1,5 mld zł środków przekazanych dla lubelskiego biznesu, 4 tys. przedsiębiorstw, ok. 62,5 tys. instalacji solarnych i ponad 4,5 tys. fotowoltaicznych, setki milionów przekazanych na budowę i modernizację dróg,  służbę zdrowia, szkolnictwo zawodowe, wsparcie innowacyjnych technologii.... - Lubelszczyzna ma ogromny potencjał, świetnych mieszkańców i z roku na rok coraz lepiej wykorzystuje swoje szanse. Przy skutecznym wykorzystaniu środków unijnych budujemy nasz region i budujemy przyszłość - rozmowa z marszałkiem województwa lubelskiego Sławomirem Sosnowskim.

 

Czas na rozmowę

 • wsiowy

  starosta , burmistrz ,wójt i izby rolnicze dzisiaj na blokadzie ? RMF wciąż głosi ze Radzyń zablokowany ?

  2 Lubię
 • synuś

  to nie szkodnik radzyński tylko szkodnik łulański !!!
  bedzie układał książki na półkach w bibliotece, chyba, że... Wiatr Odnowy zwieje bibliotekę w tym kształcie...
  :):):):):):):):):):):):):):)

  http://lublin.wyborcza.pl/lublin/7,48724,24095279,ludowcy-na-lubelszczyznie-liza-rany-po-wyborach-teraz-bedzie.html#s=BoxLoLuImg3
  "jakie TO miłe..."

  1 Lubię
 • psl

  Koniec złodziejskiej kliki , koniec rządów buraków .Bravo !

  1 Lubię
 • radzyniak 10

  czy o dobro wyborców chodzi czy o stołki ? płacz po wyborach a tacy demokraci ?http://lublin.wyborcza.pl/lublin/7,48724,24095279,ludowcy-na-lubelszczyznie-liza-rany-po-wyborach-teraz-bedzie.html#s=BoxLoLuImg3 https://www.dziennikwschodni.pl/wybory-2018/pis-przejmuje-sejmik-wielka-smuta-u-marszalka-do-zwolnienia-400-osob,n,1000229929.html

  2 Lubię
 • Gary22

  Budowalimy...budowali, az wreszcie: sru..popuscili:):):)pisiory nie anioly. Ale to chore, by przez tyle lat jedno srodowisko sie uwlaszczalo. Zmiana przy korytach zawsze wskazana. 5 lat maksymalnie.

  0 Lubię
 • radzyniak 10

  oficjalne wyniki https://www.dziennikwschodni.pl/wybory-2018/wyniki-wyborow-do-sejmiku-wojewodztwa-lubelskiego-oficjalna-lista,n,1000229803.html teraz ciąć ,ciąć przy samych j...ch by nie odrastało tyle złego co oni zrobili np dla Radzynia

  3 Lubię
 • Komes Msciwój

  Mądrze prawicie panowie koniec Dożynkowego Marszałka. Mimo że jestem mieszkańcem Gminy Borki i on też ale nic nie zrobił dla naszej gminy. On i jego środowisko torpedowalo projekty pisane przez włodarzy wywodzących się z PiSu przykładem jest Pałac Potockich w Radzyniu czy też zestaw solarów w naszej gminie. Na szczęście determinacja naszego Wójta i pracowników gminy Borki doprowadziła do tego że będziemy się cieszyć z ciepłej wody z OZE.

  2 Lubię
 • Koniec marszałkowania Sosnowskiego Bal

  W województwie lubelskim na 33 mandaty do sejmiku PIS zdobyło 18 i samodzielnie będzie rządzić. Już Sosnowski nie będzie blokował dotacji dla Radzynia Podlaskiego na remont Pałacu. Koniec marszałkowania szkodnika Radzyńskiego.

  2 Lubię
 • kazio

  w sejmiku PiS 18 mandatów na 33 tak to możecie budować

  4 Lubię
Możliwość dodawanie komentarzy chwilowo jest wyłączona

WYDAWCA


logo arx

 

ARX-MERITUM Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 16

21-300 Radzyń Podlaski

REDAKCJA


Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redaktor naczelny - Magdalena Krawczyk

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

882-999-824

 

Dziennikarze

Dominika Lipowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Małgorzata Brodowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Andrzej Kotyła (felietonista)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REKLAMA


Kontakt: 604-585-595

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cennik

Specyfikacja techniczna reklam

Regulamin