Do walki o fotel burmistrza stanie czworo kandydatów, a wśród nich pierwsza w Radzyniu kobieta, która sięga po to stanowisko - Katarzyna Krupska-Grudzień. Dziś o godz. 10 odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezes LGD "Zapiecek" i kandydaci na radnych z KWW #21-300 mówili o swoich pomysłach na miasto.

 

Konferencja Katarzyny Krupskiej-Grudzień - kandydatki KWW #21-300 na burmistrza Radzynia

 • Jarek

  Zgłoś

  Panie Jakubie Jakubowski, uważałem Pana za inteligentnego, ale jak widzę kto jest liderem listy na której jest i Pan, to zwątpiłem. Był Pan nadzieją Radzynia, stał się Pan podpórka...Zmarnował Pan szansę.

 • Jarku

  W odpowiedzi na: Jarek Zgłoś

  To głosuj na inteligentnego, a nie na lidera!

 • Jakub Jakubowski

  W odpowiedzi na: Jarek Zgłoś

  Ordynacja nie pozwala w wyborach innych niż wybory do gmin poniżej 20 tys. mieszkańców kandydować w JOW-ach. Jest proporcjonalna, więc trzeba się dogadać z partią lub inną listą. Partiami się brzydzę, więc mogłem nie kandydować wcale, budować własną listę lub właśnie szukać takiej bezpartyjnej. Wiem, że ta decyzja niesie za sobą pewne ryzyko zaszufladkowania, ale postanowiłem je mimo to podjąć. Dlaczego? O tym wkrótce, w innym miejscu.

 • do ale jaja

  Zgłoś

  Dzieciątko posprzątaj pokój i do lekcji. Jutro rano do szkoły na lekcje historii o wielkim:o PiS. Tam się dowiesz jak totalna opozycja mordowała siostrzyczki i braciszków:). Może twój idol osobiście o tym opowie:).

 • ale jaja

  Zgłoś

  Towarzystwo przestraszyło sie , że Rębek ich opyka w I turze i sięgnęli po następnego kandydata !!!

 • zzz

  W odpowiedzi na: ale jaja Zgłoś

  Rębek? Masz na myśli "jaśnie zawierzonego nieudacznika"? A kto na niego zagłosuje oprócz tych, którym dał stołki? Tak nieudolnego burmistrza Radzyń nie miał nigdy! Kiedy zabrakło wody w mieście? Za czasów którego burmistrza miasto przegrało tyle spraw w sądzie i na dokładkę musiało za nie płacić jak w przypadku Ensolu. Który burmistrz zatrudnił sobie zastępcę co nie potrafił dobrze klikać i nie dostaliśmy 200 000zł?
  Pan "jaśnie zawierzony" i jego "pożal się boże" zespół juz pokazali co potrafią. Wystarczy tych popisów!

 • dobry duet

  Zgłoś

  A jak bym widział Panią w duecie z Panem Kotwicą :) Fajnie by to wyglądało i byłaby nadzieja dla miasta, bardzo liczę na to, że znajdziecie wspólny język porozumienia! Pozdrawiam!

 • kostek

  W odpowiedzi na: dobry duet Zgłoś

  Chyba akurat na to nie ma co liczyć, Kotwica zawsze postawi w swoim otoczeniu na kogoś typu jego wierny zastępca Jan Gil, świadczy o tym nie tylko to, że panowie są od lat z jednego środowiska politycznego, ale też szef kampanii Kotwicy p. Jakubowski startuje z listy Gila do powiatu. Tak że zero złudzeń co do opowiastek Kotwicy o modernizacji, nowych pomysłach itd. Głos na Kotwicę głosem na Radzyń na miarę Żan Żila.

 • W mojej ocenie

  Zgłoś

  Pani Katarzyna wypadła dobrze, ale jeżeli chce wygrać, to musi schować męża. PiS wygrał dlatego, że Kaczyński cierpliwie czekał w szafie. To cudowne, że kocha się męża i dzieci i jakże powinno być to naturalne, szczególnie w katolickim kraju. Z całym szacunkiem, mąż machający przed oczami wypowiadającej się żony w celu złapania muchy, która kradnie mu ciasteczka (dwa lub trzy zdążył zjeść). Pani fajnie wypada a mąż to wszystko wyp.... w powietrze. Człowiek, który na wszystkim się zna, sprzedaje każdemu swoje wyjątkowe mądrości powinien siedzieć w szafie. Ludzie po Pani konferencji zadadzą istotne pytanie. Pani startuje, czy Pani mężowi brakuje lansu i wzmocnienia własnego ego? Proszę o to zadbać. Szczegóły w każdej kampanii są niezwykle istotne.

 • do przedmówcy

  W odpowiedzi na: W mojej ocenie Zgłoś

  Nie wyobrazam sobie tego pana w szafie , wybacz :):):):)

 • Radek z szafy

  W odpowiedzi na: do przedmówcy Zgłoś

  specjalnie dla państwa. Pozdrawiam!
  https://zapodaj.net/28e05958e36ec.jpg.html
  <a href=https://zapodaj.net/28e05958e36ec.jpg.html>w szafie.jpg</a>

 • Adako

  Zgłoś

  Obecni radni to nie wykształceni ludzie . Adamski nawet nie nosi swierzej koszuli. Czuć od niego zapach nieprzyjemny. Człowiek który nie potrafi zadbać o higienę chce kreować życiem naszego miasta. Panie Adamie wystarczy... Tego wstydu

 • jan

  W odpowiedzi na: Adako Zgłoś

  A w tym wpisie cuchnie ortografia!

 • do przedmówcy

  W odpowiedzi na: Adako Zgłoś

  żenada to poziom tego wpisu , na miejscu Adama sprawdziłbym w trybie wyborczym tego jegomościa .

 • Rodzina

  Zgłoś

  I kolejna rodzina chce rządzić. Panie grudzień daj więcej samodzielności żonie. Bo widzę że chce pan wszystkim kierowac.

 • słuszna uwaga

  Zgłoś

  Słuszna uwaga. To tak, jak przełożonym policjantów zostałby ktoś, kto nigdy złodzieja na oczy nie widział. Młodzi okay. Ale przygotujcie się trochę do zadań.

 • Mieszkaniec

  Zgłoś

  Bardzo dobrze, że pani Krupska-Grudzień kandyduje, dzięki temu głosy przeciwników pana Rębka podzielą się na 3 a nie na 2. :D

 • malesak, kosak, demario-nie przelogowany

  Zgłoś

  Niech wygra najlepszy w ocenie mieszkańców Radzynia i stworzy wtedy prawdziwy ZESPÓŁ, z tą różnicą, że MĄDRYCH LUDZI. Obecnie jest ich za mało.

 • malesak

  Zgłoś

  Uważam że najgorszym wyborem jest Jerzy Rębek. Zabytki z czyichś włości niech utrzymuje Skarb Państwa. Małego miasteczka i jego podatkowiczów na to nie stać. I tego chyba tylko wyborca PiS nie rozumie. Zawsze ceniłem ludzi mądrych i takim człowiekiem jest Lucjan Kotwica. Nie rozumiem natomiast, dlaczego po wyborach nie miałby skorzystać z wiedzy ludzi, którzy startują od Pani Katarzyny Grudzień. Każdy mądry człowiek + mądry człowiek, i mamy mega mądrość. Mariusz Skoczylas był wicestarostą i jego wiedzy też korzystał Kotwica. A teraz drodzy wyborcy popatrzcie z czyjego doświadczenia korzysta obecny burmistrz. Z nie umiejętnie klikających młodzieniaszków, nie przygotowanych do posługi miastu, propagandzistom, pielgrzymom, katechetom i ludziom noszącym baldachimy. Gdzie wiedza, gdzie wykształcenie? Może obecny pan nie potrzebuje od siebie mądrzejszych. Osobiście byłbym dumny i spokojny, gdyby otaczali mnie profesjonalnie przygotowani ludzie, nie ważne czy młodzi, czy starzy.

 • no cóz

  Zgłoś

  chyba znów skończy się na II turze Rębek-Kotwica

 • czesuaw

  Zgłoś

  PSL od zawsze w starostwie, długie lata zaprzyjaźniony z PSL burmistrz Kowalczyk w magistracie, przyjazna koalicja w parlamencie. I nagle Kotwica zgłasza postulaty programowe, sypie pomysłami. Nic z tych rzeczy nie wprowadził i pewnie wprowadzić nie ma zamiaru, mógłby przecież robić a nie zapowiadać.

 • kandydat

  W odpowiedzi na: czesuaw Zgłoś

  A może by tak obiektywnie ocenić dokonania powiatu w ostatniej i przedostatniej kadencji? Ilość dróg, inwestycje w oświatę i w zdrowie... Nie ma zamiaru? Skąd to wiadomo? Z wykopalisk?

 • jan

  Zgłoś

  Niezależni finansowo i niepowiązani politycznie kandydaci na radnych to piękna idea, tylko jakie oni mają dokonania, w czym odnieśli sukcesy, w gdzie się sprawdzili jako społecznicy? Ta konferencja przy kawce i ciasteczku - na kolanie - to jakiś żart z wyborców. Bądźmy poważni. Panie Radku - "zarabia gdzie indziej - wydaje w Radzyniu - przyczynia się do pomyślności miasta - to trochę zabawne, jeśli nie śmieszne. Pani Kasia ładna i sympatyczna, ale to za mało. Mówię we własnym imieniu. Jedynym atutem ma być młodość? A ile starszy jest Skoczylas?

 • :o

  Zgłoś

  Pani Kasiu, przeciez Lucjan Kotwica w swoim programie te punkty przedstawiał: ściąganie inwestorów, centrum obsługi inwestora, przestrzen do coworkingu w inkubatorze przedsiebiorczosci. Noi jednak ma on znacznie wieksze doswiadczenie samorządowe, nie tylko w pozyskiwaniu środków ale też w kierowaniu dużym urzędem.
  Proszę mnie źle nie zrozumieć, szanuję Pani decyzje o starcie i to, że ma Pani podobne spojrzenie, ale wygląda mi to tak, że w dzisiejszych czasach każdy młody chce być odrazu prezesem, a wydaje mi się, że bardziej adekwatne w Pani wypadku najpierw byłoby sprawdzenie się na stanowisku radnej.

Skomentuj

Komentuj jako gość

0 / 1000 Ograniczenie ilości znaków
Twoja wiadomość powinna zawierać od 10-1000 znaków
warunki użytkowania.

WYDAWCA


logo arx

 

ARX-MERITUM Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 16

21-300 Radzyń Podlaski

REDAKCJA


Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redaktor naczelny - Magdalena Krawczyk

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

882-999-824

 

Dziennikarze

Dominika Lipowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Małgorzata Brodowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Andrzej Kotyła (felietonista)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REKLAMA


Kontakt: 604-585-595

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cennik

Specyfikacja techniczna reklam

Regulamin