piszeta piszeta a ładny i tak bedzie wujtem

  0 Lubię
 • Jan (nauczyciel)

  W odpowiedzi na: rolnik

  Twój Mentor powinien Ci wstawić z Wikipedia regułkę jak się pisze wójt jak to jedną z mieszkanek pouczał :):):):):) no gdzie Pana nauczycielski instynkt Panie Wójcie :)

  0 Lubię
 • Danuta

  W odpowiedzi na: rolnik

  No nie byłabym traka pewna
  Dzisiaj na rozmowach popołudniowy na ławeczce jak nigdy wszyscy nastawieni przeciw wójtowi i księżom.
  Tak rozgorzałej dyskusji to nie było dawno a było nas trochę i ni tylko z jednej ulicy.
  Jedyne uwazne trafne spostrzeżenie takiego wójta i takich księży to nie było w naszej Gminie i Parafii nigdy.

  1 Lubię
 • rolnik

  W odpowiedzi na: Danuta

  a to jeszcze księzy w to mieszata io juz sie robi cyrk do kwadratu, na ławeczce to se można pogadac a jak przyjdzie głosować to nie bedzie wyboru i Zbycho bedzie dalej

  0 Lubię
 • Jan (nauczyciel)

  W odpowiedzi na: rolnik

  Ja to bym chciał zobaczyć jak Twój Zbycho będzie pracy szukał tak się chwali że wszędzie go chcom :) A ja twierdzę że wszyscy go w Nosie maja lub niżej ale z drugiej strony.:) Po co komu taki psełdo fachowiec który zamiast 19 tyś płaci 40 tyś . twój Zbych jest lepszy niż AMBER GOLD :)

  0 Lubię
 • Renata

  W odpowiedzi na: Jan (nauczyciel)

  W Żakowoli w szkole to też już mamy dość tego Pana. Jeszcze po tym jak chciał wybudować nam chlewnię to jakby miał trochę honoru to powinien odejść.

  0 Lubię
 • Danuta

  W odpowiedzi na: rolnik

  Cyrk to w kościele i w gminie większego to nie ma nigdzie. W Gminie wszystko dobrze czyli wójt i pseudo radni, a w kościele dla równowagi wszystko źle parafianie, rodzice dzieci bierzmowanych,komunijnych i można wymieniać w nieskończoność.

  0 Lubię
 • Jan (nauczyciel)

  W odpowiedzi na: Danuta

  Na pociechę dla Pani Danusiu Łk, 20, 46-47
  «Strzeżcie się uczonych w Piśmie, którzy z upodobaniem chodzą w powłóczystych szatach, lubią pozdrowienia na rynku, pierwsze krzesła w synagogach i zaszczytne miejsca na ucztach. Objadają oni domy wdów i dla pozoru długo się modlą. Ci tym surowszy dostaną wyrok. :D:D:D

  1 Lubię
 • Jerzy

  Tak sobie oglądam te sesje i doszedłem do wniosku ze wójt zrobił w jajo swoich radnych. Radni głosują przeciw przebudowie drogi na ul. Wschodniej a po pewnym czasie bach bedzie droga.

  0 Lubię
 • Danuta

  W odpowiedzi na: Jerzy

  Oj coś może wyszło im przez przypadek. Ale ostatnio przeczytałam w jakimś bezpłatnym dodatku który przynosi listonosz,że 100 km dróg w każdym powiecie czy gminie na 100 lecie odzyskanie niepodległości to może jakim cudem nasza gmina się tam znalazła.

  2 Lubię
 • Jan (nauczyciel)

  W odpowiedzi na: Danuta

  Cudem na pewno bo zasług rady gminy i wójta tu nie wiele poza kredytem do spłacenia :)

  0 Lubię
 • Jan (nauczyciel)

  W odpowiedzi na: Jerzy

  Droga ? czy 2 cm asfaltu :) przed wyborami

  0 Lubię
 • halina

  Jak was kole to bmw radnego to kupcie sobie też takie. Ale myślę że ten obserwator to wójt albo przewodniczący. ZAZDROŚNICY......

  0 Lubię
 • Jan

  W odpowiedzi na: halina

  :):):):):)Ich kole skrót BMW - Bierny Mierny Wierny no i jak tu nie cytować klasyka "dzieci we mgle "

  0 Lubię
 • Łukasz

  Nawet dziennikarze z lokalnych gazet chyba nie bardzo wiedzieli co się dzieje i nie wierzyli własnym uszom i oczom nie tylko radny Gałecki. Bo na resztę to nie ma co patrzeć.

  0 Lubię
 • Gość

  Nasz gminny celebryta ? dobrze ze cześć mieszkańców wie że kończą się rządy ładnego

  0 Lubię
 • obsewator

  W odpowiedzi na: Gość

  Tak się zastanawiam o kim mówisz? Bo do tej pory to tylko radny z Lipniak był celebrytą gminnym. Czy jest ktoś lepszy? A teraz to o kim mówisz? A ta część to wielbiciele Celebryty czy kogo?

  0 Lubię
 • gosc

  W odpowiedzi na: obsewator

  nie ma co się zastanawiać bo piszę o przewodniczącym, który zabłysną :) Radny z Lipniak to akurat wytyka poczynania wójta i reszty i bardzo mi sie to podoba

  1 Lubię
 • Łukasz

  W odpowiedzi na: obsewator

  Nie znam za bardzo Pana Gałeckiego- ale akurat jego poczynania chwalą się. Przynajmniej mieszkańcy mogą zobaczyć jak pracują radni i czym zajmują się na sesjach za które płacimy my mieszkańcy Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd....A tutaj za celebrytę to wskazał bym przewodniczącego

  1 Lubię
 • obsewato

  W odpowiedzi na: Łukasz

  A czym to się chwalą jego poczynania. Albo nie bierze udziału w głosowaniu albo jest przeciw. Co konkretnego zrobił dla mieszkańców. A prawda diety oddaje? Oglądając filmy z sesji to tylko potrafi krytykować nawet to co jest pozytywne dla mieszkańców. Żenada. A jeżeli chodzi o dziennikarzy, szkoda słów. A kto to o krowie i koniu opowiadał. który to celebryta. Wstyd, brak kultury i szkoły. Mnie i tak to nie dotyczy bo ja z tych BMW. Nie mieszkam tu, ale już kiedyś takiego radnego mieliśmy, co rękawy rwał. Pozdrawiam wszystkich mieszkańców Kąkolewnicy.

  0 Lubię
 • Jan (nauczyciel)

  W odpowiedzi na: obsewato

  No Panie Obserwator gdzie te zasługi Wójta i Rady Gminy ??????? Czekamy z utęsknieniem bo jakoś żadne z nas nie ma tak "światłego umysłu" by je zauważyć. No oświeć Pan lud.:):):):):):):)

  0 Lubię
 • Jan

  W odpowiedzi na: obsewato

  Nie potrafi krytykować tylko pokazuje wasze błędy i niedociągnięcia , pozytywne jest to że mieszkańcy wiedzą jak "pracuje" rada gminy no jakich to zajefajnych przedstawicieli wybrali mieszkańcy :) a jeśli chodzi o szkołę to radny uczył się w mieście a nie jak wy w ośrodkach akademickich gdzie nawet nie mogliście ni tramwaj ni trolejbus zobaczyć :):):):):):)

  1 Lubię
 • Łukasz

  W odpowiedzi na: obsewato

  Od kiedy ujawinia filmy to przynajmniej mieszkańcy wiedzą nad czym tak pracują intensywnie.... Jego wypowiedzi są również merytoryczne a nie bełkot tak jak w przypadku np wójta i pseudo radnych na czele z przewodniczącym. Problem polega na tym,że aby mógł coś zrobić musi mieć większość natomiast ci pseudo radni nie mają własnego zdania i na pewno nie działają dla dobra gminy tylko dobra i korzyści kogos innego. Wymieni Pan/i jedną sprawę która by tak pozytywnie wpłynęła na mieszkańców a Radny Gałecki był przeciwny- bo jakoś z tych filmów nie wynika to o czym Ty mówisz. Jeżeli bronisz tak wójta i radnych to pisz o konkretach w czym są tak dobrzy. Powiem szczerze ja jakoś nie za bardzo interesowałem się dopóki nie zaczęto ujawniać tego co dzieje się na sesjach. Natomiast uważam gdybym miał za co pochwalić wójta i radnych to bym pochwalił - a jak nie ma za co to co mam chwalić dla zasady i pisać pochwalne komentarze? Drodzy mieszkańcy mówmy o tym głośno i przekazujmy filmy.

  1 Lubię
 • Karol

  W odpowiedzi na: obsewato

  :)To teraz napisz za co pochwalilbys przewodniczącego i resztę tego towarzystwa, to się wspólnie posmiejemy

  2 Lubię
 • niktor

  W odpowiedzi na: Gość

  Nie ważne kto rządzi ,ważne żeby robił to z myślą o nas.

  0 Lubię
 • Geniusz!

  W odpowiedzi na: niktor

  Cóż za mądre i dalekowzroczne spostrzeżenie!

  2 Lubię
 • Jaroslaw

  Pytanie! Przewodniczący i vice montuja coś przeciw wójtowi?

  0 Lubię
 • Klakier

  W odpowiedzi na: Jaroslaw

  Pod ch... to Szweda, bo Polak się nie da!

  0 Lubię
 • Jaroslaw

  W odpowiedzi na: Klakier

  To już się stało.

  0 Lubię
 • Jaroslaw

  W odpowiedzi na: Klakier

  Da się da.

  0 Lubię
 • gość

  Ludzie dziwię się, że wy jeszcze pozwalacie robić takie cyrki z Kąkolewnicy. Już wszędzie wiedzą o waszych koniach i krowach?? A wy dalej nic nie robicie...

  0 Lubię
 • hela

  Ja to ni za bardzo orjętuję się w tym internecie- ale to co mi córka pokazuje filmy to widzę że z tygodnia na tydzień coraz lepsze jaja są. Im chyba roboty brakuje po prostu.

  0 Lubię
 • Sołtys

  Był już kiedyś w Kąkolewnicy taki Pan co lubił wygłaszać prelekcje, ale już go dawno nie ma, z tego co wiem, obecnie przybywa nad morzem. Przewodniczącego Króla aż tak daleko nie wysyłam, ale postaram się go zgłosić na najbliższy przegląd kabaretów KĄKOLEWISKO ma duże szanse na miejsce w ścisłej czołówce.

  1 Lubię
 • nauczyciel

  W odpowiedzi na: Sołtys

  Oczywiście że był a to są po nim sieroty tj zabrakło PANA i nie ma kto kierować :) Lubił takich jak oni ze znaczkiem BMW - Bierny Mierny Wierny. :) O poziomie intelektualnym przedstawicieli narodu świadczy film. Kogo mieszkańcy wybrali. O gospodarności rządzących świadczy kolejna publikacja jak gmina zamiast 19 tyś za energię płaci ok 40 tyś a Wójt biega po stadionie i gasi światła zawodnikom:))))). No ale to jest własnie wychowanek Pana O. tego od prelekcji :):):):):):):):):o

  1 Lubię
 • obsewator

  W odpowiedzi na: nauczyciel

  A Pan to nie nosił takiego znaczka BMW. Oj widzę po wpisach czy nie tak? Elita odeszła od koryt i krzyczy. nie ma skąd brać.

  0 Lubię
 • Jan

  W odpowiedzi na: obsewator

  Szanowny Panie nigdy nie pracowałem w tej gminie za to płacę tu podatki i nie narzekam na brak wypasu.
  Dobrych zawsze zatrudniali i nie musieli liczyć na łaskę wójta a potem w wybory cała familija odpłacała za etat w głosowaniu.
  Widzę że prawda w oczy kole :):):):):):):)

  0 Lubię
 • Obserwator

  W odpowiedzi na: Sołtys

  miał miał mleczko

  0 Lubię
 • Jan (nauczyciel)

  W odpowiedzi na: Obserwator

  Gdybyś Pan spadł z poziomu swojego EGO na poziom swego IQ zapewne było by to śmiertelne :):):):)

  2 Lubię
 • nauczyciel

  Kabarety niedługo ogłoszą bankructwo ?. A teraz cytując klasyka " Panie Przewodniczący jak Pan mnie zaimponowałeś" no i oczywiście cieszący się radni ???????

  1 Lubię
 • Obsewator

  W odpowiedzi na: nauczyciel

  I z czego nauczyciel będzie żył? I nastanie ciemność, sodoma i gomora.

  2 Lubię
 • Jan

  W odpowiedzi na: Obsewator

  Jak mi przykro że nie możecie mnie dosięgnąć :):):):):)

  1 Lubię
 • Jaroslaw

  W odpowiedzi na: Jan

  Uważaj bo coś z wyjazdu na Węgry może wypłynąć.

  0 Lubię
 • mieszkaniec

  W odpowiedzi na: Jaroslaw

  A co ruchał pewnie na boku?

  0 Lubię
 • Łukasz

  Z sesji na sesję coraz lepsze dyskusje się toczą. Ciekaw jestem ile czasu myśleli wójt i przewodniczący nad tym występem? Ja to myślę, że to już nawet nie ma się z czego śmiać to już tylko należy użalać się nad tym co z naszą gminą będzie. Żebyśmy nie skończyli jak Gmina Ostrowice która zbankrutowała!!!Bo jakby kolejne cztery lata mieli rządzić ci sami pajace to kto wie. Nawet moja babcia której pokazałem filmik, a była za obecnym wójtem to powiedziała, że już głosu swojego to na niego nie odda.

  2 Lubię
 • Obserwator

  W odpowiedzi na: Łukasz

  I ja też tak myślę. Jakie krowy taki i koń. Nawet mój dziadek powiedział, że nie będzie głosował, jak pokazałem mu filmik, na obecnego wójta, tylko na Konia Trojańskiego. A Babcia powiedziała że odda głos na Czesawa Wielkiego? Takie dyskusje toczą się u mnie w domu z sesji na sesję. Nie wiem czy śmiać się czy płakać?

  1 Lubię
 • Antek

  Taka rada to żenada.

  1 Lubię
 • Aneta

  Panie przewodniczący - od dzisiaj myślę że zostanie pan królem internetu oczywiście przez małe k.

  3 Lubię
 • ón

  O Bosch!Widzisz i nie grzmisz?

  1 Lubię
 • nauczyciel

  W odpowiedzi na: ón

  Bo plastik się piorunów nie ima jak sióstr Godlewskich :):):):)

  0 Lubię
 • Ania

  dobrze ze wybory juz tuż ..tuż...

  4 Lubię
 • Andrzej

  Przewodniczący - to dałeś popis. Ja nie wiem czy Pan taki głupi czy miało być zabawnie?Radny Gałecki to musi mieć polewkę z takich jak wy. Dajecie się prowadzić tak jak on chce. Ale to dobrze bo wszyscy maja juz dosyc pseudo pracy waszej . Róbcie tak dalej mieszkańcy docenią wasze starania.

  5 Lubię
 • gość

  Nic dodać nic ująć ? wstyd dla mieszkańców

  3 Lubię
 • Jaroslaw

  Szkoda słów!

  2 Lubię
Możliwość dodawanie komentarzy chwilowo jest wyłączona

WYDAWCA


logo arx

 

ARX-MERITUM Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 16

21-300 Radzyń Podlaski

REDAKCJA


Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redaktor naczelny - Magdalena Krawczyk

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

882-999-824

 

Dziennikarze

Dominika Lipowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Małgorzata Brodowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Andrzej Kotyła (felietonista)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REKLAMA


Kontakt: 604-585-595

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cennik

Specyfikacja techniczna reklam

Regulamin