No i już. Po dobrych wiadomościach, na które wraz z nowym rokiem liczyliśmy. Dziś w serwisie nic tylko o upadku, wyprzedaży, podziałach, złośliwościach uprawianych przez dziennikarzy (żeby nie było - nie z rodzimej redakcji!). Autor programu jedynie na koniec nieco się mityguje i głosi dobrą nowinę, ale jedna jaskółka w postaci Mazurka, wróć - WOŚP-u wiosny nie czyni. Niemniej jednak zapraszamy na cotygodniowy przegląd informacyjny, czyli...

 

Kotyła serwuje!

 • Redakcja

  Zgłoś

  Jak z pewnością Państwo zauważyli, część komentarzy pod materiałem "Kotyła serwuje" została usunięta. Z powodów oczywistych usunięty został komentarz internauty o nicku Timotei. Usunęliśmy również, choć bardzo za nie dziękujemy, komentarze internautów piętnujących żałosne wypowiedzi Timotei, ale to już po to, aby oszczędzić powielania wpisów tego internauty. I po raz kolejny powtarzamy - to forum nie jest miejscem do poruszania spraw prywatnych, zarówno w odniesieniu do osób publicznych, o których piszemy, jak i autorów tekstów. Uprzejmie prosimy o uszanowanie tych zasad lub opuszczenie naszego forum, jeśli są one dla kogoś zbyt trudne do zrozumienia.

 • ola

  W odpowiedzi na: Redakcja Zgłoś

  Bardzo dobry ruch ze strony redakcji, za to Was szanuję.

 • do radzyn info

  Zgłoś

  Podpisz się człowieku pod tym swoim radzyn info. I tak wszyscy wiedzą kto pisze. Proszę jeszcze analfabetów spod tego nicku kim jest Pani Wo9f9a2jtas. To jakiś cyborg o nowym modelu fabrycznym? A może Jacob Papka nabrał się czegoś z Józwą z Dzyńdzynia.

 • do grupy dziwaków!

  Zgłoś

  A ja mam sumienie i żadne dokumenty z waszego IPN nie cofną pewnych faktów, które się wydarzyły. Przecież szczur wierzy (mam cichą nadzieję) w Boga, więc po co mu przekonywać ludzi wyrokami sądowymi? Sam jeden przegrał, chcąc wymazać ze swojej historii siedmioletni pobyt w PZPR. Jeżeli ktoś wie kim był i kim jest, do niby do czego jest mu potrzebne przekonywanie ludzi do swojej osoby. Wyrzuty sumienia, a może strach, a może kłamstwo, które jak już wejdzie w krew, to końca nie widać.

 • radzyń info

  Zgłoś

  Mamy dokument z IPN kto zdejmował krzyże ale ten człowiek już nie żyje więc go nie publikujemy.Pani Wo9f9a2jtas przegrała proces sądowy w tej sprawie

 • do Timotei

  Zgłoś

  Większego zakłamania, niż sprzedawanie się w PZPR, zakaz wieszania krzyży a później maszerowanie pod szyldem PiS w pochodach ku czci żołnierzy Wyklętych nie ma na tym świecie, więc nie broń gościu fałszywego środowiska "katolicko-patriotycznego", które próbuje wymazać swoją historię, nawet przed swoimi dziećmi. Ty znasz Pana Kotyłę a ja znam was i to bardzo dobrze. Poproś swojego archiwalnego, żeby zamówił wam po pięć piw. Młodości nie da się wymazać. Każdy ma coś na sumieniu, ale niech nie opowiada, że czarne to białe, tylko przyjmie swoje zachowania na klatę i nie opowiada głupot, że od urodzenia był idealnym wiernym i cudownym wytworem tego co piękne, jakby zszedł z nieba, prosto od samego Boga! Ale wy nie macie pokory, dla was najważniejsze jest aby zakłamywać już, nie tylko historię, ale również rzeczywistość.

 • zzz

  Zgłoś

  ja nie piszę o zwykłych ciężko pracujących uczciwie ludziach. tylko o tych co mają parcie na tzw szkło.
  A zatem jeżeli uważasz, że wszyscy dotychczasowi kandydaci na radnych czy inne wybieralne stanowiska mieli parcie na szkło i chodziło im tylko o stołki, to namów do kandydowania takich, których nie będzie to jedynym celem albo sam kandyduj i pokaż właściwe standardy!

 • Timotei

  Zgłoś

  Andrzej, a co ty robiłeś w 2002 roku, z kim trzymałeś sztamę, a na kogo teraz skamlasz? ;D Ludzie może i nie wiedzą o czym mówię ale myślę, że ty wiesz najlepiej :) Dlatego nie jesteś wcale lepszy niż Radzyń.Info. ;(

 • Andrzej Kotyła

  W odpowiedzi na: Timotei Zgłoś

  No to wytłumacz ludziom dobry człowieku, niech się dowiedzą, co takiego zdrożnego robiłem w 2002 r., z kim trzymałem sztamę i przestań żałośnie skamlać oraz sypać niedomówieniami. Przy okazji się przedstaw, przecież piszesz samą prawdę. Ja poglądów nie zmieniłem, ale kilku moich znajomych i owszem, więc nie wytwarzaj klimatu smrodu, skoro sam smrodzisz. Podaj fakty, proszę, fakty!!!!

 • Timotei

  W odpowiedzi na: Andrzej Kotyła Zgłoś

  I? To co napiszę będzie zaraz przeinaczone na twoje. Dobrze wiemy, że Opinie lubią dopiec temu i owemu, bo żyją z propagandy i portal utrzymuje się z wejść, im gorzej srasz, tym większe zainteresowanie. To ciebie bawi i rajcuje. Nie ma tu sensu bym się rozpisywał i tak wszystkiego się wyprzesz, ale samo to, że w taki sposób, a także to że wg. odpowiedziałeś daje ludziom do myślenia. Jeśli człowiek wie co jest 5, zachowa zimną krew i podejdzie do tych twoich bzdur, czy innych portali z własnym spojrzeniem na nasze otoczenie to szybko załapie resztę. R.

 • Andrzej Kotyła

  W odpowiedzi na: Timotei Zgłoś

  Pretekstu do dalszego dialogu brak.

 • Hmm

  Zgłoś

  Tłumaczenie *****skiego zachowania polityką? Wolę zostać romantykiem. Szczur i Pępek jednakowa podła swołocz. Amen. Rozwinął bym wątek, ale biegnę do księdza, który skutecznie rozpisze mi dzień, w końcu to mój indywidualny trener.

 • do zzz

  Zgłoś

  Namawianie człowieka żeby stał się świnią, to chyba Proszę Pana niekoniecznie dobry manewr.

 • zzz

  W odpowiedzi na: do zzz Zgłoś

  Chyba trochę przesadzasz. W polityce liczy się przede wszystkim skuteczność. A żeby być skutecznym to trzeba być pragmatycznym.
  Co ci z tego przyjdzie, że będziesz miał wspaniały program, że będziesz uczciwy i nie okłamiesz wyborców jak pojawi ktoś inny kto bez skrupułów zrobi ludziom wodę z mózgu i obieca im gruszki na wierzbie?
  Jak chcesz pokonać taką narodowo-socjalistyczna partię jak PiS nie jednocząc wszystkich jej przeciwników??? A najprawdopodobniej obecny "jaśnie zawierzony" burmistrz i jego ekipa znowu wystartują w wyborach do RM i na fotel burmistrza jako PiS.

 • do zzz

  Zgłoś

  Sztama ze szczurem.info to jak świadome zarażenie się kiłą.

 • zzz

  W odpowiedzi na: do zzz Zgłoś

  Trudno! Chcesz wygrać, to musisz się czasami czymś zarazić. Pokazał to bardzo dobrze Kaczyński. Pomimo tego, że Zio0bro rozbijał mu partię i klub, to zacisnął zęby i się z nim dogadał.
  Poza tym w wyborach samorządowych w tak małym miasteczku jak Radzyń nie powinny grać pierwszych skrzypiec przynależności partyjne. Poglądy polityczne w samorządzie są sprawą drugo- lub trzeciorzędną. Trzeba wybrać przede wszystkim mądrych ludzi, którym chce się coś zrobić pro publico bono, a nie tylko piastować urząd lub byc maszynką do głosowania na sesjach!

 • odp zzz

  W odpowiedzi na: zzz Zgłoś

  w Radzyniu ze wszystkich ,,tzw działaczy " dwóch rąk nie zapełnisz co coś chcą robić społecznie a zwłaszcza wśród dyniowatych.a o jakiej ty skuteczności piszesz liczy się dla nich tylko stołeczek i kasa MISIU , kasa.Idee idą na bruk

 • zzz

  W odpowiedzi na: odp zzz Zgłoś

  Ty naprawdę wierzysz w to co napisałeś? W kilkunastotysięcznym miasteczku nie ma kilkunastu uczciwych ludzi dla których nie tylko stołki i kasa są ważne?

 • odp ZZZ

  W odpowiedzi na: zzz Zgłoś

  ja nie piszę o zwykłych ciężko pracujących uczciwie ludziach. tylko o tych co mają parcie na tzw szkło.

 • jan

  Zgłoś

  No to robi się miejsce dla lewicy tylko SLD JEST BARDZO SŁABE.

 • sympatyk tenisa

  Zgłoś

  Samograj tenisista(radny miejski) dostał 10 tysięcy złotych na Mistrzostwa Radzynia oczywiście w tenisie stołowym, które odbyły się tydzień temu (bez wzmianki w mediach) i jest częściowo zadowolony.

 • zzz

  Zgłoś

  Panie Andrzeju zgadzam się w 100% z pańską krytyką portalu radzyn.info. Proszę mi jednak odpowiedzieć czy znane jest Panu powiedzenie-wróg mojego wroga jest moim przyjacielem?

  Czy nie uważa Pan, że tak jak opozycja powinna zewrzeć szeregi aby pokonać PiS tak i na lokalnym podwórku opozycja powinna zjednoczyć się przeciwko " jaśnie zawierzonej""władzy? Czy nie uważa Pan, że jednoczesne atakowanie obecnej władzy i jej oponentów nawet jeżeli mają te same korzenie co władza, to czysty absurd i droga donikąd?
  Ja uważam , że to czysty absurd. Jeżeli zależy Panu na tym, aby nieudacznik na fotelu burmistrza przestał na nim zasiadać już za kilka miesięcy, to niech Pan zaprzestanie atakowania jego przeciwników i przynajmniej zawrze z nimi sojusz o nieagresji!!

 • aaa

  W odpowiedzi na: zzz Zgłoś

  zzz możesz sobie tak myśleć, masz do tego prawo. Ale dlaczego mamy wybierać między obecnym, a byłym burmistrzem? Czy w tym mieście - zresztą w tym kraju również - nie ma alternatywy? Czy mamy wybierać tylko między PiS i PO? To jest żaden wybór. Musi pojawić się trzecia siła, bo odżyją demony!

 • obserwator

  W odpowiedzi na: aaa Zgłoś

  Grażynka Ciepieleska byłaby najlepszym kandydatem opozycji , wszystko wie i wszędzie jej pełno a nawet po ryncie piwo postawi

 • zzz

  W odpowiedzi na: aaa Zgłoś

  Nie wiem po co wplątujesz poprzedniego burmistrza. Przecież jest już emerytem i kandydować nie zamierza. A jeżeli masz na mysli ludzi, którzy stanowili jego ekipę, to patrząc jak wyglądają obrady Rady Miasta to mam duże wątpliwości, czy ludzie popierający ówczesnego burmistrza są w opozycji do obecnego.
  Tak więc nie chodzi o popieranie PO przeciwko PiS, ale stworzenie szerokiej koalicji z dobrym rozsądnym kandydatem na burmistrza i kandydatami na radnych. Może to być jak to nazwałeś trzecia siła.

  Natomiast wybór między dwoma ugrupowaniami nie jest niczym nadzwyczajnym. W Stanach czy Wielkiej Brytanii od lat ścierają się dwa ugrupowania. W Niemczech bardzo podobnie. Po prostu nie ma tylu poglądów politycznych znacząco różniących się od siebie aby powstawały kolejne ugrupowania. U nas powstają bo "pan x nie może się dogadać z panem y o stołek"!

 • mixx

  W odpowiedzi na: zzz Zgłoś

  Zgadzam się z tobą ZZZ w 100% i również apeluję do Pana Kotyły o wzięcie pod uwagę argumentów zzz, nie da się walczyć na wszystkich frontach.

 • ta,ta

  W odpowiedzi na: zzz Zgłoś

  opozycja się zjednoczy z PSL w skład którego wejdą Mirabelka Myszkiewicz , Misiek Krogulec i (pozostałe odpady z POlitycznego stołu) może maciorka? wtedy to będzie partia prawdziwie prawa? jak ktoś pisał wstyd doprawdy wstyd .może pan redaktor (tak znający się na wszystkim)wytłumaczy to nam zielonemu elektoratowi

 • Andrzej Kotyła

  W odpowiedzi na: zzz Zgłoś

  Pozwoli Pan, że odniosę się do powyższych uwag w odrębnym materiale. Zachęcam do lektury najbliższego felietonu. Pomyślności życzę, zamiast pisowskim zwyczajem pozdrawiać.

 • rencista

  Zgłoś

  Czy jest ktoś bardziej zawiedzony na wszystkich i wszystko niż samograj tenisista?

 • Trybunek

  Zgłoś

  Chcemy Modernizacji Stadionu Miejskiego w Radzyniu Podlaskim!
  (Zadaszona główna trybuna oraz boisko treningowe ze sztuczną nawierzchnią).

 • Kaja

  Zgłoś

  Pięknie Pan mówi o tej miłości i życzeniach władzy ?

 • gośc

  Zgłoś

  dowcip to czy choroba człeka?

 • Łukasz

  Zgłoś

  Dodam jeszcze, że z okazji objęcia funkcji dyrektora przez chłopaka od podskoków i przysiadów, proponuję zmianę nazwy Radzyńskiego Ośrodka Kultury na Radzyński Ośrodek. Krócej i bardziej adekwatnie do pewnych zachowań. Osobiście bardziej cenię muzykę poważną, czy też rocka od disco polo, ale to nie znaczy, że kogoś bezwzględnie olewam i lekceważę. Jeżeli Państwu, czyli Wam mieszkańcom Radzynia ten obecny syfilis nie przeszkadza, to może się wszyscy zastanówmy, czego tak właściwie chcemy?

 • Łukasz

  Zgłoś

  Sporo tych prac związanych z elektryka i doświetlaniem. Zawsze ceniłem firmy rodzinne:). A propos biednego Józia, który sam się chwali na swoim portalu, jakim to był wyśmienitym burmistrzem, ponieważ nic nie wyprzedał (może nie umiał?). Nabiegał się bidulina ze swoim przyjacielem Jurkiem, pałacu nikt przyczepką nie wywiózł z Radzynia, a tu Brutus wbija mu nóż w plecy z okrzykiem "zdradziecka mordo komusza". No i cóż. Po ciekawie zapowiadającej się przyjaźni pozostał niesmak w katolickim środowisku PiS i to teraz Józek musi udowodnić, że to Jurek jest zdradziecką mordą patriotyczno-katolickiego Radzynia spod znaku wyklętego Józka, wszak to święto to wymysł jego ludzi, a nie finansisty Jurka. Fajna, śmieszna telenowela, bo i aktorzy przygotowywani do niej od małego;)

Skomentuj

Komentuj jako gość

0 / 1000 Ograniczenie ilości znaków
Twoja wiadomość powinna zawierać od 10-1000 znaków
warunki użytkowania.

WYDAWCA


logo arx

 

ARX-MERITUM Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 16

21-300 Radzyń Podlaski

REDAKCJA


Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redaktor naczelny - Magdalena Krawczyk

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

882-999-824

 

Dziennikarze

Dominika Lipowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Małgorzata Brodowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Andrzej Kotyła (felietonista)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REKLAMA


Kontakt: 604-585-595

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cennik

Specyfikacja techniczna reklam

Regulamin