W sobotę 22 września na stadionie odbyła się konferencja KWW Radzyńskie Porozumienie Samorządowe, podczas którego przedstaiono kandydatów do rady miasta i powiatu.

 

Konferencja KWW Radzyńskie Porozumienie Samorządowe

P1210493_wynik
P1210494_wynik
P1210495_wynik
P1210498_wynik
 
 
 • Hans Kloss

  Zgłoś

  Myślałem że Jerzy przyparty do pałacowego muru w pierwszej kolejności załatwi jakieś muzeum, chociażby figur woskowych kaczora ,mateuszka - znawcy dróg i mostów nie pobudowanych i im podobnym, a on chce się wykpić skateparkiem za dołożone parę tysięcy za pięć dwunasta przed wyborami. Chodnik na Warszawskiej na ostatnią chwilę też nie pomoże. Dostawienie stu instalacji na pisowskie kupy i kłamstwa też nie pomoże za pięć dwunasta. Nie z nami mieszkańcami Radzynia takie numery Brunner.

 • do dziadek

  Zgłoś

  Ciebie jako typowego przedstawiciela PiS wstydzi się własna rodzina zacietrzewiony analfabeto.

 • dziadek

  Zgłoś

  Nawet jeden kandydat w powiecie nie zaprezentował się z PO , a to w/g sondazy 2 ga partia. Czyli co 4 ty obywatel wstydzi się że popiera Shetynę , Muche, żmijana, żuka itd.

 • ciekawy

  W odpowiedzi na: dziadek Zgłoś

  Przecież Skoczylas jest z PO. Wypiera się?

 • radzyniak

  Zgłoś

  Kotwica - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
  Czyźak - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
  Skoczylas - PLATFORMA OBYWATELSKA

 • spostrzegaaaaawczy?

  W odpowiedzi na: radzyniak Zgłoś

  I co z tego?

 • światełko w tunelu

  Zgłoś

  Wśród ludzi PiS są też ludzie porządni, którzy widzą co się w kraju dzieje. Zachęcam do przeczytania:
  https://www.o2.pl/artykul/radny-pis-o-partii-bardzo-sie-pomylilem-6298755952466049a

 • Bolo

  Zgłoś

  Heloł , te komitety to ściema , Kotwica to PSL a Skoczylas to PO i .N:)

 • rencista

  Zgłoś

  Czytaj PO to teraz KWW Radz. Por. Sam.

 • do Kibic

  Zgłoś

  Zgadzam się z Panem, że jeżeli są możliwości to trzeba je wykorzystywać. Proszę nie odbierać moich słów dosłownie, ponieważ poruszyłem sprawę agencji towarzyskich;). Nie jestem zwolennikiem obecnego burmistrza, ale nie będę też zwolennikiem żadnego kandydata, który opowie mi historyjkę, że zajmie się wszystkim, czyli niczym, albo będzie kalkulował: Kibic, czy emeryt. Kaleka, czy sprawny cwaniak. Ten, który wypali żelazem cwaniaków będzie moim wyborem. Cieszę się, że dyskusja ma wreszcie wymiar merytoryczny. I nie sądzę, żeby zwolennicy wszelkiego rodzaju partii przekonali Pana i mnie, że czarne jest lepsze niż zielone, pomarańczowe, żółte itd. Zawsze zastanawiał mnie kolor czarny. I tu wskoczę na politykę. Dlaczego czarni nie lubią czarnych? Jestem lewakiem, czy zdrajcą narodu? A my tu drogi Panie rozmawiamy o zapomnianej mieścinie dla dobra naszych dzieci, bez dopalaczy i narkotyków.

 • Kibic

  W odpowiedzi na: do Kibic Zgłoś

  Tak oczywiście. Nasze miasto powinno się rozwijać dawać możliwości dla ludzi zachęcać do pozostania w rodzinnym gnieździe. Wiadomo że trzeba tworzyć warunki ku temu jak tereny inwestycyjne dla inwestorów potencjalnych zwłaszcza że Polska jest teraz jedna duża strefa ekonomiczna i każdy kto chce zainwestować może to zrobić w dowolnym miejscu i będzie miał ulgi z tego tytułu. Warto pamiętać o terenach na Maryninie, przy K63 oraz K19. Skupowanie gruntów to dobry pomysł ale przy obecnych cenach ziemi to proces na lata. Może warto uzbroić działki które miasto posiada a także kojarzyć potencjalnego inwestora z właścicielami gruntów w dobrej lokalizacji oczywiście jeśli chcą sprzedać teren. Wpisanie terenów w MPZP to już dużo. Biuro obsługi inwestora to podstawa oprócz terenów. Można dużo wymieniać ale ważne żeby robić coś w kierunku choćby scalenia działek. Warto stworzyć tereny pod budownictwo jednorodzinne i wielorodzinne. Dużo można zrobić trzeba chcieć! Tak samo ze stadionem i drogami.

 • kosa, malesa, idiota

  W odpowiedzi na: Kibic Zgłoś

  Można się wypowiedzieć ?Można. Nie bądźmy podobni do książęcia Jerzego odpowiedzialnego za kulturę.

 • do kibic

  Zgłoś

  Nie wiem jak dotrzeć do pana ze swoją argumentacją. Jeżeli 1000 kibiców zapragnie nowego stadionu, to w mieście 16 tys. natychmiast ta inwestycja jest tą pożądaną. Jeżeli do 1000 kibiców (w większości mężczyzn), następnych 1000 mężczyzn zgłosi akces pożądania, to chyba wskazywałoby to na budowę, w pierwszej kolejności agencji towarzyskiej. Więc panie kibic, stadion, czy agencja. Nie zna mnie pan, tak jak i ja pana, więc po co te wyjazdy, że nie lubię piłki nożnej. Napisałem, że jest czymś co może uchronić nasze dzieci od dopalaczy i narkotyków. To czego niby nie lubię, po nie rozumiem pana. Dążę do tego, że budżet to planowanie i powinien to robić człowiek rozsądny, który ma gdzieś naciski jakichkolwiek środowisk. Rok pierwszy: odbudowa boiska o sztucznej nawierzchni, które już było plus ulica.... (każdy wstawia swoją), rok drugi: remont ściany zachodniej pałacu bo wschodnia padła plus chodnik (każdy wstawia swój), rok trzeci: ściana południowa błaga o pomoc ścianę północną. Ubaw?

 • Kibic

  W odpowiedzi na: do kibic Zgłoś

  Niech mnie Pan nie zrozumie źle. Miałem na myśli to że jeśli można na daną inwestycje pozyskać środki to warto w to iść i to realizować. Przepraszam jeśli Pana urazilem z tym że nie lubi Pan piłki. Niech Pan sam powie czy jeśli są możliwości na stadion to nie warto skorzystać ze środków zewnętrznych? Piszę Pan także o 1 ligowym stadionie. Na 2 ligę trzeba zadaszenie, kołowrotek tzn. elektroniczny system identyfikacji kibiców oraz sztuczne boisko treningowe a i trybune dla gości ale to już jest. Co do 1 ligi to już konieczne jest oświetlenie o mocy 1600 Lux a w niedalekiej przyszłości podgrzewana murawa. Stadion moim zdaniem nie musi także służyć piłkarzom ale i ludziom np na koncerty plenerowe zwłaszcza że szykuje się remont parku. Róbmy wszystko co może mieć finansowanie i będzie służyć :) Pozdrawiam serdecznie!

 • rencista

  Zgłoś

  Szkoda że Krupska ma jednak za małe doświadczenia w zarządzaniu, byłaby jakąś alternatywą . Trzeci moze tymczasem skoczyć na grzyby.

 • czytelnik

  W odpowiedzi na: rencista Zgłoś

  tata,ta,ta Radek(jawny radzyń )POmoże a miał siedzieć w szafie?

 • Hans Kloss

  Zgłoś

  Myślałem że Jerzy przyparty do pałacowego muru w pierwszej kolejności załatwi jakieś muzeum, chociażby figur woskowych kaczora i jemu podobnym, a on chce się wykpić skateparkiem za dołożone parę tysięcy za pięć dwunasta przed wyborami. Nie z nami mieszkańcami Radzynia takie numery Brunner.

 • do kibic

  Zgłoś

  Gra pałacem zniszczyła Rębka, bo zdecydowana większość ma gdzieś pałac, nie mając pod domem kawałka asfaltu. Trybunki i jemu podobni ciągłymi i nachalnymi komentarzami zniechęcają mieszkańców do remontu stadionu, z tych samych przyczyn co powyżej. Z pewnych zachowań trzeba wyciągać wnioski. Na dzień dzisiejszy to stadion służy rodzinom, których dzieciaki znajdują zajęcie, z dala od dopalaczy i narkotyków rozdawanych na dyskotekach. Pałac nie służy nikomu, oprócz burmistrza, który w kampanii strzela sobie na jego tle fotki. Zmierzam do tego aby sympatycy kibicowania Orlętom rozważyli, czy w pierwszej kolejności I ligowy stadion dla III zespołu, czy może tatą z mamą pragną wreszcie dostać się do pracy drogą asfaltową, a nie błotną, bo jaśnie zawierzony mistrzu nasz, to coś wysypane grysem lub żużlem to nie jest w dzisiejszych czasach standard zwany drogą, a wy w gadzinówce chwalicie się takimi pseudo sukcesami. Cienki gość jest jeden i właśnie udaje, że sprawuje władzę.

 • do do kibic

  W odpowiedzi na: do kibic Zgłoś

  Wszystko jest ważne drogi i stadion. Skoro są możliwości dofinansowania Modernizacji Stadionu Miejskiego tak samo jak możliwości składania wniosków na remont drogi to warto skorzystać. Widać że nie jest Pan sympatykiem piłki noznej. Niech Pan zrozumie że są różne potrzeby i jak można je zrealizować to trzeba to czynić!!!

 • Kibic

  Zgłoś

  Stadion lekkoatletyczny, sztuczne boisko treningowe a kiedy Panie Mariuszu zajmiecie się zadaszeniem? To też ważne!

 • Iawerr

  Zgłoś

  Zostaną radnymi to zaczną lepiej się ubierać. W garnitury

 • Widziałem wyniki wyborów. Jasnowidz

  Zgłoś

  Jeżeli księża włączą się w kampanię zawierzonego węża, to pokona on drugiego kandydata z najlepszym wynikiem 666 głosami. Jeżeli kościół uzna, że nie powinien się angażować w to coś, co nazywa się nieporadnością w zarządzaniu miastem, to Jerzy pechowo przegra 13 głosami. Taką miałem wizję.

 • jan

  Zgłoś

  A oni stoją jak skazańcy, a najbardziej cierpiący i niezainteresowany pan Stradczuk, jedyny cokolwiek znany.

 • ciekawy

  Zgłoś

  Najpierw powiedział, że kandydaci są znani w mieście i nie tylko, potem powiedział, że dopiero wchodzą do gry, a następnie ich pokazał i wymienił z nazwiska. To kiedy ich przedstawi?

Skomentuj

Komentuj jako gość

0 / 1000 Ograniczenie ilości znaków
Twoja wiadomość powinna zawierać od 10-1000 znaków
warunki użytkowania.

WYDAWCA


logo arx

 

ARX-MERITUM Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 16

21-300 Radzyń Podlaski

REDAKCJA


Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redaktor naczelny - Magdalena Krawczyk

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

882-999-824

 

Dziennikarze

Dominika Lipowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Małgorzata Brodowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Andrzej Kotyła (felietonista)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REKLAMA


Kontakt: 604-585-595

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cennik

Specyfikacja techniczna reklam

Regulamin