Przed Państwem czterdziesty, jubileuszowy odcinek Serwisu-Inaczej-Informacyjnego. Autor i prowadzący z okazji jubileuszu zapowiada, że z przyjemnością przyjmie i gratulacje, i drobne datki na rozwój publicystyki niszowej, ale nie wierzcie mu Mili Widzowie. Tak naprawdę zbiera na ogromną koszulkę KONSTYTUCJA. A gdzie w mieście mamy największy pomnik? Zapraszamy, bo...

Kotyła serwuje!

 • Kolega

  Jurek to wyjątkowo święty człowiek. Kocha ludzi. Podobno najbardziej kocha Marię z Koszar. Dobrze że Ewy nie kocha i jej jabłka. Piekło zafundowane w stu procentach. Ludu pisowski cwaniaki ładują was w dekiel.

  0 Lubię
 • Uwarzam Rze

  Jerzy Rębek powinien startować na posła. Przez wiele lat w ostatniej ławce dzielnie nas reprezentował. Dzięki niemu społeczeństwo opamiętało się. Siostrzyczki i braciszkowie nie są już mordowane przez swoich złych rodziców. Tylko to, albo aż to skutkuje tym , że papież powinien ogłosić tego pana świętym. Uczynił takie cuda, że sam ich nie ogarniam. Jurus Benedictus Papas. Jestem zwolennikiem PiS, dlatego proszę o przychylność w komentarzach.

  2 Lubię
 • Marek

  Cała prawda o jaśnie zawierzonym.

  4 Lubię
 • kontynuując

  W oparciu o tego typu życiorys mógłby powstać remake filmu "Grzeszny żywot Franciszka Buły", bo nasz bohater zawierzony to taki właśnie członek trupy wędrownych artystów (połączenia cyrku, kabaretu i kapeli miejskiej). Mam nadzieję, że w Radzyniu mądrzy zrozumieją. To wystarczy. Głupi nie muszą nawet się starać zrozumieć.

  8 Lubię
 • do szczawiu

  PO ma mirabelki a PIS szczaw. Ciekawe co lepsze pisiewiczku. Pewnie kwestia gustu. Chwila prawdy. Zawierzony w czasach mozolnego kończenia szkoły średniej czynnie uczestniczył w strukturach ZSMP (Związek Socjalistycznej Młodzieży Polskiej). Dzięki temu znalazł zatrudnienie w SIMENIE na stanowisku magazynier-poganiacz byków. Później pokochał Boga bo taki nastał trend. Solidarność i takie poboczne klimaty. PO wyskoczyło w sondażach i zawierzony melduje się. Za niskie miejsce na liście, zawierzony melduje się w PIS. Bycie jednak marionetką i klikaczem guzików (jego uczeń zastępca to klasa sama w sobie) spowodowała, iż zamarzył o karierze w Solidarnej Polsce. No ale słabiak zawsze zostanie dziadygą, więc w chwili kiedy partyja zaczęła dołować, zwiał z podkulonym ogonem z powrotem do PIS. Oczywiście na klęczkach to robił jak prawdziwy katolik. Gdyby stał, kaczy nie mógłby pokropić jego zdradzieckiego czoła wodą oczyszczającą, wybaczając mu grzech śmiertelny.

  11 Lubię
 • szczawiu

  Szykuje sie ,, bratobójczy " pojedynek Kotwica - Skoczylas , PSL- PO , będzie ciekawie , będzie sie działo

  4 Lubię
 • fajnie

  W odpowiedzi na: szczawiu

  no i bardzo dobrze , Rębek wygra w pierwszej turze

  4 Lubię
 • rsil

  Korulczyk moim zdaniem zgłupiał chce poprzeć Skoczylasa bo ten obiecał mu ponoć jakieś stanowiska. A kogo reprezentuję Skoczylas ?
  Mariusz Skoczylas będzie startował z ramienia komitetu, który stworzą politycy czterech ugrupowań: Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej ( w Nowoczesnej jest SBek który pałował Włodzimierza Dzięgę, ciekawe co na to jego brat Andrzej), Sojuszu Lewicy Demokratycznej i stowarzyszenia Inicjatywa Polska. Krótko mówiąc lewak i jak sie to ma do idei prawicowych RaSIL.

  7 Lubię
 • lolek

  W odpowiedzi na: rsil

  jak masz takie informacje to idź do prokuraturu. Nie zrobisz tego, bo piszesz to po to, żeby zasiać ferment i puścić plotki dalej. Dośs dla układów PiSowsko - PSLowskich

  1 Lubię
 • Bolo

  W odpowiedzi na: rsil

  To kto popiera kandydaturę Kotwicy z PSL jeśli PO i Nowoczesna popierają Skoczylasa , kto wie ?:)

  4 Lubię
 • Mieszkaniec

  W tej gminie najbardziej widoczne sa zabawy. Zamiast wiecej inwestować wójt organizuje wiele wydarzeń kulturalnych. Popieram po co to święto Wojska, które zapewne gminę kosztowało, po co pokazy konne, po co artyleria która do Białej przyjechała, po co wiele innych imprez, które kosztowały gminę. Te pieniądze wójt mógł przeznaczyć na inwestycje, bo to przede wszystkim jego zadania, na które my mieszkańcy czekamy. Gdzie obiecywana kanalizacja gminy, rozwój szkół (w Branicy dyrektor zostal tylko na rok, czyżby w przyszłym roku byly inne plany dla szkoły). Każdy ma prawo do swojej polityki, ale polityka obecnego włodarza mi nie podoba się...

  3 Lubię
 • Do wieści

  I co mu zrobisz człowieczku, Mazurek ma wielki elektorat i niczego się nie boi,jest pewien wygranej i kolejne 5 lat będzie rządził

  0 Lubię
 • gospodarz

  W odpowiedzi na: Do wieści

  Może Wiesiek i ma jeszcze jakiś elektorat i wierzy w wygraną. Ale twierdzenie, że "niczego się nie boi", to jakaś kpina. Przecież to wielki tchórz!!! A na nazwisko Daniel Grochowski to tylko się czerwieni i poci.

  6 Lubię
 • nigdy

  W odpowiedzi na: Do wieści

  Taki bolszy!

  5 Lubię
 • wieści

  A wiecie państwo że to włączanie sie w organizacje świat wojewódzkich różnych maści kosztuje grube tysiącve budżet gminy, czyli nas wszystkich. A drogi gminne latami nie remontowane i na asfalcie trawa rośnie. Gmina tonie w długach i się cofa w rozwoju a mazurek w naljepsze sie bawi. Dość tego nieudacznika do 21 października na szczęście niedaleko.

  9 Lubię
 • KO

  Skoczylas na burmistrza. Czas przewietrzyćw mieście.

  0 Lubię
 • żona

  W gminie Ulan wojt zastraszał radnego ,ktory odmowil kandydowania z jego komitetu Cytat ".Jak wystartujesz z innego komitetu to Cię zniszczę "
  Ładnie panie wojcie.

  prokuratura będzie miała sporo roboty jak tak dalej będzie pan zastraszał i mówil nie prawdę.

  0 Lubię
 • Do gospodarza

  A cóż to za zdziwienie,wójt ma prawo do swoich decyzji i może je realizować gdzie chce i kiedy chce

  0 Lubię
 • gospodarz

  W odpowiedzi na: Do gospodarza

  Oczywiście, że może. Tylko w jakim celu, z jakim skutkiem dla gminy. Gmina to nie prywatny folwark Wiesława, gdzie może sobie robić, co chce!

  14 Lubię
 • gospodarz

  Niech mi ktoś wytłumaczy, po co wójt się włączył w organizacje wojewódzkiego dnia wojska i jaką korzyść w związku z tym będzie miała nasza gmina? No co my z tego będziemy mieli? No i po co budować altanę koncertową w Żabikowie? I jeszcze wycinać stare drzewa w parku? Bo wójt tak chciał?

  16 Lubię
 • wybora

  W odpowiedzi na: gospodarz

  co uwazasz ze lepij nic by było nie robić ? tez tak by mozna i kasa taka sama by sie należała ? BARDZO DOBRZE ZE COŚ ROBI !!!!!!

  0 Lubię
 • gospodarz

  W odpowiedzi na: wybora

  Każde działanie wójta powinno mieć konkretny cel wynikający z potrzeb gminy. Nie krytykuj mnie, tylko jeśli wiesz o co chodzi , to broń swojego wójta używając argumentów. Wyjaśnij, po co to robi? Co my z tego będziemy mieli?

  14 Lubię
 • Kibic

  Chcemy Modernizacji Stadionu Miejskiego w Radzyniu Podlaskim!!! Zadaszona główna trybuna oraz sztuczne boisko treningowe.

  16 Lubię
 • jan

  Jeśli nawet chciałby zbudować szerszy niż partyjny front, pozyskać ciekawych ludzi, którym niekoniecznie do twarzy z partyjną koniczynką, zbudować konstruktywny program w oparciu o merytoryczną wiedzę, to od razu "wypiera się"? Wyborco, poczekaj na program, wypowiedz się w sprawie, a nie co do osoby... a autor? Autorowi wolno popierać kogo zechce - podobnie jak Tobie - Wyborco! A co na to zarząd? A skąd wiesz, że zarząd byłby przeciw?

  22 Lubię
 • Żan Żil

  Tą ogromną koszulkę to pewnie założy jeden okrągły kandydat na burmistrza...

  5 Lubię
 • wyborca

  W odpowiedzi na: Żan Żil

  i dlatego autor w ten sposób chce mu pomóc w zwycięstwie .tylko dlaczego ten kandydat wypiera się własnej partii co na to zarząd ?

  4 Lubię
Możliwość dodawanie komentarzy chwilowo jest wyłączona

WYDAWCA


logo arx

 

ARX-MERITUM Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 16

21-300 Radzyń Podlaski

REDAKCJA


Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redaktor naczelny - Magdalena Krawczyk

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

882-999-824

 

Dziennikarze

Dominika Lipowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Małgorzata Brodowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Andrzej Kotyła (felietonista)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REKLAMA


Kontakt: 604-585-595

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cennik

Specyfikacja techniczna reklam

Regulamin