Beniaminek IV ligi drużyna LKS Milanów zadebiutuje w rozgrywkach w dniu 8 sierpnia meczem we Włodawie z miejscową Włodawianką. W drugiej kolejce drużyna z Milanowa swój mecz będzie tymczasowo rozgrywać jako gospodarz na obiekcie parczewskiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdyż stadion w Milanowie czeka w najbliższym czasie gruntowna przebudowa by dostosować go do wymogów licencyjnych nakładanych przez Polski Związek Piłki Nożnej. 

W debiucie jako gospodarze piłkarze z Milanowa będą podejmować w niedziele 10 sierpnia drużynę Łady Biłgoraj. 

Poniżej terminarz rozgrywek IV ligi lubelskiej w tym roku kalendarzowym. 

 

Kolejka nr 1, data: 2016-08-06 

    MECZ   WYNIK
1 Chełmianka Chełm - Polesie Kock :
2 Victoria Żmudź - Fundacja KS Hetman Zamość :
3 Unia Hrubieszów - Górnik II Łęczna S.A. :
4 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Kłos Chełm :
5 Stal Kraśnik - Kryształ Werbkowice :
6 Powiślak Końskowola - KS Lublinianka :
7 POM-ISKRA Piotrowice - Lewart Lubartów :
8 Włodawianka Włodawa - LKS Milanów :
9 Łada 1945 Biłgoraj - Lutnia Piszczac :

Kolejka nr 2, data: 2016-08-10  

    MECZ   WYNIK
10 Polesie Kock - Lutnia Piszczac :
11 LKS Milanów - Łada 1945 Biłgoraj :
12 Lewart Lubartów - Włodawianka Włodawa :
13 KS Lublinianka - POM-ISKRA Piotrowice :
14 Kryształ Werbkowice - Powiślak Końskowola :
15 Kłos Chełm - Stal Kraśnik :
16 Górnik II Łęczna S.A. - Tomasovia Tomaszów Lubelski :
17 Fundacja KS Hetman Zamość - Unia Hrubieszów :
18 Chełmianka Chełm - Victoria Żmudź :

Kolejka nr 3, data: 2016-08-14  

    MECZ   WYNIK
19 Victoria Żmudź - Polesie Kock :
20 Unia Hrubieszów - Chełmianka Chełm :
21 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Fundacja KS Hetman Zamość :
22 Stal Kraśnik - Górnik II Łęczna S.A. :
23 Powiślak Końskowola - Kłos Chełm :
24 POM-ISKRA Piotrowice - Kryształ Werbkowice :
25 Włodawianka Włodawa - KS Lublinianka :
26 Łada 1945 Biłgoraj - Lewart Lubartów :
27 Lutnia Piszczac - LKS Milanów :

Kolejka nr 4, data: 2016-08-20  

    MECZ   WYNIK
28 Polesie Kock - LKS Milanów :
29 Lewart Lubartów - Lutnia Piszczac :
30 KS Lublinianka - Łada 1945 Biłgoraj :
31 Kryształ Werbkowice - Włodawianka Włodawa :
32 Kłos Chełm - POM-ISKRA Piotrowice :
33 Górnik II Łęczna S.A. - Powiślak Końskowola :
34 Fundacja KS Hetman Zamość - Stal Kraśnik :
35 Chełmianka Chełm - Tomasovia Tomaszów Lubelski :
36 Victoria Żmudź - Unia Hrubieszów :

Kolejka nr 5, data: 2016-08-27  

    MECZ   WYNIK
37 Polesie Kock - Unia Hrubieszów :
38 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Victoria Żmudź :
39 Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm :
40 Powiślak Końskowola - Fundacja KS Hetman Zamość :
41 POM-ISKRA Piotrowice - Górnik II Łęczna S.A. :
42 Włodawianka Włodawa - Kłos Chełm :
43 Łada 1945 Biłgoraj - Kryształ Werbkowice :
44 Lutnia Piszczac - KS Lublinianka :
45 LKS Milanów - Lewart Lubartów :

Kolejka nr 6, data: 2016-08-31 

    MECZ   WYNIK
46 Polesie Kock - Lewart Lubartów :
47 KS Lublinianka - LKS Milanów :
48 Kryształ Werbkowice - Lutnia Piszczac :
49 Kłos Chełm - Łada 1945 Biłgoraj :
50 Górnik II Łęczna S.A. - Włodawianka Włodawa :
51 Fundacja KS Hetman Zamość - POM-ISKRA Piotrowice :
52 Chełmianka Chełm - Powiślak Końskowola :
53 Victoria Żmudź - Stal Kraśnik :
54 Unia Hrubieszów - Tomasovia Tomaszów Lubelski :

Kolejka nr 7, data: 2016-09-03 

    MECZ   WYNIK
55 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Polesie Kock :
56 Stal Kraśnik - Unia Hrubieszów :
57 Powiślak Końskowola - Victoria Żmudź :
58 POM-ISKRA Piotrowice - Chełmianka Chełm :
59 Włodawianka Włodawa - Fundacja KS Hetman Zamość :
60 Łada 1945 Biłgoraj - Górnik II Łęczna S.A. :
61 Lutnia Piszczac - Kłos Chełm :
62 LKS Milanów - Kryształ Werbkowice :
63 Lewart Lubartów - KS Lublinianka :

Kolejka nr 8, data: 2016-09-10  

    MECZ   WYNIK
64 Polesie Kock - KS Lublinianka :
65 Kryształ Werbkowice - Lewart Lubartów :
66 Kłos Chełm - LKS Milanów :
67 Górnik II Łęczna S.A. - Lutnia Piszczac :
68 Fundacja KS Hetman Zamość - Łada 1945 Biłgoraj :
69 Chełmianka Chełm - Włodawianka Włodawa :
70 Victoria Żmudź - POM-ISKRA Piotrowice :
71 Unia Hrubieszów - Powiślak Końskowola :
72 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Kraśnik :

Kolejka nr 9, data: 2016-09-17  

    MECZ   WYNIK
73 Stal Kraśnik - Polesie Kock :
74 Powiślak Końskowola - Tomasovia Tomaszów Lubelski :
75 POM-ISKRA Piotrowice - Unia Hrubieszów :
76 Włodawianka Włodawa - Victoria Żmudź :
77 Łada 1945 Biłgoraj - Chełmianka Chełm :
78 Lutnia Piszczac - Fundacja KS Hetman Zamość :
79 LKS Milanów - Górnik II Łęczna S.A. :
80 Lewart Lubartów - Kłos Chełm :
81 KS Lublinianka - Kryształ Werbkowice :

Kolejka nr 10, data: 2016-09-24 

    MECZ   WYNIK
82 Polesie Kock - Kryształ Werbkowice :
83 Kłos Chełm - KS Lublinianka :
84 Górnik II Łęczna S.A. - Lewart Lubartów :
85 Fundacja KS Hetman Zamość - LKS Milanów :
86 Chełmianka Chełm - Lutnia Piszczac :
87 Victoria Żmudź - Łada 1945 Biłgoraj :
88 Unia Hrubieszów - Włodawianka Włodawa :
89 Tomasovia Tomaszów Lubelski - POM-ISKRA Piotrowice :
90 Stal Kraśnik - Powiślak Końskowola :

Kolejka nr 11, data: 2016-10-01 

    MECZ   WYNIK
91 Powiślak Końskowola - Polesie Kock :
92 POM-ISKRA Piotrowice - Stal Kraśnik :
93 Włodawianka Włodawa - Tomasovia Tomaszów Lubelski :
94 Łada 1945 Biłgoraj - Unia Hrubieszów :
95 Lutnia Piszczac - Victoria Żmudź :
96 LKS Milanów - Chełmianka Chełm :
97 Lewart Lubartów - Fundacja KS Hetman Zamość :
98 KS Lublinianka - Górnik II Łęczna S.A. :
99 Kryształ Werbkowice - Kłos Chełm :

Kolejka nr 12, data: 2016-10-08 

    MECZ   WYNIK
100 Polesie Kock - Kłos Chełm :
101 Górnik II Łęczna S.A. - Kryształ Werbkowice :
102 Fundacja KS Hetman Zamość - KS Lublinianka :
103 Chełmianka Chełm - Lewart Lubartów :
104 Victoria Żmudź - LKS Milanów :
105 Unia Hrubieszów - Lutnia Piszczac :
106 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada 1945 Biłgoraj :
107 Stal Kraśnik - Włodawianka Włodawa :
108 Powiślak Końskowola - POM-ISKRA Piotrowice :

Kolejka nr 13, data: 2016-10-15 

    MECZ   WYNIK
109 POM-ISKRA Piotrowice - Polesie Kock :
110 Włodawianka Włodawa - Powiślak Końskowola :
111 Łada 1945 Biłgoraj - Stal Kraśnik :
112 Lutnia Piszczac - Tomasovia Tomaszów Lubelski :
113 LKS Milanów - Unia Hrubieszów :
114 Lewart Lubartów - Victoria Żmudź :
115 KS Lublinianka - Chełmianka Chełm :
116 Kryształ Werbkowice - Fundacja KS Hetman Zamość :
117 Kłos Chełm - Górnik II Łęczna S.A. :

Kolejka nr 14, data: 2016-10-22 

    MECZ   WYNIK
118 Polesie Kock - Górnik II Łęczna S.A. :
119 Fundacja KS Hetman Zamość - Kłos Chełm :
120 Chełmianka Chełm - Kryształ Werbkowice :
121 Victoria Żmudź - KS Lublinianka :
122 Unia Hrubieszów - Lewart Lubartów :
123 Tomasovia Tomaszów Lubelski - LKS Milanów :
124 Stal Kraśnik - Lutnia Piszczac :
125 Powiślak Końskowola - Łada 1945 Biłgoraj :
126 POM-ISKRA Piotrowice - Włodawianka Włodawa :

Kolejka nr 15, data: 2016-10-29 

    MECZ   WYNIK
127 Włodawianka Włodawa - Polesie Kock :
128 Łada 1945 Biłgoraj - POM-ISKRA Piotrowice :
129 Lutnia Piszczac - Powiślak Końskowola :
130 LKS Milanów - Stal Kraśnik :
131 Lewart Lubartów - Tomasovia Tomaszów Lubelski :
132 KS Lublinianka - Unia Hrubieszów :
133 Kryształ Werbkowice - Victoria Żmudź :
134 Kłos Chełm - Chełmianka Chełm :
135 Górnik II Łęczna S.A. - Fundacja KS Hetman Zamość :

Kolejka nr 16, data: 2016-11-05 

    MECZ   WYNIK
136 Polesie Kock - Fundacja KS Hetman Zamość :
137 Chełmianka Chełm - Górnik II Łęczna S.A. :
138 Victoria Żmudź - Kłos Chełm :
139 Unia Hrubieszów - Kryształ Werbkowice :
140 Tomasovia Tomaszów Lubelski - KS Lublinianka :
141 Stal Kraśnik - Lewart Lubartów :
142 Powiślak Końskowola - LKS Milanów :
143 POM-ISKRA Piotrowice - Lutnia Piszczac :
144 Włodawianka Włodawa - Łada 1945 Biłgoraj :

Kolejka nr 17, data: 2016-11-12  

    MECZ   WYNIK
145 Łada 1945 Biłgoraj - Polesie Kock :
146 Lutnia Piszczac - Włodawianka Włodawa :
147 LKS Milanów - POM-ISKRA Piotrowice :
148 Lewart Lubartów - Powiślak Końskowola :
149 KS Lublinianka - Stal Kraśnik :
150 Kryształ Werbkowice - Tomasovia Tomaszów Lubelski :
151 Kłos Chełm - Unia Hrubieszów :
152 Górnik II Łęczna S.A. - Victoria Żmudź :
153 Fundacja KS Hetman Zamość - Chełmianka Chełm :

 

Źródło. PZPN.pl

Fot. LKS Milanów

(TD)

  • Brak komentarzy

Skomentuj

Komentuj jako gość

0 / 1000 Ograniczenie ilości znaków
Twoja wiadomość powinna zawierać od 10-1000 znaków
warunki użytkowania.

WYDAWCA


logo arx

 

ARX-MERITUM Sp. z o.o.

ul. Dąbrowskiego 16

21-300 Radzyń Podlaski

REDAKCJA


Redaktor naczelny - Magdalena Krawczyk

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Radzyń Podlaski

Redaktor prowadzący - Magdalena Krawczyk

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

882-999-824

Biała Podlaska

Redaktor prowadzący - Marcin Kozarski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

882-999-825

Parczew

Redaktor prowadzący - Dominika Lipowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Współpraca:

Małgorzata Brodowska (dziennikarz)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Andrzej Kotyła (felietonista)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REKLAMA


Kontakt: 604-585-595

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cennik

Specyfikacja techniczna reklam

Regulamin