Podczas ostatniej sesji Rady Gminy w Kąkolewnicy zastępca wójta Paweł Komoń tradycyjnie odczytał sprawozdanie wójta o pracach organu wykonawczego w okresie między sesjami. Zastrzeżenie wzbudził punkt, w którym zaznaczono wykonanie remontu drogi asfaltowej w Lipniakach. Sołtys tejże miejscowości był jednak czujny.

 

123456

 

/DL/

 • wilska

  Zgłoś

  są już nowe filmiki p. Gałeckiego-wszystkie pokazują żenującą prawdę o naszej władzy i są naprawdę dowodem na naszą wyborczą pomyłkę, która będzie nas wszystkich słono kosztować niestety. Zachęcam do oglądania. Przykre to i żałosne ale może pozwoli wyciągnąć wnioski przed następnymi wyborami. W mojej ocenie tak p.Ładny, jego zastępca, p. Król jak i pozostała 11 wiernych zawodzą na całej linii i jak dotąd nie zrobili jeszcze nic czego można im uczciwie pogratulować. Cieszę się więc, że znalazł się odważny, który nie boi się zadawać pytania i goni to towarzystwo zarówno do roboty jak i do myślenia. Brawo p. Gałecki!

 • wilska

  Zgłoś

  Filmiki p. Gałeckiego pokazują żenującą prawdę o naszej władzy i są naprawdę dowodem na naszą wyborczą pomyłkę, która będzie nas wszystkich słono kosztować niestety. Zachęcam do oglądania. Przykre to i żałosne ale może pozwoli wyciągnąć wnioski przed następnymi wyborami. W mojej ocenie tak p.Ładny, jego zastępca, p. Król jak i pozostała 11 wiernych zawodzą na całej linii i jak dotąd nie zrobili jeszcze nic na czego można uczciwie pogratulować. Cieszę się więc, że znalazł się odważny, który nie boi się zadawać pytania i goni to towarzystwo zarówno do roboty jak i do myślenia. Brawo p. Gałecki!

 • Nelly Richards

  Zgłoś

  Dostałem już zaprogramowane i wygaszony kartę bankomatową do
  wycofać maksymalnie 50000 $ dziennie przez maksymalnie 20
  dni. Jestem tak szczęśliwy o tym, bo mam kopalni w zeszłym tygodniu
  i użyłem go dostać $ 100,000. Georg Bednorz Hakerzy daje
  na karcie wystarczy, aby pomóc biednym i potrzebującym, choć jest to nielegalne, ale
  Jest coś miłego, a on nie jest niczym innym scam udając
  mieć puste karty do bankomatu. I nikt nie wpada, kiedy
  przy użyciu karty. uzyskać je od Georg Bednorz hakerów. Wystarczy wysłać e-mail
  do georgbednorzhackers@gmail.com

 • Rodzic

  Zgłoś

  Ostatnio dowiedziałam/em się, że uczennica ze szkoły w Żakowoli, chciała przenieść się do szkoły w Kąkolewnicy. Nie dość że nie chodzi do Żakowoli to też nie chodzi do Kąkolewnicy. Rodzice zdecydowali przenieść dziecko do Radzynia Podlaskiego i to nie z własnej woli tylko przymuszonej(bo Kąkolewnicy odmówiono przyjęcia dziecka-mimo interwencji rodziców u wójta, dyrektora zarówno szkoły Kąkolewnica jak i szkoły w Żakowoli). Rodzice ostatnimi laty zaczeli masowo przepisywać dzieci do szkoły w Kąkolewnicy. Ale co się dziwić (co nauczy się dziecko które jest uczone w klasach łączonych 3-latki,4-latki,5 latki, 6-latki w jednej klasie ). Jak się nie da po dobroci to przemeldowują dzieci - ale macie rację. To ma być szkoła
  XXI wieku ? Wstyd, wstyd, wstyd.....

 • Sławek

  W odpowiedzi na: Rodzic Zgłoś

  Ci ludzie z władz szkoły i gminy wstydu nie mają. Liczy się stołek i kasa. To że pchacie się do PIS-u nic wam nie pomoże. Mieszkańcy Gminy Kąkolewnica wiedzą czym jesteście. Ps. wójt czyta komentarze przykładem Jest uroczystość 11 Listopada przy kopcu w Zakowoli. Następna wskazówka : ZMIENIĆ DYREKCJĘ ZESPOŁU OŚWIATOWEGO W KAKOLEWNICY.

 • również rodzic

  W odpowiedzi na: Rodzic Zgłoś

  Ja na miejscu tego rodzica poszłabym do gazety z tym tematem To naszą gminę stać na takie posunięcia- wszyscy jednym diabłem podszyci - trzymać stanowiska i **** grzać. Nie podarowałbym. Może niech Radni zapytają Wójta na ten temat- ciekawe czy przyzna się do rozmowy z tymi rodzicami?
  ŻĘNADA

 • Wiesia do redakcji Opinie

  Zgłoś

  Powinniście być na każdej sesji rady gminy Kąkolewnica- rzetelnie przedstawiać to co się dzieje i opisywać na bieżąco. Mieszkańcy gminy powinni wiedzieć co się dzieje. Z każdej sesji rady gminy powinien być taki filmik udostępniony dla mieszkańców (przynajmniej wiemy kto chce dobra gminy, a kto jest marionetką wójta). Bardzo was proszę piszcie i publikujcie materiały o gminie. Są to cenne informacje. Dziękuję w imieniu swoim i mieszkańców którzy są w opozycji a jak będziecie pisać to będzie nas coraz więcej.

 • wierny czytelnik

  Zgłoś

  Wiecie readakcjo Opinie za co Was szanuje? a za to że nawet jak konkurencja sie u was promuje czyb to sami czy ktos wklei link to wy ich nie usuwacie, na innych portalach od razu są usuwane , wiem bo kiedyś zalinkowałem jakiś wasz artykuł i zaraz wycięli. a pióra dziennikarskie to macie najlepsze w województwie!!!

 • Redakcja

  W odpowiedzi na: wierny czytelnik Zgłoś

  Ale reklamy kredytów staramy się usuwać;-) Dziękujemy za dobre słowo, a co do konkurencji - cóż, "niech rozkwita 100 kwiatów!". Pozdrawiamy.

 • xxx

  Zgłoś

  Panie Grzegorzu Gałecki wypadało by zapiąć koszulę na takich spotkaniach. Troche ogłady i skromności. To nie Top model !

 • Ania

  W odpowiedzi na: xxx Zgłoś

  A ja nie chcę stawać po czyjejkolwiek stronie, ale Pan wójt ma też nie zapiętą, a jego się Pan/Pani xxx nie czepia. Oj nie ładnie, nie ładnie. Od razu można się domyśleć, że chodzi tylko o to , żeby się przyczepić. ;)

 • mirka

  Zgłoś

  hej proszę o głos na numer 2 ! Podaj dalej i udostępniaj innym.. Głosy rozdajemy codziennie::)http://www.slowopodlasia.pl/plebiscyty/14,plebiscyt-super-soltys-2016-powiat-radzynski

 • Prawdziwy Kusy

  Zgłoś

  Takie długi w gminie, to może Panowie i Panie radni w ramach oszczędności trzeba obniżyć wynagrodzenie wójtowi, przyjrzeć się bliżej wydatkom gminy i może zrezygnować z diety?! Macie z czego żyć. Funkcja radnego i wojta to poniekąd funkcja społeczna.

 • Marek

  Zgłoś

  Powiem szczerze że jest Mi najnormalniej przykro jak widzę co się dzieje w kąkolewnicy :( Wójt jest poprosi urzędasem który wydając pieniądze Martwi się tylko jak tu kupić paru przychylnych i prześliznąć się następną kadencje ... Moim zdaniem powrót do *****wskiego - Zawód -> Wójt Pan Pękała był jaki był ale ile inwestycji zrobił ... A Pan Ładny niech lepiej ustąpi sam ... Bo ludzie widzą wszystko .. Jak tylko jeździ po radnych i Bosa zgrywa ---- Żenada! A i taka nauczka przy następnych wyborach wybierajcie człowieka który ma jakiś plan i kompetencje a nie facjatę i lisi ogon Pozdro

 • Kusy

  Zgłoś

  A to kto ktoś widział ?!
  https://www.youtube.com/watch?v=d7DS-O2iz6Q
  https://www.youtube.com/watch?v=zgArEoiMcjs
  https://www.youtube.com/watch?v=tV7TUIn3N7Y

 • Slawek

  W odpowiedzi na: Kusy Zgłoś

  Ponad 300 osób.

 • Kusy

  Zgłoś

  Jednak jest Pan pusty jak bęben!

 • Kusy

  Zgłoś

  Czytając te komentarze nie uważam że Pan Zbigniew jest obrazany. Do kandydowania na stanowisko wojta Gminy Kąkolewnica nikt to nie zmuszał. Pan Zbigniew może i jest bardzo dobrym człowiekiem, nie miałem okazji się przekonać. Wójt Gminy Kąkolewnica z którym miałem "przyjemnosc" rozmawiać kilkukrotnie nie szanuje człowieka z którym rozmawia, który przyszedł o coś prosić. Jeżeli go nie interesuje rozmowa, wstaje i wychodzi bez słowa. To jest szacunek i kultura urzędnika. Jeszcze jedno, każdą rozmowę należałoby nagrywać, co też uczyniłem. Muszę przyznać KABARET! Ta sama sprawa cztery wersje.

 • Marek

  W odpowiedzi na: Kusy Zgłoś

  Święte słowa, szczególnie z tymi czterema wersjami.

 • Sławek

  Zgłoś

  Wójt jest osoba publiczną i jego praca podlega ocenie. Czuję się upoważniony do oceniania, bo składam się na jego wynagrodzenie jak i inni podatnicy.

 • Zosia

  Zgłoś

  Tylko że rząd Pani Szydło ma 500+, a Pan wójt to czym się może pochwalić wg Pana? Proszę o przykład?

 • do Sławka i innych piszących na tej stronie

  Zgłoś

  Panie Sławku i Wy reszta piszący. Jeśli chodzi o Pana Wójta to oczywiście można na nim wieszać psy. To jest typowe dla społeczności GMINY Kąkolewnica. Wszystkiemu winien Pan Wójt. Mam pytanie do wszystkich piszących na tej stronie. Czy można tak kogoś opluwać. Może najwyższa pora odczytać dzięki odpowiednim służbom kto co pisze i wytoczyć proces o pomówienie lub niesławienie. Może tak trzeba zrobić bowiem nie można tak pisać. Nie należę do grona osób związanych z obecną władzą, ale nie mogę przejść obojętnie wobec tego co tu piszą. Współczuje tylko rodzinie Pana Ładnego, że tak ludzie piszą i to ludzie, którzy chodzą do kościoła i czynią znak krzyża na czole. Sytuacja w gminie Kąkolewnica przypomina mi to co się dzieje w kraju. To co robi rząd Pani Szydło jest złe - tylko po co ludzie idą po 5oo+ i tak dalej. Poprzednicy to byli super. Zostawili długi i resztę nie będę pisał. A u nas też co byś nie zrobił też jest źle. Może piszący wezmą się do roboty na rzecz gminy i coś z tego będzi

 • Długi, to zostawi obecna władza, najgorsze jest to,że nie może się pochwalić żadnymi nowymi projektami. Poprzednia władza może i zrobiła dług natomiast widać też było jak rozwija się Nasza Gmina. Obecnie czym się pochwalimy, projektami które kończymy po tamtej władzy, a może ALTANĄ przed gminą. Ja nie mam nic do Pana Ładnego i Rady Gminy - ale to co się dzieje "tzn nic się nie dzieje" konkretnego to ludzie maja prawo to oceniać i oceniają. Każdy powinien mieć swoje zdanie, a że to nie jest przychylne naszym rządzącym -no cóż wybierając się na takie stanowiska musieli liczyć się z tym.

 • listonosz

  Zgłoś

  Do KUSEGO.
  Jacy Radni? Jak 12 z nich to pupilki wójta, kręcą się przy nim jak pieski i czekają którego tylko pogłaszcze po łbie a, któremu rzuci jakiś ochłap na pożarcie - co by pieseczek tylko nie poszedł przypadkiem pożywienia u sąsiada poszukać. Radni wójta jak wchodzą na sesję , to głowy zostają za drzwiami, potrzebne im są ręce tylko do głosowania, a jak mają głosować to już im ich Pan powie. Zastanawiam się tylko po co mieszkańcom gminy Kąkolewnica tych 12 - stu radnych - darmozjadów od wójta , jak i tak żaden z nich jeszcze ani razu nie miał innego zdania niż on, i założę się że przez następne dwa lata też nie odważą się na to aby się władcy sprzeciwić. Ba ponoć są tacy którzy przez dwa lata bycia radnym ANI RAZU, NA ŻADEN TEMAT !!!!!!!!! nie zabrali głosu. Jeżeli to prawda, to gdzieśmy ludzie oczy mieli. Oni wcale nie mają zamiaru nic robić, mają się tylko lansować i cicho siedzieć. Jak ktoś nie wierzy niech pójdzie na sesję Rady Gminy. Wiem co mówię bo byłem i widziałem.

 • ANNA

  Zgłoś

  I jeszcze czepili się funduszu sołeckiego( http://opinie.news/kat-aktualnosci/151-aktualnosci-radzyn-podl/2860-gmina-kakolewnica-bez-funduszu-soleckiego-w-2017-roku), cały czas im mało i mało. Za te marne grosze, które dostawały wsie, to pewnie wójt zrobi drogi i wykorzysta je lepiej. A może festyn zorganizuje z prawdziwego zdarzenia dla mieszkańców gminy i dzieci( bo to co było w tym roku to żal dupę ściska- może pójdźcie urzędnicy na przeszkolenie do gminy Trzebieszów.
  Powiem wam "gówno" prawda - zapytamy w drugiej powie 2018 roku na co zostały zainwestowane te pieniądze. Rozliczymy, rozliczymy....

 • Jojo

  W odpowiedzi na: ANNA Zgłoś

  Pierogi już zrobił po swojemu.

 • Kusy

  W odpowiedzi na: ANNA Zgłoś

  Trzebieszow nie jest dobrym wzorem, to oni wzoruja się na Kakolewnicy. Panowie i Panie radni! Po co wy tam jesteście? Niegospodarnosc bije na kilometr, ZAINTERESUJCIE SIĘ TYM !!! zanim będzie za późno. Winnym oczywiście wiadomo kto nie będzie. Kielich już się przelewa!

 • listonosz

  W odpowiedzi na: Kusy Zgłoś

  Jacy Radni? Jak 12 z nich to pupilki wójta, kręcą się przy nim jak pieski i czekają którego tylko pogłaszcze po łbie a, któremu rzuci jakiś ochłap na pożarcie - co by pieseczek tylko nie poszedł przypadkiem pożywienia u sąsiada poszukać. Radni wójta jak wchodzą na sesję , to głowy zostają za drzwiami, potrzebne im są ręce tylko do głosowania, a jak mają głosować to już im ich Pan powie. Zastanawiam się tylko po co mieszkańcom gminy Kąkolewnica tych 12 - stu radnych - darmozjadów od wójta , jak i tak żaden z nich jeszcze ani razu nie miał innego zdania niż on, i założę się że przez następne dwa lata też nie odważą się na to aby się władcy sprzeciwić. Ba ponoć są tacy którzy przez dwa lata bycia radnym ANI RAZU, NA ŻADEN TEMAT !!!!!!!!! nie zabrali głosu. Jeżeli to prawda, to gdzieśmy ludzie oczy mieli. Oni wcale nie mają zamiaru nic robić, mają się tylko lansować i cicho siedzieć. Jak ktoś nie wierzy niech pójdzie na sesję Rady Gminy. Wiem co mówię bo byłem i widziałem.

 • ????

  Zgłoś

  a może referendum o dowołanie wójta...?

 • Atomek

  Zgłoś

  Drogi Romku, a co nas k....a obchodzi Ulan ???!!! Trzeba patrzeć gdzie jest lepiej i na nich się wzorować, a nie cieszyć się , że inni maja gorzej i tkwić dalej w martwym punkcie.

 • romek

  Zgłoś

  Nie podniecaj się .W Ulanie jest nie lepiej , a nawet gorzej.

 • Kontent

  W odpowiedzi na: romek Zgłoś

  Łaski nam nie wyświadczasz pisżąć takie słowa. Jabyś był taki święty to nie chciałbyś od swojej gminy wielkiej kasy. WStyd
  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=657878587718811&id=231589880347686

 • obserator

  Zgłoś

  Ja w sprawie kopca w Żakowoli. Wydaje mi się, że opiekować tym miejscem powinna wieś bowiem to wygląd kopca i wsi świadczy o niej a nie o pracy wójta. Jest sołtys są dzieci, które chodzą do szkoły. Są też rodzice, którzy powinny uczyć szacunku dla przeszłości. Jeszcze jedno poprzednia pani sołtys dbała o to miejsce. Nie może wszystko robić wójt. Powtórzę wygląd kopca jak i miejsca wokół niego świadczy o wsi. Dzisiaj nie ma społeczników to taka uwaga na koniec. Pozdrawiam

 • Slawek

  W odpowiedzi na: obserator Zgłoś

  Jakie wszystko?! On ucieka od odpowiedzialności nawet za najmniej ważne decyzje. Tylko lans i nic więcej.

 • Kusy

  W odpowiedzi na: obserator Zgłoś

  Jak sam napisałeś nie ma spolecznikow więc powinni to zrobić pracownicy fizyczni ug, oczywiście na polecenie przełożonego (wojta), który lubi nad wszystkim mieć pieczę i bez jego zgody czy też polecania nic się nie da zrobić. Tak chyba nie powinno być.

 • Kusy

  Zgłoś

  Obserwując sytuację w naszej gminie, zauważyłem duże podobieństwo do serialowych Wilkowyj. Nawet styl sprawowania władzy jest bardzo podobny, jedynie "nasz" Czerepach niegramotny jakiś. Przypomina mi się scena z serialu o zaslugach wojta. Zrobiliśmy drogi ok kilometra, wyremontowalismy szkołę z rocznym opóźnieniem, usypalismy kopiec który zarosl zielskiem, robimy ogrodzenie już dwa miesiące, zaoszczedzilismy na administracji zatrudniając nowych pracowników i tworząc dodatkowe stanowiska kierownicze, wydajemy gazetkę ku chwale i czci mojej itd. itp.

 • Kąkolewnica

  Zgłoś

  Ludzie ludzie....co za zazdrość w oczach się przejawia. Przedstawcie swoje podstawowe świadectwa !!! hahah kto ma lepiej w życiu ten ma gorzej z ludzmi.... Żałosne ludziska a TY mazurek co zrobiłes dla swoich przyjaciół z lipniak ,,,,,aha jedynie pieniążki do kieszeni odkładam. To już wiem. Morda się denerwuje jak ktoś inny dochodzi.... !! Pokaż na co Ciebie stać?? Czekamy na Twoje zasługi.??

 • Kąkolewnica bez ladnego

  W odpowiedzi na: Kąkolewnica Zgłoś

  Co Ci wójt obiecał? Dotrzymał słowa? Wątpię!

 • Kąkolewnica bez ładnego

  Zgłoś

  Gorszego wójta to nie było. Taki przykład : odsłonięcie kopca w Zakowoli Radzynskiej z wielką pompą przed wyborami, widział ktoś jak teraz wygląda?! Jest wiele takich przykładów. Ten człowiek nie potrafi zadbać o to co jest. Jutro pewnie dziki będzie" liczył ", a w poniedziałek wolne.

 • na bruk ich

  Zgłoś

  Chwalić się to oni potrafią! Nawet tym czego nie robią. Cytując jednego z podwładnych wójta można powiedzieć: " ...on się nie nadaje... "

 • maria

  Zgłoś

  och kakolewnica ....wiem gdzie to jest ....tu wszystko tak jak w kinie wszystko ustalane przed wyborami ....ludzie....... a nie wyborcy moze lepiej powiem wybory beda otworzcie oczy na to towarzystwo

 • Egon

  Zgłoś

  Wszystko zastanawiam się po co na posiedzeniu rady gminy tyle butelek czyżby kac męczył naszych kochanych radnych, a może szykowali sieę do nocnej debaty?

 • zzz

  Zgłoś

  Robią co chcą, jak w prywatnej zagrodzie. Szkoda , że wybory dopiero za 2 lata , bo należałoby już dawno to towarzystwo - "zastraszacza" i "zastraszanych" - po prostu pogonić!!!!!!!!!!

 • xxxx

  Zgłoś

  Zastępce Pan Wojt sam sobie wybral i powolal takie stanowisko( jeszcze niedawno wogole nie było zastępcy) , bez konkursu- nuby na to stnowisko nie trzeba konkursu otwierac, ale chyba powinno sie po to urzednik panstwowy..........Ciekawe po jakiej znajomosci, rodzinie:-)

 • Jozef

  Zgłoś

  Najlepsze to wojty mają przemowy. :):):):)

 • Mieszkaniec

  Zgłoś

  Jaki pan taki kram! Zastepcy nie przeszkadza bo jeździ pewnie przez Polskowole:). Ps. w urzędzie wszyscy bez wyjątku się boja. ZMIENIĆ WÓJTA !!! JAK NAJSZYBCIEJ !!! Poszukać, a jakiś powód się znajdzie.

 • Mieszkanka

  Zgłoś

  Co to za zastępca. Porażka po prostu. Jeździ po tej drodze codziennie i nie wie. Pogratulować wujtowi dobory najbliższych pracowników.

 • Mieszkaniec LIPNIAKI

  Zgłoś

  Porażająca niekompetencja Urzędnika.
  Ktoś mi powie co on tam robi ?
  Ok pensja( rozumiem) ale chociaż trochę samooceny...

 • ZENEK

  Zgłoś

  Masakra jakaś, aby koryto chyba.. reszta nie ma znaczenia.

 • gość E

  Zgłoś

  Zastępca tłucze Audiczkę swoją i jemu nie przeszkadza droga. Dopchał sie do urzędów-to kupi sobie drugie autko :)On jak jedzie to grogi nie dotyka,może dlatego mu pasuje.

 • miejscowa

  Zgłoś

  Bardzo dobrze że sołtys sie odezwał. Bo faktycznie ten odcinek jest na Miłolesie

 • Basia

  Zgłoś

  Świeczkę brać i do piwnicy uczyć się , a nie na urzędy. Ciekawe czym Pan wójt kierował się jak zatrudniał takiego zastępcę :) ???????????!!!!!!!!!!!

 • zainteresowany

  Zgłoś

  Oni nie wiedzą nawet co remontują ha ha......., zapewne czytanie pierwsze głosił zastępca wójta- jeździ tą droga ale doprecyzowywać w wypowiedzi to trudna sprawa."Jaki Pan taki kram"

 • Joko

  Zgłoś

  Każdej władzy trzeba pilnować, oj, trzeba - nawet w rzeczach drobnych.

Skomentuj

Komentuj jako gość

0 / 1000 Ograniczenie ilości znaków
Twoja wiadomość powinna zawierać od 10-1000 znaków
warunki użytkowania.

WYDAWCA


logo arx

 

ARX-MERITUM Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 16

21-300 Radzyń Podlaski

REDAKCJA


Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redaktor naczelny - Magdalena Krawczyk

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

882-999-824

 

Dziennikarze

Dominika Lipowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Małgorzata Brodowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Andrzej Kotyła (felietonista)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REKLAMA


Kontakt: 604-585-595

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cennik

Specyfikacja techniczna reklam

Regulamin