Zapraszamy na podsumowanie minionego tygodnia w wydaniu naczelnego komentatora lokalnej (i nie tylko) rzeczywistości Andrzeja Kotyły. Jak zwykle z przymrużeniem oka i jak zwykle z humorem, a ponieważ sporo się działo, jest o czym mówić.

 

Kotyła serwuje!

 • nemo

  Lucjan Kotwica Polskie Stronnictwo Ludowe

  0 Lubię
 • Real nie mrzonki

  Posel Duszek moze i czlek nader zabawny, ale dokonal wlasciwego wyboru. Gdyby dalej siedzial w PSL nie mialby szans na kariere. A tak, jeden ruch i juz 2 razy poslem. Co? Nieskuteczny? A kumple z dawnej partii ktorys raz z rzedu do parlamentu sie nie dostali. A i tym razem nic z tego nie bedzie. I nawet nie wiadomo czy dalej utrzymaja dotychczasowa pozycje w samorzadach. I jeszcze jedno. Zobaczycie, ze gdy wymusi to arytmetyka wasi wspaniali chlopcy ludowcy bardzbardzo szybko dogadaja sie z pisiorami na kazdym szczeblu samorzadu. :)

  0 Lubię
 • https://pl.wikipedia.org/wiki/Marcin_Duszek

  Zakłamany mały chłopiec. Z ramienia PSL został radnym. PSL wyhodował sobie żmiję. Skończył germanistykę. To może w ramach inteligentnych żartów pośmiejemy się z pana i zaproponujemy, żeby kogoś takiego nie wybierano nigdy. Może cytat: "nie będzie Niemiec pluł nam w twarz ni dzieci nam germanił". I co pośle lubisz pożartować?

  7 Lubię
 • wyborca 3

  W odpowiedzi na: https://pl.wikipedia.org/wiki/Marcin_Duszek

  Brawo panie pośle trafił pan w 10-ychę z oceną Starosty jego zwolennicy wyją i pomstują na pana .tak trzymać więcej tak celnych podsumowań

  3 Lubię
 • antypisior

  Szacunku do ludzi, tych pisowskich nauczył mnie twój Jurek ze swoją świtą. Wyzywali poprzedniego burmistrza i starostę od Putinów i Miedwiediewów, dlatego nie ucz mnie sługusie internetowy kogo mam poważać a kogo nie. Posłuchaj swojego Kaczyńskiego i jego zdradzieckich mordach, posłuchaj Pawłowicz jak wyraża się o kobietach jak o szmatach i spierd..... do swoich kolesi pacanie. Myślisz że twój zawierzony przykryje uśmiechem swój podły charakter. Nawet swoich wiernych giermków grilluje aż się miło patrzy. Taki to pobożny cudak.

  6 Lubię
 • antypisior

  Za czasów PRL mówiono o społeczeństwie że jest głupie jako takie. To jakie mamy dzisiaj? W jednej części "Gry o tron" nagą królową wleką przez pół miasta plując na nią. Ale ta osoba ma piękne piersi, piękne pośladki, piękną twarz. Czym urzekł Was piękny zawierzony Jurek? 1. Uśmiechem, 2. Całusem w rękę, 3. Bajerem o miłości Boga, 4. Bylejakością, 5. Niczym, 6. Obiecanką cacanką, 7. Rozwojem twoim, bo przecież nie jego, 8. Propagandą baby jagi na usługach, 9. Młodym pokoleniem pokurczy, którzy nawet kliknąć nie umieją, 10. Wstyd, wstyd, wstyd. Ot i Jurkowy dekalog z kieliszkiem, achem i innymi w tle.

  11 Lubię
 • radzyniak

  W odpowiedzi na: antypisior

  Szanowny panie zagłosuję na Rębka bo nie chcę mieć burmistrza , który otacza sie takimi ludżmi co to nie mają szacunku dla innych np jak ty antypisiorze

  14 Lubię
 • tak z ciekawości

  widzisz Kotyłę - co myślisz :p:p:p:p:p:p:p:p

  8 Lubię
 • do ciekawego

  W odpowiedzi na: tak z ciekawości

  Widzisz Kotyłę i myślisz: O, Kotyła serwuje.

  10 Lubię
 • Cezary

  Jeżeli dyrektor SP 2 na polecenie ustne włodarza zorganizuje za tydzień akademię z udziałem dzieci, a odbioru technicznego budynku nie będzie, to kto będzie odpowiedzialny?

  8 Lubię
 • Dziadyga

  Widzisz zaniedbany stadion myślisz Jerzy Rębek:p

  16 Lubię
 • Bolo

  W odpowiedzi na: Dziadyga

  Widzisz protest w szpitalu myślisz Kotwica :)

  8 Lubię
 • ela

  W odpowiedzi na: Dziadyga

  Widzisz na Opiniach komentarz: "Chcemy zadaszonej trybuny..." myślisz Trybunek.

  10 Lubię
 • Kibic

  Chcemy Modernizacji Stadionu Miejskiego w Radzyniu Podlaskim. Zadaszona główna trybuna oraz sztuczne boisko treningowe.

  22 Lubię
 • Aga

  Mam takie pytanie: Czy w Radzyniu nie ma młodych i mądrych ludzi, którzy mogli by zastąpić stare towarzystwo wzajemnej adoracji.? Przecież w tym mieście nic się nie zmieni jak na plakatach wyborczych będą te same gęby. Dziś jest burmistrzem, jutro starostą, po jutrze starosta będzie marszałkiem, a potem czas aby wójt został starostą. Nie znudziło wam się ludzie to, że ciągle ci sami są u koryta tylko zmieniają stołki? Dość tej komuny i zacofania. Młodzi Radzyniacy przejmujcie stery i walczcie o swój lepszy byt. Czekam na nowego młodego kandydata na burmistrza, ze świeżą głową i nowymi pomysłami.

  5 Lubię
 • zzz

  W odpowiedzi na: Aga

  Czy w Radzyniu nie ma młodych i mądrych ludzi, którzy mogli by zastąpić stare towarzystwo wzajemnej adoracji.?
  Droga Ago z określeniem "mądrych" jak najbardziej się zgadzam. Je zeli chodzi o metrykę, to nie ma ona żadnego znaczenia. Można być głupkiem będąc młodym jak i w podeszłym wieku.
  Najlepszym przykładem jest zastępca "jaśnie zawierzonego" Co sobą reprezentuje? Nawet klikać nie potrafi, a przecież młody!

  Burmistrz musi być przede wszystkim mądry i mieć doświadczenie w zarządzaniu. Miasto można porównać do holdingu, a burmistrz to jego prezes. Nie może znać się na wszystkim -oświacie, sporcie, energetyce, kulturze,drogach itd... Musi umieć słuchać tych, którzy się na tym znają, a nie klakierów i lizusów jak jest teraz, bo "jaśnie zawierzony" tylko takie kreatury uznaje. Niestety ryba psuje się od głowy. Jaki szef tacy współpracownicy!

  12 Lubię
 • ewa

  W odpowiedzi na: Aga

  Droga Ago są w Radzyniu młodzi, zdolni ludzie i to właśnie oni - ci wspaniali z otwartą głową - przystąpili do komitetu wyborczego Moje Miasto Radzyń. Sami młodzi bez doświadczenia i wiedzy tych dojrzałych niewiele zdziałają. Ale jeśli nie spełniają Twoich oczekiwań, to nic nie stoi na przeszkodzie, byś sama ubiegała się o fotel burmistrza. No chyba, że nie spełniasz warunków, jakie postawiłaś.

  16 Lubię
 • AGA

  W odpowiedzi na: ewa

  Nie mam parcia na władzę. Moje zainteresowania są zupełnie inne. Myślę jednak, że w Radzyniu nie brakuje ludzi po ekonomi lub prawie. Ci z doświadczeniem sprawili, że to miasto mizernie kwitnie więc albo słaba ta ich wiedza albo doświadczenie ubogie. Nawet gdyby burmistrzem został ktoś od razu po studiach to raczej gorzej już być nie może. Wierzę w młodych i ambitnych ludzi, a nie starych wyjadaczy, którzy już mieli swój czas i się nie sprawdzili.

  1 Lubię
 • tomasz

  Widzisz odrzucone wnioski w ministerstwie - myślisz Stephan, nocny klikacz
  Widzisz propagandę godną Urbana w miejsce zlikwidowanego Grota z 20-letnią tradycją - myślisz Wasak
  Widzisz że córka radnego opozycyjnego została mianowana przez Rębka dyrektorką przedszkola - myślisz Piekutowski
  Słyszysz "Alleluja Jurku i do przodu" - myślisz radny Sieromski

  20 Lubię
 • zzz

  Bardzo proszę Panie Andrzeju! Widzisz skrzynki na psie kupy - myślisz Rebek :p

  21 Lubię
 • gospodarz

  Wójt Mazurek organizuje wojewódzkie święto wojska polskiego, buduje świetlice w wioskach, altanę koncertową w Żabikowie, a jednocześnie doprowadza do usunięcia szkoły z pałacu w Branicy. Nie widział zagrożenia wcześniej?

  14 Lubię
 • jan

  W odpowiedzi na: gospodarz

  Bo to jest jego koronna metoda - w białych rękawiczkach zniszczyć człowieka, instytucję, wszystko, co jest nie po myśli. Potrafi długo czekać na okazję, by następnie osiągnąć wcześniej zamierzony cel i sprytnie udawać, że tak być musiało, że to nie jego pomysł, tak wyszło, zadecydowało gremium jakieś, tylko nie on. wystarczy przypomnieć, jak wykańczał dyrektorki szkół. Teraz w Branicy też będzie chwytał za gardło przez bibułkę.

  13 Lubię
 • elee

  W odpowiedzi na: jan

  dyrektorka w Branicy to jego wybranka, wiec po co ma niszczyć co co sam zrobił?

  0 Lubię
Możliwość dodawanie komentarzy chwilowo jest wyłączona

WYDAWCA


logo arx

 

ARX-MERITUM Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 16

21-300 Radzyń Podlaski

REDAKCJA


Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redaktor naczelny - Magdalena Krawczyk

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

882-999-824

 

Dziennikarze

Dominika Lipowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Małgorzata Brodowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Andrzej Kotyła (felietonista)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REKLAMA


Kontakt: 604-585-595

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cennik

Specyfikacja techniczna reklam

Regulamin