W sobotę ok. godz. 16 rozpoczęła się krótka wizyta premiera Mateusza Morawieckiego w Radzyniu Podlaskim. Premier mówił o programie Prawa i Sprawiedliwości w związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi.

 

IMG_2079_wynik
IMG_2080_wynik
IMG_2081_wynik
IMG_2082_wynik
IMG_2083_wynik
IMG_2086_wynik
IMG_2087_wynik
IMG_2088_wynik
IMG_2089_wynik
IMG_2091_wynik
IMG_2092_wynik
IMG_2093_wynik
IMG_2094_wynik
IMG_2095_wynik
IMG_2096_wynik
IMG_2097_wynik
IMG_2098_wynik
IMG_2099_wynik
IMG_2101_wynik
IMG_2105_wynik
IMG_2108_wynik
IMG_2109_wynik
IMG_2110_wynik
IMG_2111_wynik
 • Co z tym PiSem?

  Wystarczy spojrzeć na kandydata do Rady Miasta J.H. "Postaw na młodość, normalność i otwartość." motto tego pana. Chcę jednak przypomnieć zajście, z spotkania podczas wyborów uzupełniających do Rady Miasta. W trakcie spotkania piękne opowieści o tym jak to ludzie do niego przychodzą z problemami, ma pojęcie o tym co się dzieje, jednak chwilę później mogliśmy usłyszeć, że nie zna problemów mieszkańców, ale mogą mu je wypisać na karteczkach. Ten człowiek nie wie o czym mówi, sam szczyci się posadą redaktora naczelnego komunistycznego portalu, bo inaczej tego nazwać nie można, a tak analizując gdzie go widujemy? Wszędzie za to są stażyści tego portalu. Ja osobiście nie jestem w stanie zaufać osobie, która nie ma zielonego pojęcia o funkcji radnego, a pcha się na to stanowisko, składając obietnice bez pokrycia. Wystarczy sobie przypomnieć tylko karierę tej osoby jako nauczyciela w liceum. Józef chyba pcha tam gdzie może swoich pachołków. Do tego ostatnie oświadczenia członków RASiLu...

  0 Lubię
 • Korytko

  W odpowiedzi na: Co z tym PiSem?

  Chodzi tylko o to by się dopchać do koryta, na wszelkie możliwe sposoby. Cała filozofia.

  0 Lubię
 • IZa

  ciekawe czy na obiad dostał Pan Premier Sucha miske RYŻU!

  6 Lubię
 • dana

  Słyszalam że wojt z Ulana wynajął firmę i sledzą Łaskiego .
  Czy ktoś wie więcej ? Czy prawda ?

  0 Lubię
 • Arsenał

  W odpowiedzi na: dana

  A o niebieskich ludzikach czy talerzach kosmitów też słyszałaś?

  1 Lubię
 • Z zawierzonego

  Rębek niech nie marnuje czasu na sprowadzanie dygnitarzy tylko niech się uczy pisania wniosków. Kogoż to on jeszcze przywiezie do Radzynia.

  7 Lubię
 • Pytanie do J.Rębka

  Czy Pana umysł potrzebuje pomocy umysłu Ziobry,Kaczyńskiego,Morawieckiego? Nic od siebie? Zero własnych przemyśleń? A to Centrum Aktywności mamy? Anka stwierdzi w twojej gazecie że mamy. A mamy?. Czy człowiek postawiony pod ścianą nieudolności potrafi przyznać się, że jego chłoptaś robercik jest świetny w pucowaniu butów Mateuszom, Jerzym? Zwykły kloszard ze mnie, ale też proszę Matkę Boską żebym w swoim życiu spotykał ludzi, nigdy cwaniaków. A Matka Boska Jurku niech sama rozstrzygnie, czy kocha bardziej Jurka, czy mnie. Stawiam na ciebie, anioły ci pomogą: malesa, kosa, demario i inne dziwactwa poczęte z in PiS vitro. Au wider zejen spasiba.

  10 Lubię
 • niktor

  Do Józefowa nad Wisłą niech se pojedzie,jabłek se za darmo poje.Doprowadziliście polska wieś nad skraj przepaści i jeszcze macie czelność pokazywać sie ludziom.Wstyd i hańba .Mam nadzieję że w wyborach parlamentarnych rozjebi...e łby o próg wyborczy.Jabłka za darmo,śliwki po zecie,świński dołek,nie ma zaco utargować grosza a dochód z hektara ustalony na onad 3 tysiące.Co za debil ustalał takie stawki.

  5 Lubię
 • Janina

  W odpowiedzi na: niktor

  To sa zwykle zwierzęta i nie maja wstydu ani honoru, byle by dorwać sie do koryta i aby tylko się przy nim utrzymać

  5 Lubię
 • Janusz

  sprzedam opla:)

  5 Lubię
 • Obserwator

  Moim zdaniem Pan Mazurek to co tam odwalał to było bardzo śmieszne, nigdy się tak nie uśmiałem jak zaczął skandować imię premiera :D na tym spotkaniu widać było kolejne obiecywanie pana Premiera podobnie jak kiedyś obiecywał pan Bierecki. Szczerze to nigdy nie widziałem jak można tak wydać szybko dużo pieniędzy, to spotkanie pokazało że premier przyjechał tylko na chwilę a pewnie dużo pieniędzy poszło na organizację tego wydarzenia. Dlaczego pan Mazurek nie wstawił tabliczki na placu wolności pana Premiera, przecież podróżuje po Polsce można powiedzieć że podróżnik? :D

  16 Lubię
 • Janina

  W odpowiedzi na: Obserwator

  Przyznam rację, skandowanie Mazurka było było śmieszne a czasami wręcz żenujące, bo lud przywieziony na siłę nie miał żadnego entuzjazmu. Ale co sie dziwić zniszczyli polską wiieś i co oczekują oklasków i głosów, niech sie Mazurki cieszą ze na nich pluli i nie obrzucali jajkami. Nie jestem pisowcem ani peselowcem ale po tym spotkaniu wróże upadek radzyńskiego pis, to wystąpienie była ŻENADA

  9 Lubię
 • ciekawy

  Czy Jan na tym forum jest radnym opozycyjnym z nieogolonym zarostem?

  1 Lubię
 • krystyna

  O, jakiś PO-wiec startujący w Kąkolewnicy ,zagalopował się i nawalał na PIS ale przypomniał sobie że Korulczyk z PIS-u do powiatu startuje i ma nadzieję że na niego odda głos i confął się co do jego osoby, daj mu Pan Panie Korulczyk odpowiedni głos na jaki zasługuje ten typ ludzi.

  1 Lubię
 • obserwator

  A ja spokojnie zaglosuję na pana Rębka i jego drużynę

  4 Lubię
 • Koszt

  Koszt tej propagandy jest większy niż inwestycje PiSu.

  11 Lubię
 • Bawos

  Przypadkowo znalazłem się wśród uczestników zgromadzenia, bo wcześniej nic nie wiedziałem o spotkaniu. Najpierw nastałem się przez ponad godzinę, bo p. Morawiecki był łaskaw przybyć dosyć spóźniony. W trakcie oczekiwania organizatorzy rozdawali chorągiewki biało-czerwone i białe PiS. Na załączonych zdjęciach widać tylko chorągiewki narodowe, /chyba, że przeoczyłem/. Czyżby uczestnicy nie popierali PiS-u??. Posłuchałem wypowiedzi p. Premiera i nic nowego nie usłyszałem. Ot takie odfajkowanie spotkania w terenie.

  22 Lubię
 • do ZUZA

  W tej wyliczance wypadałoby podziękować również za pisowskie penisy wpływające na twoje dobre samopoczucie. Bez urazy, ale przeanalizuj swój wpis ZUZO 500 razy plus jeden.

  16 Lubię
 • Zuza

  Byłam, widzialam, słyszałam, nikt mnie nie przywiózł, nikt mi nie kazał, musiałam popierać PSL z racji mojej pracy. 21.10.2018 będą to moje pierwsze wolne wybory i na pewno nie zaglosuje na zielonych. Brawo PiS, dziękuję za 500+, wyprawkę do szkoły, mieszkanie 500+, niskie bezrobocie dzieki ktoremu mogłam zmienić pracę i wyzwolić się z dyktatury PSL

  3 Lubię
 • jan

  W odpowiedzi na: Zuza

  Zuza, opamiętaj się! Musiałaś popierać PSL z racji pracy??? W tajnych wyborach? Teraz czujesz się wyzwolona? Od czego? ktoś Cię zniewolił? To twoje pierwsze wolne wybory? Napisz, w której jesteś klasie. Musisz się jeszcze długo uczyć, a może i leczyć, skoro piszesz o jakiejś dyktaturze PSL.

  15 Lubię
 • Panie Rembeka

  Patrząc na to skrajnie prymitywne widowisko pod nazwą "Mateusz pomóż mi" może dobrym pomysłem jest aby głosowali na twoją kandydaturę mieszkańcy okolicznych wiosek. Tylu ich zwieziono że sukces pewny.

  19 Lubię
 • do kogo pretensje?

  Na wielu forach toczy się dyskusja, kim jest Morawiecki? Odpowiem. Tym kim wy nie możecie. Większość naszego społeczeństwa to ludzie nie wykształceni lub leniwi, aby zdobyć wiedzę, która pozwoli im realnie oceniać pewne zdarzenia. Facet od ośmiorniczek, które przeszkadzały w konsumpcji pisowskiej gawiedzi, teraz jest ich idolem. To kto niby jest głupi? Facet, który zauważył, że w swoim środowisku kiedyś może dostać kopa od inteligentnych kolegów, czy gawiedź, która nie ma umiejętności rozróżniania normalnego człowieka od znawcy ciemnego ludu, który uważa, że żyje w Korei, gdzie za miskę ryżu można kupić każdego. Każdy szanujący się człowiek zbagatelizowałby ludzi pokroju Rębka i Morawieckiego, ponieważ oglądając ten żenujący spektakl traci się wiarę w człowieka. "Mateusz, Mateusz", Robercie Mazurku i kto tu jest piewcą pierwszomajowym. Pana Andrzeja nie przebijesz nigdy. Masz niestety większy beret niż to, co pod nim nosisz.

  23 Lubię
 • Andrzej Kotyła

  W odpowiedzi na: do kogo pretensje?

  Bardzo uprzejmie bym prosił, ażeby nie porównywać mnie z... nikim.

  21 Lubię
 • Niezręczność, nie zamierzona

  W odpowiedzi na: Andrzej Kotyła

  No to muszę przeprosić. Moim pragnieniem było wykazanie pewnej różnicy intelektu. Ale zgadzam się z Panem, że zestawienie Pana osoby z Mazurkiem była moją prymitywną i nie przemyślaną metodyką oceny bliźniego.

  21 Lubię
 • demaryjo, pseud. pino431

  W odpowiedzi na: do kogo pretensje?

  To chyba pierwszy przypadek w Polsce że pod beretem nosi się pieluchę.

  12 Lubię
 • OLA

  Panie Rębek ma pan mój głos.

  3 Lubię
 • Wiesław

  Trzeba popatrzeć na zdjęcia, żeby wiedzieć, kogo się wystrzegać.

  4 Lubię
 • Do Wiesłąw

  W odpowiedzi na: Wiesław

  Ma Pan rację jak patrze na naszego kandydata z Kakolewnicy i radnych co z nim stoja to nie rozumiem juz Pis, wcześniej popierani przez PSL jak ten z Brzozowicy co do powiatu teraz, czy kandydat na wójta popiera go poprzednik wójt tak ladnie na plakatach obaj sa czepiani jeden miał zakaz startowania w wyborach teraz może juz nie wiem a drugi utrudniał kiedys wybory bedac w komisji dla mnie fałsz i obłuda juz patrzec na ten cyrk u siebie nie moge aby tylko do koryta, nie głosuje w cale a już nie na taki PiS ja u mnie. Jedynie jeden Pan to prawdziwy PiS ten z Żakowoli co do powiatu. Jego nie muszę sie wystrzegać. Jemu oddam głos jak pójdę?

  3 Lubię
 • Do Do Wiesław

  W odpowiedzi na: Do Wiesłąw

  Fałszem i obłudą jest strzelać newsy że ten kandydat utrudniał wybory.Wybory utrudniał Sandał bojówkarz Traxusa,to on jako mąż zaufania narobił gnoju.żaden Mąż zaufania nie ma prawa ingerować w pracę komisji okręgowej.Wytłumacz mi zatem dlaczego kandydat nie został skazany w trybie wyborczym,a jeśli został skazany to jakim prawem teraz kandyduje.

  1 Lubię
 • Kasia

  W odpowiedzi na: Do Wiesłąw

  Zbysiu, sam byś się podłączył do PiS gdybyś tylko mógł, a teraz co żal d....ę ściska , co? A twój zastępca to co, należy do PiS a startuje od kukiza i tu jest wszystko w porządku . Nie użalaj się nad sobą, bo cwany lisek z Ciebie, a problem twój w tym że coraz więcej ludzi o tym wie.

  1 Lubię
 • rencista

  W odpowiedzi na: Wiesław

  bPatrzę na tych zmieniających się u góry i tych na dolnych zdjęciach i nie widę różnicy, moze podaj jakieś szczególne osoby,lub ubiory?

  1 Lubię
 • dziadek

  Nikt nie obiecał ,i nie rozdawał darmowej grochówki, a Radzyniacy przyszli z nadzieja i wiarą w rzadzacych. Re; spis . Chyba jesteś zacietrzewionym totalnym opozycjonistą.

  2 Lubię
 • jan

  W odpowiedzi na: dziadek

  A Ty zapewne jesteś nietotalnym, a połowicznym i niezacietrzewiony, a łagodnym i spokojnym wyznawcą władzy P(azernych) i P(opoapranych). Do tego głodnym, bo grochówki nie dali.

  6 Lubię
 • radzyniak 10

  Gapka był i u Józwa cisza czy to cenzura? Józwy i rozbijacza z wąsem nie było ani dohtora ? był za to ten mały z przerośniętyni ambicjami z Wohynia ?

  6 Lubię
 • Joko

  Dobre hasło - Polska jest jedna. Jedna, ale nie pisowska.

  9 Lubię
 • Tomek

  W odpowiedzi na: Joko

  A powiedz jaka? Jak ne pisowska bo ja w tej chwili innej opcji nie widzę.

  1 Lubię
 • Spis

  Tylu moherow w jednym miejscu i w tym samym czasie w zyciu nie widzialem. Chyba prosto z jakiejs mszy

  11 Lubię
 • gość

  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/nieprawdziwe-s%C4%85-informacje-podane-przeze-mnie-morawiecki-prostuje/ar-BBND6oT

  1 Lubię
 • gość

  https://www.psl.pl/mateuszekklamczuszek/

  2 Lubię
Możliwość dodawanie komentarzy chwilowo jest wyłączona

WYDAWCA


logo arx

 

ARX-MERITUM Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 16

21-300 Radzyń Podlaski

REDAKCJA


Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redaktor naczelny - Magdalena Krawczyk

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

882-999-824

 

Dziennikarze

Dominika Lipowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Małgorzata Brodowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Andrzej Kotyła (felietonista)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REKLAMA


Kontakt: 604-585-595

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cennik

Specyfikacja techniczna reklam

Regulamin