Jednym z gości na ostatniej sesji rady gminy Kąkolewnica był Andrzej Cap, prezez klubu piłkarskiego Grom. Pojawił się, aby odnieść się do pytań zadawanych podczas wcześniejszej sesji.

Niewielu zawodników seniorów z Kąkolewnicy w Gromie, nieregularne treningi, za duże środki wydawane na klub - do takich zarzutów odnosił się podczas sesji prezes Gromu, deklarując przy tym chęć współpracy z radnymi i samorządem. Burza związana z Gromem na poprzedniej sesji wzięła się z... problemu wyłączania oświetlenia podczas treningów, o które dopytywał radny Grzegorz Gałecki. Z ust sołtysa i niektórych radnych padły wtedy słowa, że zawodnicy Gromu nie są warci aż takich pieniędzy.

Teraz już przy zarządzie klubu radni i sołtysi deklarowali, że tak naprawdę nikt do Gromu żadnych pretensji nie ma. Nie wiadomo, czy w ich słowa uwierzył prezes klubu, ale tłumaczył: - Mleko się rozlało, pewne słowa padły i musimy je wyprostować, że to nie jest tak, że sołtysi czy radni są przeciwni Gromowi. Żebyśmy zawodników szanowali, choć odrobinę doceniali lub po prostu takich przykrych rzeczy o nich nie mówili.

O klubie Grom na sesji rady gminy Kąkolewnica

 • Paweł

  Podejmując temat związany z GROMEM należałoby zapytać może prezesa o zdanie , a nie pytać ludzi którzy wymiksowali się od odpowiedzialnosci za klub i szczuja incognito przeciw wszystkim wokół. Nie jesteście anonimowi - szkodniki kakolewskiej piłki, są sposoby na was. My KIBICE "DZIEKUJEMY" panu Galeckiemu za ten ferment który pan wywołał nie znając tematu. Wam "zatroskanym" o losy klubu też dziękujemy. JESTEŚCIE Z SIEBIE DUMNI?!!!! PSEUDO POLITYCY!!!

  0 Lubię
 • Kibic dugi

  W odpowiedzi na: Paweł

  Panie Pawle, ja kibicuje długo i widzę że to wszystko ustawione było, i to przez kogo? Prąd Galeckego to młyn na wode chodziło ruszyc temat stara wiara z zarządu wkurzona ze odstawiona np. ten Pan z gminy w oswiacie co siedzi i reszta jak może dobrze byc druzyna działa młodzi cwicza wiec dawaj niby to prad i niech się żrą wójt z prezesem i zarzadem a piłkarze co tak od razu uciekaja do Miedzyrzeca, nie wiedzieli jak odejśc więc pomysł podsunęli, a kto tam jest treneem i kto ucieka stara wiara a tacy patrioci byli dali by się za klub rozstrzelac. A czy poprostu w polityke nie zostali wciągnięci i wójt i prezes i radni a wiedzieli że sołtys był kiedyś prezesem więc na pewno cos powie i poszło. Panie Prezesie pan wie dobrze co jest grane. My za Panem. A i w drużynie bedzie spokoj jak poszli sobie rzadziciele, tam długo ławki nie zagrzeją. Co to za gwiazdy?

  0 Lubię
 • Chłopak

  W odpowiedzi na: Paweł

  Jak coś już piszesz to myśl, myśl samodzielnie. co chcesz od tych którzy odeszli, przynajmniej maja własne zdanie i nie chcą tkwić pod pantoflem i udawać że wszystko jest ok, służcie dalej , dajcie soba pomiatać jak tak dalej pójdzie to zbysio z rysiem sami bedą za piłką latać

  0 Lubię
 • Jan (nauczyciel)

  W odpowiedzi na: Chłopak

  A może o to chodzi by nikt za tą piłką nie latał .

  0 Lubię
 • Chłopak

  W odpowiedzi na: Jan (nauczyciel)

  Chodzi o to żeby swobodnie latać za piłką anie za wójtem

  2 Lubię
 • Karol

  W odpowiedzi na: Paweł

  Oglądałem ten film i widziałem..... Gałecki zadał pytania o prąd i więcej się nie udzielał. I wtedy zaczął się popis klakierów i obrońców pana wójta i jeden przez drugiego i wiśta wio i kto głośniej i ostrzej tym lepiej, Karaś bluzga, Król nie reaguje a reszta bije brawo , to kto tu kur....a ferment wywołuje.

  1 Lubię
 • Gość

  W odpowiedzi na: Karol

  Nie zwróciło twojej uwagi to ze zarówno radni "wojtowi" jak i opozycja byli przygotowani na temat "gromowy ". Wszyscy wycieraja się klubem szukając sensacji.

  0 Lubię
 • Gość

  W odpowiedzi na: Karol

  Właśnie jest napisane "PSEUDO POLITYCY".

  0 Lubię
 • Nauczyciel

  Panie Wojtku najpierw trzeba zastanowić się jakim jest sie nauczycielem u siebie w szkole......a póżniej oceniać kolegów po fachu. Dużo można by mówić? I proszę nie straszyć rodziców puszczaniem dzieci do naszej szkoły.

  0 Lubię
 • Wojciech Jaśniak

  W odpowiedzi na: Nauczyciel

  To kiedy Nauczyciel przybędzie obejrzeć i ocenić dokumenty?:):):) No a jeśli chodzi o to jakim się jest nauczycielem to oto skala porównawcza. Uczeni który w pewnym gimnazjum chciał popełnić samobójstwo wg doniesieni prasowych za kilka ocen niedostatecznych!!!! Pod "opieką " tego złego nauczyciela jak wielu innych tam uczących co ma się tak nad sobą zastanawiać uzyskał prawie maksymalną ocenę z egzaminu w CKE. :):):):):). Jeśli chce Nauczyciel dalej polemizować na tematy poziomu itp to proszę o fakty a nie mity bo mity będziemy rozliczać zgodnie z literą prawa. Jeśli Nauczyciel obawia się by nikt go nie zauważył jak będzie czytał te dokumenty to proponuję przybyć pod osłoną nocy:). Bo w kolejnych doniesieniach prasowych wspominano coś o mobbingu w wyśmienitej placówce a na ten zacnej osoby nie chciał bym narazić.

  pozdrawiam
  Ten ZŁY !!!!

  1 Lubię
 • Nauczyciel

  W odpowiedzi na: Wojciech Jaśniak

  Proszę Pana tego typu przykładów przez swój okres pacy to mogę podać ze hej a jeżeli są problemy to zawsze sie tak załatwia zeby bez szkody dla nikogo i jeszcze jedno żaden ptak z tego samego gatunku nie sra w swoje gniazdo. Ja szanuje Pana doświadczenie i niech tak dalej pozostanie.

  0 Lubię
 • Wojciech Jaśniak

  W odpowiedzi na: Nauczyciel

  Panie Nauczycielu ja niestety nie poszczycę się przykładem żadnym no ale to tylko 8 lat. Jeśli chodzi o to wasze załatwianie to tylko tak by wam się krzywda nie stała reszta to przecież plebs czego doświadczyłem na własnej skórze. No i z tym sraniem we własne gniazdo pora byście przestali i zaczęli zachowywać się jak cywilizowanym świecie. Bo skoro w waszym mniemaniu dochodzenie własnych praw i prawdy jest sraniem we własne gniazdo to życzę dalszych sukcesów. Skoro tak dzielnie Pan lub Pani się udziela na forum to prosiłbym by zawitała do swojej dyrekcji i poprosiła również by mi wydano dokumenty bo od 2 lat nie mogę się doprosić a powinienem je wszystkie mieć 14 dni po zdarzeniu.
  Z wyrazami szacunku
  Wojtek

  1 Lubię
 • Wojciech Jaśniak

  W odpowiedzi na: Nauczyciel

  "Uderz w stół a nożyce się odezwą" fajnie byście się zastanowili. Prosiłbym o cierpliwość ja wytrzymałem dwa lata więc proponuję poczekać kilka miesięcy i porozmawiać szczerze z własną dyrekcją. Nie ja wywołałem ten temat !!! A na marginesie jak chce nauczyciel poznać prawdę popartą dokumentami to zapraszam do mnie niczego ukrywał nie będę.

  0 Lubię
 • Wojciech Jaśniak

  Witam znam Andrzeja od podstawówki chodziłem z nim do klasy i pamiętam , że zawsze miał zamiłowanie do piłki nożnej. Musicie Państwo zrozumieć że w naszej gminie jest niewielu zapaleńców którzy poświęcą swój prywatny czas by dbać o młodzież. Szkoda tylko że z dobrych uczynków trzeba się przed radnymi tłumaczyć. O wystąpieniu radnych nie chcę się wypowiadać wstydzę się jak na to oglądam.
  Pozdrawiam wszystkich:)

  0 Lubię
 • Kibic drugi

  W odpowiedzi na: Wojciech Jaśniak

  Panie Wojtku a co się stało że Pan chwali teraz Pana Andrzeja. Lepiej późno niż wcale. Ogladająć film uważam że przed nikim sie nie tłumaczył. Chyba, ze przed radnym z Lipniak. A radnych "jak na to nie oglądaj" Jacy wszyscy jesteście teraz mądrzy. Panie Andrzeju jeszcze raz powtórzę, nie słuchaj Pan tych doradcow, rób Pan dalej swoje. Ja kibicuję panu drużynie.

  0 Lubię
 • Wojciech Jaśniak

  W odpowiedzi na: Kibic drugi

  Gdyby miał Pan cywilną odwagę napisał by Pan to pod własnym nazwiskiem. Nigdy nie krytykowałem Andrzeja. Nawiązując do radnego Grzegorza Gałeckiego to dzięki niemu mamy pełen obraz jak tak naprawdę wygląda sesja !!!

  0 Lubię
 • Kibic dugi

  W odpowiedzi na: Wojciech Jaśniak

  Panie Wojtku spokojnie od kiedy to tak Pan popiera prezesa ja kibicuje od paru lat juz i nie widziałem jakos Pana na meczach ja tez sledze prase? Czy to tak pan popiera od ostatnich artykułow o w-f o szkole? I pan nauczyciel i czytać ze zrozumieniem nie potrafi artykułów, ja wyczytałem ze jeden raz swiatło było wyłaczone i jeden miesiac zapłacone wiecej. Własnie ja pracuje w korpo to wiem, mnie niestety nie broni karta nauczyciela jak pana. Także prosze pokochać sport, nauczycieli w-f, i nie uprawiac polityki na sporcie. A może jakaś danina na grom. Samo popieranie prezesa nie pomoże mu w powadzeniu drużyny. A sesja jak wygląda, Czy ktoś wysyła jakiegos radnego na badania psychiatryczne?(kiedys) Czy jest jakiś zamordyzm?(komentarz sierpińskiego).

  0 Lubię
 • Wojciech Jaśniak

  W odpowiedzi na: Kibic dugi

  Widzi Pan kultura i wychowanie polega na tym że nie wyciąga się spraw nie związanych z przedmiotem dyskusji. A jeśli chodzi o artykuły o lekcjach wf proponuję również sięgnąć do 4 raportów kontroli kuratorium a potem zabierać głos w tej sprawie lub pójść do Pana Wójta on je ma ukryte by nikt nie zobaczył. Broniąc swoich kolegów i koleżanki kosztem dzieci. Proponuję również przeczytać je rodzicom zanim puszczą dzieci do szkoły.Nie jestem na tyle ułomny by liczyć na kartę nauczyciela :):) to chyba Pana koledzy myślą że ona ich chroni. I nadal chciał bym poznać kwotę nadpłaty jak i inni mieszkańcy. A nie rozmydlanie że raz więcej raz mnie to miedzy bajki............... A i jeszcze jedno skoro Wójta stać na rozrzutność płacenia więcej za oświetlenie to dlaczego wymaga Pan ode mnie datków na Grom???? Czy jest to opłata za pochwalenie działalności Andrzeja ???? A może chce Pan tantiemy od jego działalności :):):):):)

  1 Lubię
 • Kibic drugi

  W odpowiedzi na: Wojciech Jaśniak

  Czy ja napisalem, ze krytykowal pan tylko co sie stalo ze pan tak teraz chwali taki aktywny pan sie zrobil jak jest wszystko dobrze to wzzyscy teraz chcieli by byc przy prezesie obserwuje juz dlugi czas wspolprace wojta I prezesa I nie widze zeby bylo zle tylko pytam czemu to ktos chce rozwalic klub dostawal kase radni nic nie krzyczeli raptem po dwoch latach przed wyborami o jednym incydencie ze swiatlem sobie radny przypomnial ktos mu to podsunal co zeby zaszkodzic prezesowi obroncy sie znalezli panie Andrzeju powtarzan jeszcze raz brawo za dzialania I prosze kierowac sie swoim rozumem ja za panem A sesja obraz jest taki jak gakecki nagra. Bylem raz I widzialem teatr jednego aktora z rola napisana na kartkach.

  0 Lubię
 • Wojciech Jaśniak

  W odpowiedzi na: Kibic drugi

  No widzi Pan ja się nie wstydzę popierać osób kompetentnych pod własnym nazwiskiem! Jeśli chodzi o jeden incydent jak to Pan pisze to chyba było ich kilka po po ponad 20 tyś złotych każdy. No ale jak się ślepo wierzy i broni osób które za taki numer na wolnym rynku wyjechali by z firmy z Art.52 kodeksu pracy to chyba Pan źle kojarzy intencje komentujących. Zapyta Pan Andrzeja co się robi z takimi ludźmi w korpo :):)

  0 Lubię
 • Były

  Nie wiem dlaczego wszyscy się podniecają wystąpieniem prezesa. Prawda jest taka że prezes już na pierwszej sesji dostał zje......y od zbiga przez telefon i zadanie że ma przyjść i wszystko wyciszyć, odkręcić, uspokoić a reszta dostała polecenie "mor...a w kubeł " i tak to wszystko wygląda. Prezes zamiast wziąć zawodników w obronę i zjechać cale to towarzystwo łącznie z wójtem który pozwala na sesji na takie szopki i jeszcze bierze w nich udział, to przyszedł i potulnie zdaje sprawozdanie z DZIAŁALNOŚCI KLUBU. Żal, żenada wstyd. I jeszcze karsia nie chciał wspominać, zamiast go zje....ć jak szmaciarza. Całe to przedstawienie miało na celu jedno, zamieść wszystkie brudy pod dywan i nie robić zbigowi przed wyborami niepotrzebnego wstydu.

  2 Lubię
 • Gość

  W odpowiedzi na: Były

  Prezes to jeden z nielicznych ludzi z klasą i na poziomie w gminie. Wystarczy już tych beznadziejnych komentarzy idiotów pod postami na fb lub na opiniach. Czasem lepiej przemilczeć niż głupio chlapac ozorem. A "Były " to widzę że jakiś jasnowidz. Wie co "Zbig" Prezesowi nakazał przez telefon... to jest dopiero ŻENADA! Te komentarze to poniżej poziomu.

  1 Lubię
 • Paweł

  W odpowiedzi na: Były

  Dlatego właśnie jesteś "byly". Człowiek inteligentny używa mózgu i języka w tej właśnie kolejności.

  1 Lubię
 • kibic

  W odpowiedzi na: Były

  Wczoraj Grom przegrał w PP z Młodzieżówką 4 : 2, zawodnicy uciekają do innych klubów, bliski jest koniec piłkarstwa w Kąkolewnicy.

  2 Lubię
 • Zenon

  W odpowiedzi na: Były

  Myślę,że masz rację.
  Ale udostępnianie filmów z taką częstotliwością co w naszej Gminie to zrobi swoje i ludzie przejrzą na oczy.

  1 Lubię
 • Kibic drugi

  W odpowiedzi na: Zenon

  A co tam w tych filmach takiego pokaz jednego aktora, ktory czyta to co mu napisal jeden madry pan ktory jezdzil kiedys na przyczepce? Czy to nie krzyk rozpaczy I nieudolnosci tej osoby? Jezeli chodzi o prezesa to takiego Grom nie mial dawno. Brawo Panie Andrzeju. Tak trzymac I nie sluchac zadnych glupot co kto mowi robic swoje I juz.

  0 Lubię
 • Zenon

  W odpowiedzi na: Kibic drugi

  Oj boli was krytyka boli

  0 Lubię
 • Jan (nauczyciel)

  W odpowiedzi na: Były

  Wg Pana w Gminie Kąkolewnica jak i w podległych instytucjach "króluje" tzw ZAMORDYZM :) patrząc na ilość wpisów pod artykułami jest to niewykluczone i bardzo prawdopodobne :). Jednak patrząc na ilość osób czytających artykuły i posty oraz dyskusje na ławeczkach myślę ze w listopadzie zobaczymy wszyscy na ile ta Gmina da się ciemiężyć a na ile potrafi powiedzieć NIE!!!!

  1 Lubię
 • Kibic drugi

  W odpowiedzi na: Jan (nauczyciel)

  Panie sierpinski za waszych rzadow to byl dopiero ZAMORDYZD

  0 Lubię
 • Jan (nauczyciel)

  W odpowiedzi na: Kibic drugi

  No ale nikt z mieszkańców nie narzekał tylko chwalił byłą władze i do tej pory chwalą :). Nawet chcą na nią nadal głosować:)

  Ps. Używaj Pan polskich znaków bo z takich wpisów wyjdzie Panu tak jak to jednemu co ich nie używał i "ZROBIŁ KOMUŚ ŁASKĘ" przez L

  0 Lubię
 • Kibic drugi

  W odpowiedzi na: Jan (nauczyciel)

  Panie sierpiński nie czaruj tak chwalili ze tylko jeden z was został. Niech głosują. Wtedy będzie jeszcze lepszy jak był ZAMORDYZM. A o tą Łaskę to nie martw się. bo nie wiadomo czy Pan sam będziesz jej potrzebował.

  0 Lubię
 • Bartek

  Panie Prezesie, wszyscy widzą,że działa Pan na rzecz Gromu, jest an dobrym managerem. Zastanawiam się tylko czy warto tak cicho siedzieć i potulnie rozmawiać?

  1 Lubię
 • Paweł

  W odpowiedzi na: Bartek

  Nie potulnie tylko rzeczowo,merytorycznie, na poziomie . Klub zajmuje się pilka a nie polityka o czym niektórzy zapomnieli.

  0 Lubię
 • kibic do Karaś

  Panie chyba Pan mija się ze swoją wypowiedzią z poprzedniej sesji rady gminy. Żenada nawet nie umiecie spodni nosić jak przystało na mężczyzn. Dupowł..............

  1 Lubię
 • Jan (nauczyciel)

  Witam w piątek 03.08.2018 podobno był jakiś sparing na stadionie. GROM - Huragan.
  Czy przybył Pan Zbigniew wyłączyć słońce :):):):):)? Jako dobry gospodarz powinien również na tym oszczędzać
  Poproszę obecnych podczas meczu o odpowiedź.
  Z poważaniem
  ............................

  2 Lubię
 • Kibic drugi

  W odpowiedzi na: Jan (nauczyciel)

  Pus wsiegda budiet sonce pus wsiegda budiet niebo pus wsiegda wojt nic nie da pus wsiegda nauczyciel z klina da

  0 Lubię
 • Jan (nauczyciel)

  W odpowiedzi na: Kibic drugi

  Jak bym był z Klina to byś mi Węgier nie wypominał

  0 Lubię
 • kibic

  W odpowiedzi na: Jan (nauczyciel)

  Jutro, tj. 05.08.2018 r. godz. 16.oo będzie mecz PP w Radzyniu z Młodzieżówką, tam nikt nie wyłączy światła.

  2 Lubię
 • janusz

  Zadaszyć wszystkich i wszystko!

  0 Lubię
 • yyyyyyyyyyyyyy

  W odpowiedzi na: janusz

  A jak zabraknie drzew w Puszczy a nie ma już tego ministra od Puszczy to co wtedy? zadaszenia bez deskowania to znowu komuś przygrzeje w czółko!

  0 Lubię
 • Grom

  Galecki chce byc wojtem?

  0 Lubię
 • Mlekunek

  W odpowiedzi na: Grom

  Orzeł chce być wójtem?

  0 Lubię
 • Orzeł Kąkolewnica

  W odpowiedzi na: Mlekunek

  Wiesz bał bym się zostać teraz wójtem po wyczynianiach obecnego naszego wójta i pseudo rady Gminy. Chociaż ma bardzo duże doświadczenie w zarządzaniu.
  Myślę,że kolejny wójt który podejmie się tego zadania będzie miał bardzo dużo pracy i ciekawych spraw do ujawnienia dla mieszkańców Gminy Kąkolewnica.

  0 Lubię
 • Mlekunek

  W odpowiedzi na: Orzeł Kąkolewnica

  Nie muszę bo wiem już dawno wójtowi to juz dawno powiedziałem kto ty Słaby jesteś. To ty będziesz musiał główkować kilka lat kto ja. A wystarczyło mi kilka lat temu załatwić jedną sprawę.

  0 Lubię
 • Orzeł Kąkolewnica

  W odpowiedzi na: Mlekunek

  Słaba składnia zdań.

  0 Lubię
 • Orzeł Kąkolewnica

  W odpowiedzi na: Mlekunek

  Wiesz a ja mam w nosie kto Ty jesteś.

  0 Lubię
 • Mlekunek

  W odpowiedzi na: Orzeł Kąkolewnica

  A tak chciałeś wcześniej? Koledzy nie dali. Też pseudo rada była, nie.

  0 Lubię
 • Orzeł Kąkolewnica

  W odpowiedzi na: Mlekunek

  Kombinuj, kombinuj, myślę że z Twoim tokiem rozumowania to kilka lat Ci to zajmie.

  0 Lubię
 • Palunek

  Zadaszyć radnych opozycji!

  0 Lubię
 • Opatrunek

  Zadaszona trybuna w Żabikowie !

  0 Lubię
 • Bolek

  A co tak towarzystwo nabrało wody w usta? Na początku się przekrzykiwali a teraz potulne baranki...... Zaraz przewodniczący zrobi o barankach PRELEKCJĘ :)

  3 Lubię
 • Mlekunek

  Mleko na stadionie - władzo!!! Tylko nie Rozlane - w butelkach.

  1 Lubię
 • Meldunek

  Zadaszzone trybuny na całym świecie. Wspólny projekt FIFA i UNICEF.

  1 Lubię
 • ???

  W odpowiedzi na: Meldunek

  Zadaszyć piszącym na forum głowy bo słońce poraziło mózg.

  2 Lubię
 • Malunek

  Zadaszenie + nowy rządowy program

  1 Lubię
 • Podarunek

  Zadaszyć wszystkie trybuny w Polsce!

  0 Lubię
 • Rabunek

  Zadaszyć wszystkie trybuny w województwie. Marszałku ratuj.

  0 Lubię
 • Barbunek

  Zadaszyc wszystkie trybuny w powiecie!

  0 Lubię
 • zizi

  Zadaszyć trybuny na stadionie - władzo !!!

  0 Lubię
Możliwość dodawanie komentarzy chwilowo jest wyłączona

WYDAWCA


logo arx

 

ARX-MERITUM Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 16

21-300 Radzyń Podlaski

REDAKCJA


Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redaktor naczelny - Magdalena Krawczyk

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

882-999-824

 

Dziennikarze

Dominika Lipowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Małgorzata Brodowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Andrzej Kotyła (felietonista)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REKLAMA


Kontakt: 604-585-595

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cennik

Specyfikacja techniczna reklam

Regulamin