Jeśli wystawa koni rozpoczyna się mszą świętą, jeśli wokół słyszy się, że wolna Polska nie jest wolna od tylu lat, ile w tym roku świetujemy, jeśli uczniowie, którzy nie uczęszczają na religię i tak muszą tłumaczyć się z nieobecności na rekolekcjach, tematów do satyrycznego przeglądu wydarzeń nigdy nie zabraknie. Zapraszamy zatem na najnowszy odcinek serwisu...

 

 

Kotyła serwuje!

 • do wpisu: Człowiek wierzący w Boga ???

  Masz rację katoliku. Prawdziwy wierzący upija się w piątek lub sobotę. W niedzielę musi przed ołtarzem oszukać Pana Boga na mszy, że taki schemat ludzkiej istoty jest właściwy, jaki ty reprezentujesz. W między czasie żonę w mordę, kochankę odpowiednio potraktować piętą lub zniszczyć kolęgę w pracy donosząc, że nie kocha pisowców. Orwellowski świat? Nie uda się go zrealizować, ponieważ pisowskie głąby to jedno małe mrowisko, które da się wyleczyć. Od czego w końcu jest służba zdrowia.

  6 Lubię
 • do tego pod spodem

  Pisowski sługusie, mendo, na pewno nie inteligencie wal się sieroto bez mózgu. Bez 500+ nie umiałbyś zaśrańcu zupy zamówić w barze mlecznym. Robić się nie chce, tylko niech inni na wasz posrany elektorat zapier.....ją. Myślisz pajacu, że całe życie ktoś będzie na ciebie robił, a ty kiedy tylko z bebala wstaniesz już będziesz a to tej, a to tamtej gacie zdejmował. Regulatorem tego syfilisu wszakże jest kot, który nigdy nie musiał dbać o rodzinę, nawet nie musiał mieć konta, bo przy****sy przywożą mu kanapki do domu. Spadaj więc ą,ę ze swoim światem do prostaczkowa. W tym mieście kiedyś was się pozamyka. Reklama miasta Prostaczkowo będzie idealna: "Prosto myślisz, dałeś się kupić - wstąp i wydaj 500+ na ojca naszego jedynego, toruńskiego piernika".

  6 Lubię
 • Do alfabetowego

  Antypisowski chamie i swinski inteligencie. Na pewno dostales polityczne baty i zabolalo. Stad nie mozesz zrozumiec, ze spoleczenstwo takich gnojkow jak ty i tobie podobni nie wybralo. Kolejne wybory beda tez przez was przegrane. Jestescie jeszcze glupsi niz byliscie w 2015 roku. I jeszcze bardziej zalosni. Piski wasze i wrzaski wzbudzaja u wyborcow tylko smiesznosc. Jestescie politycznymi zerami i bankrutami. Mlodzi ludzie, co wynika z danych PK W w wiekszosci postawili na pis i antysystemowcow. Pis wygral tez we wszystkich wojewodztwach, procz gdanska. Wygral nawet na zachodzie kraju, co kiedys bylo niemozliwe. Robcie tak dalej, a bedziecie musieli szukac poklasku u dziadkow lesnych i sklerotykow. Taki elektorat wam zostanie.

  1 Lubię
 • do wpisu: Człowiek wierzący w Boga ???

  W odpowiedzi na: Do alfabetowego

  Nie jestem alfabetowym. Alfabet mam już za sobą. Ciebie natomiast drąży anal-fabetyzm. Świński inteligent to komplement? Proszę o instrukcję do zestawienia tych dwóch słów. Pochodzę z rodziny wiejsko-rolniczej i powiem ci szczerze, żeby niewinną świnię obrażać w zestawieniu z inteligentem, zapewne twojego pokroju, to już filozofia pisowskiego motłochu.

  6 Lubię
 • do specjalisty od monitoringu

  Pisowski analfabeto. Na pewno nie masz na flaszkę, dlatego nie możesz zrozumieć, że są też ludzie, którzy mogą sobie wypić lub zapalić za "swoje". Ty musiałeś otrzymać 500+, a teraz pewnie przepuścisz 300 zł. wyprawki, zamiast na tornister dla dziecka pewnie oddasz Rydzykowi. Pisowskie buractwo zalewa ten kraj. Nie zapomnij "wierzący" oddać 80 tysięcy "zasłużonej" nagrody na Caritas.

  9 Lubię
 • Człowiek wierzący w Boga ???

  Panie Andrzeju, człowiek wierzący w Boga nie upija się w środku tygodnia o 10 rano maszerując przez skrzyżowanie ulic Zabielskiej i Wyszyńskiego !
  Monitoring miejski napewno to zarejestrował :D

  3 Lubię
 • Wierzący

  W odpowiedzi na: Człowiek wierzący w Boga ???

  Ja, natomiast upijam się wyłącznie w środy (środek tygodnia), o 10 rano w trakcie pobytu na rynku. Cóż począć, taki odziedziczony zwyczaj po przodkach - też wierzących

  4 Lubię
 • też wirzący

  W odpowiedzi na: Człowiek wierzący w Boga ???

  Człowiek wierzący w Boga widząc pijanego człowieka przechodzącego przez skrzyżowanie to chyba powinien mu pomóc bezpiecznie przejść na drugą stronę ulicy, może nawet doprowadzić do domu, a nie publicznie linczować. Każdemu się zdarza popełnić błąd, ale żeby tak na forum wytykać i to anonimowo?! I kto tu nie ma wstydu!?

  6 Lubię
 • Andrzej Kotyła

  W odpowiedzi na: Człowiek wierzący w Boga ???

  Wyrażenie przyimkowe "na pewno" pisze się osobno. To wie człowiek wierzący, niewierzący, trzeźwy i pijany, a Pan(i), Strażniczko moralności nie wie. Prosiłbym na przyszłość powstrzymać się z insynuacjami. To jest karalne. A może człowiek zarejestrowany czujnym okiem był chory? Dysponuje Pan(i) Jakimś dowodem jego nietrzeźwości? Ostrzegam.

  8 Lubię
 • do gość

  Nie znam się na michnikowrzczychźnię. Na zajobach pisowskich znam się szczególnie!Zarabiam na poszukiwaniu pisowskich psycholi. wy łapiecie lemingi,ja tropię pisiorowców.

  11 Lubię
 • do HADmałpa

  Pisiora wyczuwam z daleką. Po węchu, słuchu i tym, że musi pisać "bez znaków", bo myśli, że się do niego nie dotrze. Na tym świecie każde zło doczeka się w odpowiednim momencie rozliczenia. Co do młodych, to się mylisz cienki propagandzisto. Mają się dobrze i nie wierzą, że niejaki PiS i niejaki kaczorek zastąpią im wiarę w Boga. Przecież Bóg to dobro. Czy reprezentantka dobrej zmiany Kryśka reprezentuje dobro mówiąc, że ciągle ktoś jej śmierdzi? A propos, jak stwierdzasz inwektyw, dawaj synku ostro, powiedziałem przecież, że nie takich cymbałkówk przeżyłem. Najchętniej to bym wymienił się z tobą numerami telefonów. Rozmowa w cztery oczy to stara praktyka, z której wypływały same korzyści i przyjaźnie się nawet zawiązywały. Pozdrawiam. Tfu. Wszystkiego najlepszego w życiu. To pozdrawiam kończące wpis większości pisiorów zalazło mi za skórę. Ta, że Ty drogi internauto możesz być całkiem porządnym człowiekiem bez tego pozdrawiam.

  12 Lubię
 • Had@

  Ja nie uzywalem slow obrazliwych czy inwektyw. Fragment z dopalaczami mozna co najwyzej uznac za ironiczny. Poza tym napisalem prawde. Skad tyle agresji i malostkowosci? Nawrzucac to i ja potrafie. I ladna gebe przyprawic. Tylko po co? Zreszta, od razu zostane pokonany doswiadczeniem. A swoja droga, trzeba miec dobrze nie pokolei w glowie, skoro kazdy, kto nie zgadza sie z pogladami tu prezentowanymi "zapisywany do pis". Zamiast na moja interpunkcje, prosze podjac refleksje nad swpim chamstwem. A takze przypomniec sobie czyms takim jak netetykieta. Bedzie z tego wiecej pozytku.

  0 Lubię
 • Hmmm

  Z Jurkiem jest wielki problem, do krucht, czy do muru. Myślę, że prędzej do pseudo teatru. Religijnie gra, ale efekty są mizerne, a w zawodach brukarskich poszło mu marnie. Może zostanie zakonnikiem, który odpokutuje za grzech zaniedbania w służbie ludowi na ważnym stanowisku. Na przykład w zakonie kapucynów. Grzech oszustwa, zachłanności, pazerności jest czymś strasznym. Zaszedłem dzisiaj do restauracji w Pałacu Potockich, a tam nie mają kawy, tylko woda mineralna z radzyńskiego wodociągu po nowych, wyższych cenach. Po wypiciu dwóch szklanek idę do toy-toya a tu zaskoczenie, cena za ścieki też wyższa. Po załatwieniu się w przyzwoitym, bo zakopanym i podziemnym szalecie przejechałem się bryczką po parkowych alejkach, przybijając piątkę napotkanym podróżnikom. Muzeum kresów czyjejś głupoty u mnie wywołało emocje pozytywne. Zacząłem się śmiać. Były magazynier Simeny plunął ludziom prosto w twarz i kazał im uwierzyć, że to tylko deszcz. Może to przyrodni brat kurskiego. Ciemny lud to kupi

  15 Lubię
 • gośc do hummj

  W odpowiedzi na: Hmmm

  brat ? oby nie Jarosława co ci już swą michnikowszczyzną mózg całkiem wyprał

  3 Lubię
 • do Hadmałpa

  Katem odbiorców jesteś sam ą,ę, pisowski analfabeto. Pisowski czołg zrobił ci anal nie tylko mózgu, fabetę sam sobie zafundowałeś. Z jednym mogę się zgodzić. W takich dziurach jak Radzyń trzeba znosić takich pajaców jak ty i przyznam się, że jest to męczarnia nad męczarnie. Ale nie takich śmoków się przeżyło.

  11 Lubię
 • Had@

  Czyzby ktos jeszcze wzial te dopalacze? Bo jak inaczej zrozumiec wrecz apoteoze prl i wychwalanie ksiezycowej ekonomii, a polityka spoleczna jest z nia integralnie zwiazana. Zastanawia, gdzie portal z takim przechylem ideowym widzi swoja grupe docelowych odbiorcow? Bo przeciez nie mlodych ludzi, ktorzy w wiekszosci odwoluja sie do prawicowych wartosci, czego daja wyraz w wyborach. Tak skrajna linia moze by cos dala, ale w wielkim miescie. Trzeba by jednak miec jeszcze full kasy na inwestycje - ludzi, reklame, pijar. Tymczasem tu na prowincji ludzie tak nie mysla. A przeciez produktu nie tworzy sie dla swych pogladow, tylko pod katem odbiorcow. Zadziwiajace...

  2 Lubię
 • Do had@

  W odpowiedzi na: Had@

  Dopalaczem u ciebie są herezje pana rydzyka

  8 Lubię
 • Bolo

  Odnoszą wrażenie , że redaktor ma jakąś fobię na punkcie naszego wójta

  7 Lubię
 • jan

  W odpowiedzi na: Bolo

  A ja odnoszę wrażenie, że fobia wójta na Kotyłę może być większa, hi, hi, hi...

  11 Lubię
 • gospodarz

  W odpowiedzi na: Bolo

  Takiego pajaca jak nasz wójt to chyba nie ma w okolicy, więc nie trzeba fobii, by o nim pisać.

  17 Lubię
 • Do bolo

  W odpowiedzi na: Bolo

  Rozumiem, fobia, to coś czego nie rozumiesz. Nie przejmuj się, tacy też są potrzebni

  7 Lubię
 • Prawy

  Niech zyje pis! Niech zyje prezydent Duda!

  4 Lubię
 • do Pawego

  W odpowiedzi na: Prawy

  Czy za komuny krzyczałeś- niech żyje pzpr przewodnia siła narodu???

  17 Lubię
 • Wspomnienia

  Bardzo puczające. Jestem strasznie ciekawy, jak ci dzisiejsi wyznawcy pisu, będą za kilka lat się tłumaczyć podczas lustracji, która na pewno będzie musiała się odbyć. PS . Zapomniał pan wspomnieć o BARACH MLECZNYCH. Tanio,smacznie,kultowo. Gdzie ten klimat?

  16 Lubię
 • Kibic

  Chcemy Modernizacji Stadionu Miejskiego w Radzyniu Podlaskim!!! Trybuna główna się powoli sypie nie ma nawet zadaszenia a co dopiero mowa o sztucznym boisku treningowym.

  8 Lubię
Możliwość dodawanie komentarzy chwilowo jest wyłączona

WYDAWCA


logo arx

 

ARX-MERITUM Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 16

21-300 Radzyń Podlaski

REDAKCJA


Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redaktor naczelny - Magdalena Krawczyk

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

882-999-824

 

Dziennikarze

Dominika Lipowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Małgorzata Brodowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Andrzej Kotyła (felietonista)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REKLAMA


Kontakt: 604-585-595

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cennik

Specyfikacja techniczna reklam

Regulamin