P1200495_wynik
P1200502_wynik
P1200503_wynik
P1200504_wynik
P1200505_wynik
P1200506_wynik
P1200508_wynik
 • do obłudników

  Jeżeli miasto Radzyń byłoby zawierzone przez lu w imię Andrzeja Boboli zakatowanego przez Kozaków z koroną cierniową na czole lub Matkę Teresę z Kalkuty pracującą z trędowatymi, to bym to zrozumiał i i w pełni popierał. Jeżeli pomysłodawcą takiego zawierzenia został Jerzy Rębek, to albo żyjemy w chorym kraju, albo jako społeczeństwo jesteśmy chorzy nie reagując na coś takiego. Normalny człowiek nigdy nie wpadłby na pomysł, aby jako zwyczajny grzesznik tytułować Syna Bożego Królem. Ziemski, wiejski królewicz Jerzy zawierzył miasto Jezusowi. Przecież to jakaś kpina chorego umysłu. A rozumni mieszkańcy, niczym nie wzburzeni przyklasnęli obłudnemu szaleństwu. Wy ludzie się opamiętajcie, bo to nie Holi Festiwal zrujnuje wasze zdrowie psychiczne, ale Juruś i jego nawiedzony zespół.

  9 Lubię
 • do Obserwator

  I dodam jeszcze przyznając ci rację, że najlepiej niech te blaszki przyklei sobie na czole. Podróżnik, który od lat kultury nie może odnaleźć. Przy takim burmistrzu ciężko jednak czegoś nauczyć się pozytywnego.

  13 Lubię
 • do Obserwator

  Konserwator zabytków toczył wojnę z poprzednim burmistrzem jak ma wyglądać kostka na Placu Wolności, a teraz chłopaczyna w krótkich majtach zamienia kostkę na blaszki. To gdzie jest ten konserwator, dlaczego pozwala na taki proceder. Jeszcze kilku podróżników i zamiast kostki będzie plac z tanich blaszek. Gdzie tu jest przestrzeganie prawa? Butni i aroganccy gówniarze.

  12 Lubię
 • Obserwator

  W odpowiedzi na: do Obserwator

  Zgadzam się w 100%, widzę że nie tylko mi się nie podobają te tabliczki :)

  8 Lubię
 • Marek

  Trzeba być do bólu bezczelnym człowiekiem, żeby nie zrealizować żadnej obiecanki dot. pałacu a teraz dodawać płyty granitowe i amfiteatr na dziedzińcu. Pinokio Rembeka w całej okazałości. Uważaj człecze żeby nosem nie zaczepić tyłka przysiada i podskoka. Odkryte baseny rób na swojej działce. Już raz chciał usypywać górkę dla narciarzy. Teraz przywiezie gejzery do odkrytych basenów. Ręce opadają jak słucha się takiego .... Tu niech każdy wstawi swoje określenie. Moje są zbyt wulgarne i nie ma jeszcze 22.00. To całe towarzystwo wzajemnej adoracji jest jak ten księżulo z Wyszyńskiego, który powiedział, że na Holi festiwalu SZATAN się zameldował. Ja widziałem szczęśliwą i uśmiechniętą młodzież. Natomiast jak oglądałem dzikie miny i wygibasy zawierzonego, to stwierdzam, że jemu SZATAN na pewno się głowie zameldował i ŻELAZO nie pomoże.

  14 Lubię
 • Obserwator

  Dziwi mnie to dlaczego burmistrz nie był taki ostry w stosunku do prezesa PUK jak wody nie było, i pytanie moje jak został ukarany prezes PUK?. Irytuję mnie fakt że Pan Mazurek z placu wolności zrobił sobie skwerek podróżników może niedługo zamiast tego pomnika będzie stał pomnik jego skoro z niego taki podróżnik albo pomnik burmistrza, który postawił psie pakiety? Zastanawiam mnie też to że burmistrz pół roku przed wyborami ogłosił konkurs na dyrektora MOSiR żeby obecna dyrektor była na tym stanowisku zatrudniona w sposób legalny?

  10 Lubię
 • Jerzyk dzisiaj nie....

  W odpowiedzi na: Obserwator

  Dlaczego miał burmistrz karać prezesa PUK za brak wody skoro słyszeliście , że zło które dotyka Radzyń to wina Marszałka Sosnowskiego to pewnie brak wody był też jego winą.

  2 Lubię
 • Obserwator

  W odpowiedzi na: Jerzyk dzisiaj nie....

  Masz rację, teraz co wszystko co będzie złe to będzie składane na marszałka Sosnowskiego, a teraz 13 września przyjeżdża Bierecki i też będzie mówił o tym jak marszałek Sosnowski specjalnie nie dał dofinansowanie ze względów politycznych.

  2 Lubię
 • anty pis

  W odpowiedzi na: Obserwator

  żeby Mazuerk teraz mógł robić te swoje tabliczki to powinie podziękować burmistrzowi Kowalczykowi , bo to on zrobił remont skwerka

  5 Lubię
 • Obserwator

  W odpowiedzi na: anty pis

  Dokładnie tak :) tylko pytanie z jakich pieniędzy są te tabliczki i czy zgodne z prawem? Według mnie te tabliczki to niszczą plac wolności bo bez powodu ktoś nie dał nazwy Plac Wolności i bez powodu ten pomnik tam nie stoi, to miejsce musi świadczyć o czymś co się wydarzyło w Radzyniu. Większość młodzieży już nie mówi że siedzą na Placu Wolności tylko na skwerku. Moim zdaniem te tabliczki powinny stamtąd zniknąć,a jak Mazurek chce takie tabliczki sobie gdzieś zrobić to niech zrobi to u siebie na podwórku...

  7 Lubię
 • Bolo

  Burmistrz przedstawił swój program i drużynę , a kto stoi za Kotwicą i Skoczylasem i jaki mają program , ktoś wie ?

  6 Lubię
 • Trzym się burmistrz

  W odpowiedzi na: Bolo

  Trzym się burmistrz trzym. Dobra fucha. Nie tylko rzeka trzyma się koryta - burmistrz też może.

  4 Lubię
 • jan

  W odpowiedzi na: Bolo

  Na pewno Kotwica i Skoczylas wystartują bez programów i bez zaplecza personalnego, ani chybi tak się stanie, drogi Bolo, co go nerwy bolą

  9 Lubię
 • Młodzi

  A potem praca dla żon i córek radnych w samorządzie warto startować nie dla dobra miasta tylko swojego

  4 Lubię
 • Praca dla córek

  W odpowiedzi na: Młodzi

  No właśnie . Czego nie było najsprytniejszego klakiera Piekutowskiego. Był z Kowalczykiem potem z Kotwicą teraz z Rębkiem (dostał za klaskanie co chciał), a teraz czeka na rozstrzygnięcie i potem znowu się przytuli do władzy. On zawsze z tymi co rządzą. Jest w PO i wspiera Rębka

  5 Lubię
 • epoe

  W odpowiedzi na: Praca dla córek

  Piszcie gdzie znacie przykłady PIS nepotyzmu , niech wszyscy się dowiedzą

  3 Lubię
 • do Be-Czek

  Dudni pustką z twojej beczki. Prostak machający łapami i wyprawiający miny psychopaty zatrudnia nowych psychopatów Be-czków. PiS oszalał i robi z Polski, i z Radzynia Podlaskiego zakład psychiatryczny. Jurek, Grażyna , Kazio, Robert, Stefanek. PoRębało was? Jesteście przyszłością tego miasta? Patrząc na takich ludzi... Ach ksiądz wasz opowie jakimi jesteście wyjątkowymi ludźmi. Reszta to kiła i wasza obłudna mogiła.

  10 Lubię
 • xyz

  Tyle jadu jakim zionął Rębek w Radzyniu jeszcze nie było. Jak to się ma do zawierzenia miasta przed 4 laty. Szok i obłuda.
  Natomiast jeśli chodzi o zaprzepaszczone 10 milionów to zamiast doszukiwać się winy innych należało udać się do Marszałka Sosnowskiego na korepetycje w sprawie właściwego sporządzenia wniosku i byłoby po problemie.
  Panie Rębek uczenie się od mądrzejszego wstydem nie jest.

  9 Lubię
 • pracujący

  a co to nie ma jeszcze zielonej propagandy z Wohynia . Oj ,,prawdziwi "dziennikarze kolejne zaniedbanie ?

  1 Lubię
 • Be-Czek

  Pan Rębek wypadł wspaniale!!!
  Jak można bez emocji odpowiadać na zapętlone pytania zadawane nieudolnie przez tzw. redahtorów z zapyziałej ZSL, przesiąkniętych goryczą i chorych z nienawiści - od poprzednich wyborów na stanowisko burmistrza, a potem krajowych do Sejmu i Senatu...
  Trochę brakuje przestrzeni na objęcie stanowisk po klęsce wyborczej... Uderzcie więc w Kultórie i Sztukie, bo tutaj jest pole do popisu. A dokonania są mało wymierne i NIK nie ugryzie tego tak łatwo...
  Tak więc Zielone Chłopaki (w środku czerwone): do książek! SIC!, do pieśni, kina, może na festyny i impry w remizjach strażackich, jak za DDC - Dawnych Dobrych Czasów, z harcami i swawolami wraz z Waldkiem P. bywało...
  To moja odezwa do chwytających się brzytwy chłopaków ZC :p

  4 Lubię
 • Nie obrażając

  Grażynki i Kazia, ale to radzyński przykład typowego wyborcy PiS. A propos pielgrzyma, to był tak rozmodlony pod Częstochową, że po powrocie do ukochanego miasta niezwłocznie doniósł komisarzowi wyborczemu na swojego dawnego ukochanego kolegę Józia. Ot boży naród.

  9 Lubię
 • do Anonim

  Ja w odróżnieniu od ciebie nie byłem ani głuchy , ani ślepy zobaczyłem świetnych ludzi w drużynie Rębka i usłyszałem program dla Radzynia . Panie burmistrzu ma pan mój głos !

  40 Lubię
 • Wyborca

  W odpowiedzi na: do Anonim

  A co ci "świetni" ludzie w drużynie Rębka mają do zaoferowania? Ile razy podczas sesji zabrali głos - taki pan Izydor, Włodzimierz i inni? Co wnieśli nowego dla naszego miasta? Z czego wynika ta duma!? Powinni odejść i przestać kompromitować siebie i Radzyń!

  14 Lubię
 • zzz

  W odpowiedzi na: do Anonim

  zobaczyłem świetnych ludzi w drużynie Rębka
  No szczególnie Adamski! Od 28 lat radny. Dosyć ! Wynocha z Rady Miasta!

  13 Lubię
 • yyy

  W odpowiedzi na: zzz

  To dobrze świadczy o panu Adamskim, że ma zaufanie mieszkańców od 28 lat, że go wybierają, przecież nikt sam bez poparcia nie został by radnym.

  19 Lubię
 • smutny wyborca

  W odpowiedzi na: yyy

  Chodzi przed każdymi wyborami w tych swoich blokach i obiecuje to chodniczek to latarnię ładny śmietniczek itp.. Jeśli pozostali od Rębka mają podobną strategię rozwoju Radzynia to ja naprawdę tym panom dziękuję.

  4 Lubię
 • taaa...

  W odpowiedzi na: yyy

  ...zaufanie o trzech dekad na tym samym poziomie. Adamski też.

  6 Lubię
 • zzz

  W odpowiedzi na: taaa...

  Zaufanie na poziomie dostania się do rady miast to duże zaufanie :)

  1 Lubię
 • Jan

  Słowa Rębka: ,,Nie głosujcie na PSL" ,,Glosujcie na minie" Człowieku nie wiesz, że my głosujemy w Radzyniu na konkretnych ludzi, a nie na partie polityczne? Jak można być tak zadufanym w sobie i mówić - głosujcie na mnie. Zero pokory i skromności. Zbiera mnie na wymioty.

  17 Lubię
 • ón

  Krótko i na temat,, Jak nasz wybierzeta to bedzie nam lepiej''

  3 Lubię
 • Leszek

  do fan Mieszkańcy Rynku protestowali z powodu sprzedaży koszmarka.Byli za jej rozbiórką.

  3 Lubię
 • fan

  W odpowiedzi na: Leszek

  i o to właśnie chodzi, spójrz na wizualizacje z tym budynkiem i bez niego. Na tym placu wyobraź sobie jeszcze SŁUSZNY pomnik i co zostanie. Dzisiaj wybierając Rębka jego program będzie realizowany w przyszłej dziesięciolatce .

  7 Lubię
 • do fan

  Rębek ma drużynę i program wyborczy ......a gdzie drużyny pozostałych o program nie śmiem nawet pytać.

  23 Lubię
 • fan

  Drużyna "Rębka"na kolejnym zielonym boisku będzie budowała Hale, wyprzedawała majątek miasta pozostawiony przez poprzedników.
  Skutecznie wykonana inwestycja przez tego Pana to "KOPIEC RĘBKA" /zasypany szalet/. Kolejny sukces to sprzedaż za 200.000 części kamiennicy na "starym PKS". Za samą tą zmianę pozbawił był Radzyń dotacji, jako ,że zapewne do Marszałka poszły materiały na rewitalizację bez tej kamiennicy/z koncepcji rewitalizacji wykreślono ją po interwencji mieszkańców/. Kolejny sukces to ulica Sitkowskiego . Przed dwoma laty w medialnej sprzeczce na wniosek Starosty o współpracę Burmistrz zadeklarował , że ten temat jest Starosty a on wybuduje ul. Warszawską. Co się zmieniło?. autor wniosku o dotację.
  Po "UDANEJ" konferencji Radzyń został zaszczycony obecnością Posła chyba z Gdańska Szewczaka, zabrakło Senatora Biereckiego. Panie pośle ma Pan rację nie głosujmy na Sosnowskiego, a za rok nie głosujmy na KOMANDOSÓW z Gdańska.
  Teraz pocieszenie oczekujmy Kaczyńskiego

  15 Lubię
 • Mariusz

  Lata stracone dla miasta podczas tej kadencji.Co zrobili, żeby zatrzymać młodych, wykształconych? Ile miejsc pracy stworzyli ?Ile funduszy europejskich pozyskała specjalistka od funduszy? Nawet drogi do BBrauna nie potrafili zrobić, choć obiecali.Wszystko postawione na głowie. Osoba niechętna Unii E ma pozyskiwać fundusze unijne, specjalista od wf robi korektę książki i zajmuje się kulturą, zastępca burmistrza nie klika w w to, w co powinien i miasto traci fundusze.To materiał na kabaret.

  9 Lubię
 • Smakosz

  Jak można dodawać rodzynki do sernika!? :o:(

  14 Lubię
 • grubas

  W odpowiedzi na: Smakosz

  Jak można jeść pizze z ananasem !!!!!!!!!!!!! :O

  12 Lubię
 • Grażynka symbolem.

  Pani Grażyna Ciepielewska urasta nam do rangi symbolu. Pokazuje bowiem typową postawę wyborcy PIS, nie patrzy na fakty, na wypełnienie programu wyborczego, na te wszystkie wpadki Rębka w czasie ostatniej kadencji, na to co on proponuje. Kieruje się natomiast ślepą wiarą! Wygląda wręcz na zahipnotyzowaną tymi rebkowymi wstawkami językowymi: czynić, przybyć, dobra wola, miłość, ołtarz, rzec etc. Wygląda jakby wyłączyła myślenie i ślepo podążała za swym idolem, jak ćma do ognia. Jerry chce wykorzystać takich ludzi by trwać na stołku i dalej kontynuować stagnację i sadzić babole!

  4 Lubię
 • radzyniak 5

  W odpowiedzi na: Grażynka symbolem.

  a ZSL ma program ? może utrzymać jak najwięcej stołków ?

  15 Lubię
 • radzyniak 5

  kto manipuluje ? nawet GÓ...o Wy......e pisze o caaaaaaałowniu w rękę marszałków ale myślę że to się w końcu skończy !!!!!! http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23868297,sejmiki-wojewodzkie-to-o-nie-stoczy-sie-walka-w-wyborach.html#BoxOpinionImg

  7 Lubię
 • Wyborca

  Grażynka Stefańska vel Ciepielewska i Kazik Domański to reprezentanci radzyńskiego społeczeństwa popierający zespół Rębka! Poza nimi dostanie głosy tych 15 z tyłu (w dużej części mało znanych w Radzyniu) oraz ich rodzin i znajomych. Łącznie ok. 20% głosów. Kotwica ma wygrane w pierwszej turze. I o to chodzi. Nieudacznikom i parówkożercom mówimy stanowcze NIE!

  17 Lubię
 • Obserwator

  W odpowiedzi na: Wyborca

  Kazio Domański u każdego kandydata był na spotkaniu i każdego chwalił ?

  0 Lubię
 • radzyniak 5

  W odpowiedzi na: Wyborca

  a co wy macie do p Grażynki czy p Kazia ?jacy są wszyscy ich znają a ich głos jest tyle samo wart co tych światłych ZSL-owców.gorszy problem że wrócił z USA sponsor pralni mózgów WSI 24

  17 Lubię
 • kibic

  Uważajcie radzyniacy - bo zapewne niedługo , po poparcie i głosy , przyjedzie prosić do Radzynia marszałek Sosnowski z PSL ,0 głosów poparcia w wyborach 21 pażdziernika

  60 Lubię
 • Kibic 2

  W odpowiedzi na: kibic

  Chcemy Modernizacji Stadionu Miejskiego w Radzyniu Podlaskim!!! Zadaszona główna trybuna oraz sztuczne boisko treningowe.

  18 Lubię
 • ANONIM

  Myślał chyba , że mówi do idiotów przekładając przepisy i wypowiedzi na język potoczny by wyrażały jego sposób myślenia, natomiast wypowiedzi na temat utraconych 10 mln. to mechlanie potokiem niezrozumiałych słów co jednoznacznie potwierdziło jego "zasługi" w tym przedsięwzięciu.
  FACET! ZEJDŻ Z DACHU I NIEPSUJ GONTÓW.

  14 Lubię
 • mieszkaniec

  Dawno nie widziałem. wystąpienia Rębka. Co się z nim stało. Zdesperowany facet bełkotał obietnice bez sensu machając rękami jak cyrkowiec. Czynił to wprawdzie z pamięci, ale Grażynka też mówiła z pamięci i wypadła lepiej. Odzywki do dziennikarzy poniżej pasa.

  14 Lubię
 • radzyniak 5

  W odpowiedzi na: mieszkaniec

  a gdzie ty miałeś dziennikarz ?były tylko zacietrzewieni i dukający te same pytania bez sensu

  11 Lubię
 • radzyniak 5

  W odpowiedzi na: mieszkaniec

  a gdzie ty miałeś dziennikarz ?były tylko zacietrzewieni i dukający te same pytania bez sensu

  26 Lubię
 • do poprzednika

  W odpowiedzi na: mieszkaniec

  :)a byli jacyś dziennikarze ?

  15 Lubię
 • Ferdynand Gospodarz

  Moim zdaniem pan Jerzy Rębek wypadł najlepiej z wszystkich kandydatów np nie czytał z kartki

  28 Lubię
 • jan

  W odpowiedzi na: Ferdynand Gospodarz

  Może gdyby się przygotował na piśmie, to nie opowiadałby tych dyrdymałów, np. o ogrodach wersalskich, pływalni odkrytej (gdy wcześniej twierdził, że jakakolwiek pływalnie jest w Radzyniu zbędna), ścieżce rowerowej (którą wybuduje GDDiA), zawrotnej ilości ulic (spośród których nie zrealizował nawet ułamka) i nie snułby teorii spiskowych o winie PSL za kolejną klęskę z dofinansowaniem, za którą ponosi winę wyłącznie on i jego zakichany zespół. Lepiej skorzystać z kartki niż ględzić bez sensu, powtarzając w nieskończoność te same zwroty. Absolutnie...

  15 Lubię
 • ewa

  W odpowiedzi na: Ferdynand Gospodarz

  Tak dobrze opanował sztukę oszukiwania, omamiania ludzi, że nie nie musi korzystać z kartki. Łgarz pierwsza klasa! Ale mnie już nie oszuka!

  15 Lubię
 • Tenisista

  Nie mogłem wziąć udziału w tej konferencji. Ale proszę Was (redakcję) przy następnej o zadanie pytania Rębkowi, Kto został Mistrzem Miasta w tenisie stołowym w utajnionych zawodach sportowych za 10 000 złotych, które podobno odbyły się w styczniu?

  17 Lubię
 • YYY

  Bardzo podoba mi się drużyna Jerzego Rębka :):):):):):):):):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  47 Lubię
 • 666

  Jestem zniesmaczony, tradycją pisu jest osłona policji podczas masówek ulicznych, tu jakiś tylko podejrzany cywil. Ponadto muszę stwierdzić, nigdy nie wierzyłem mówcom ukrywającymi się za czarnymi okularami, a chyba to nie nieobecne słońce było przeszkodą. Interesuje mnie również, za jaką kwotę, komitet wyborczy pana Rębka, wypożyczył sprzęt nagłaśniający. Dla przejrzystośćci kampanii wyborczej, zapewne jakaś faktura się pojawi, tak myślę

  10 Lubię
 • 999

  W odpowiedzi na: 666

  Wszystkim kandydatom , jak widać na zdjęciach ,sprzęt udostępnili nasi discopolowcy ale Rębkowy był najlepszy :)

  8 Lubię
 • 666-do 999

  W odpowiedzi na: 999

  co masz na mysli mówiąc nasi dyscopolowcy? Na zdjęciach nie widać, że sprzęt udostępnili wszystkim kandydatom własnie ci dyscopolowcy. Natomiast widać, że udostępnili Rębkowi, ale na pewno nie byli to discopolowcy!!!

  0 Lubię
 • czepialski

  W odpowiedzi na: 666-do 999

  odczep sie - na zdjęciach z wieców wyborczych widać Krzyśka , Radzia i tego z Zabiela ,zapomniałem imienia . Oni grają po weselach i festynach to co tam grają -zapewne disco polo:)

  4 Lubię
 • Fan

  W odpowiedzi na: 666

  Ale pan Kotyła również miał czarne okulary XD

  46 Lubię
 • John Titor

  Pan Jerzy Rębek jest najlepszym kandydatem na burmistrza! !!!!! :):)

  77 Lubię
 • xxx

  W odpowiedzi na: John Titor

  Pan Jerzy Rębek jest najlepszym kandydatem na burmistrza! !!!!!
  W San Escobar! :D:D:D:D:D

  11 Lubię
 • jan

  W odpowiedzi na: xxx

  Tak twierdzisz ty i Grażynka. Bez jej wsparcia ta konferencja byłaby klęską.

  9 Lubię
 • Mieszkaniec

  Bardzo udana konferencja, pan Rębek zaprezentował się lepiej niż konkurencja na swoich konferencjach.

  76 Lubię
 • zzz

  W odpowiedzi na: Mieszkaniec

  Bardzo udana. Szczególnie wystąpienie Pani Grażynki :p ! "jaśnie zawierzony" nieudaczniku tylko do takich prostolinijnych ludzi trafiasz ze swoimi obiecankami! Co jeszcze obiecasz? Gdzie zniknęła SSE obiecana cztery lata temu?

  14 Lubię
 • mała

  W odpowiedzi na: zzz

  do złodzieji zapewne nie trafi

  6 Lubię
Możliwość dodawanie komentarzy chwilowo jest wyłączona

WYDAWCA


logo arx

 

ARX-MERITUM Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 16

21-300 Radzyń Podlaski

REDAKCJA


Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redaktor naczelny - Magdalena Krawczyk

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

882-999-824

 

Dziennikarze

Dominika Lipowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Małgorzata Brodowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Andrzej Kotyła (felietonista)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REKLAMA


Kontakt: 604-585-595

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cennik

Specyfikacja techniczna reklam

Regulamin